Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 440 Kč  na další nákup

Zahradní domek WOODLAKE 108 7,57 m²

barevná kombinace: dřevodekor + kávově hnědá

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Lanit
Materiál:plech
Velikost zahradních domků:střední 3-10m2
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Lanit
Prakticky řešený kovový zahradní domek WOODLAKE 108 klasického designu je vhodný k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb.
 
Domek WOODLAKE 108 je oproti ostatním domkům z nabídky firmy ARROW nižší, ale to vůbec nic nemění na jeho kvalitě a praktičnosti. Je ideální do všech typů zahrad, a díky kombinaci barev - dřevodekor a kávově hnědá - se stane přirozenou součástí vašeho pozemku.
 
Domky ARROW patří mezi nejrenomovanější značku zahradních domků na světových trzích, a to díky vysoké odolnosti, pevnosti a stabilitě, kterou zajišťuje materiál domku, jímž je pozinkovaný profilovaný plech a především síla stěny, která činí 0,22 - 0,35 mm.
Zahradní domek WOODLAKE 108 je chráněn klasickou sedlovou střechou, která je žárově pozinkována, elekrolytickým zinkováním zase prošly podlahové konstrukce a stěny. Všechny nalakované díly jsou opatřeny kvalitní polyesterovou barvou.
 
Velkou výhodou je snadná montáž zahradního domku WOODLAKE 108, kterou je třeba provádět na rovném podkladu - nejvhodnější je beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám apod.

Domek dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 172 x 86 x 11 cm a váze cca 85 kg. 
 

Další specifikace:
 

 • klasická sedlová střecha
 • čelní vnitřní posuvné dvoukřídlé dveře o rozměru š141 x v152 cm
 • vnější rozměry š313 x d242 x v185 cm
 • vnitřní rozměry š300 x d229 x v182 cm
 • výška stěny 157 cm
 • hmotnost domku je 85 kg
 • vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana

 

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ochraňte své auto před zimou

4.12.2017

Přístřešky na auto se slevou až 35%.

Zobrazit všechny aktuality