Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 268 Kč  na další nákup

Zahradní domek WOODLAKE 65 2,92 m²

barevná kombinace: dřevodekor + kávově hnědá

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Lanit
Materiál:plech
Velikost zahradních domků:malý do 3m2
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Lanit
Chybí vám na vaší zahradě malý domek, do kterého byste ukládali vše potřebné pro vaše sportovní, pracovní a jiné aktivity? Náš prakticky řešený kovový domek WOODLAKE 65 je pro vás tou nejlepší volbou! Tento zahradní domek či kůlna na nářadí je totiž ideální k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb.

Vzhledem ke své kombinaci barev - dřevodekor a kávově hnědá, dokonale zapadne do přírodního rázu vaší zahrady. I přes svou menší výšku, která je o trošku menší než ostatní domky z řady ARROW, je domek WOODLAKE 65 vysoce praktický, lze do něj uložit téměř cokoliv - od zahradního náčiní, jako jsou motyky, hrábě, lopaty, přes židle až po sekačku na trávu.
 
Domky z řady ARROW se řadí mezi nejrenomovanější značku zahradních domků na světových trzích. Mají mnoho výhod - např. materiál, z kterého jsou domky vyrobeny.
 
Domek WOODLAKE 65 je vyroben z pozinkovaného profilovaného plechu, což mu zaručuje vysokou pevnost, stejně jako síla jeho stěny, která má 0,22 - 0,35 mm. Klasická sedlová střecha domek chrání před nepříznivými povětrnostními vlivy a proti zatékání. Střecha je žárově pozinkována, čímž se rozumí namáčení ocelových dílů do tekutého zinku o teplotě 450°C. Mezi železem a zinkem dojde k reakci a na materiálu se vytvoří ochranný povlak. Žárově pozinkovány jsou i části podlahové konstrukce. Stěny a zbytek konstrukce jsou pozinkovány elektrolyticky. Toto žárové a elektrolytické pozinkování především zajišťuje dlouhodobou protikorozní ochranu. Domek je nalakován kvalitní polyesterovou barvou.
 
Montáž domku WOODLAKE 65 je velmi snadná, hravě ji zvládnete sami, je však nutno ji provádět na rovném podkladu (nejlépe beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám, apod.).
 
Kovový zahradní domek dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 191 x 86 x 10 cm a váze cca 46 kg.


Specifikace:

 
 • klasická sedlová střecha
 • čelní vnitřní posuvné jednokřídlé dveře o rozměru š81 x v152 cm
 • vnější rozměry š194 x d151 x v177 cm
 • vnitřní rozměry š186 x d143 x v174 cm
 • výška stěny 157 cm
 • hmotnost domku je 46 kg
 • vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana

 

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ochraňte své auto před zimou

4.12.2017

Přístřešky na auto se slevou až 35%.

Zobrazit všechny aktuality