Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 214 Kč  na další nákup

Zahradní domek DRESDEN 65 2,93m², zelený

Rozměr: 194 x 151 x 190 cm

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Lanit
Materiál:plech
Velikost zahradních domků:malý do 3m2
Dostupnost:průměrně 2-5 dnů
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Lanit
Jste nadšený zahrádkář nebo sportovec a nemáte kam uložit vybavení k tomu určené? V tom případě musíte mít náš ryze účelový a velice populární zahradní domek DRESDEN 65 zelený, který je ideální k uskladnění nářadí a vybavení všeho druhu, a i přes to, že je vyroben z kovového materiálu, skvěle zapadne do přírodního prostředí vaší zahrady.
 
I vzhledem k výšce domku, která je oproti ostatním domků z nabídky firmy ARROW nepatrně menší, nebude nikdy tento typ domku ve vaší zahradě působit rušivě. Domky ARROW patří mezi nejrenomovanější značku zahradních domků na světových trzích.
 
Tento prakticky řešený kovový zahradní domek DRESDEN 65 klasického a vkusného vzhledu je vyroben z pozinkovaného profilovaného plechu s vysokou pevností a se sílou stěny 0,22 - 0,35 mm.

Chrání jej klasická sedlová střecha, jejíž velkou výhodou je, že snižuje na minimum riziko zatékání. Střecha, stejně jako části podlahové konstrukce jsou žárově pozinkovány, stěny a zbytek konstrukce prošly elektrolytickým zinkováním. Všechny nalakované díly jsou opatřeny kvalitní polyesterovou barvou. Domek DRESDEN 65 má v přední části posuvné doukřídlé dveře barvy slonovinová kost. Zbytek domku je natřen na zeleno - domek tedy dokonale zapadne mezi stromy a keře ve vaší zahradě.
 
Zahradní domek DRESDEN 65 zelený, díky kombinaci odolného laku a pozinkování, dobře odolává i nepříznivým povětrnostním vlivům. Je velmi lehký a snadno se instaluje, montáž domku je však nutné provádět na rovném podkladu (nejlépe beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám, apod.).
 

Další specifikace:

 • klasická sedlová střecha
 • čelní vnitřní posuvné dvoukřídlé dveře o rozměrech: š81 x v165 cm
 • vnější rozměry: š194 x d151 x v190 cm
 • vnitřní rozměry: š186 x d143 x v187 cm
 • výška stěny 170 cm
 • hmotnost domku je 47 kg
 • vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana

 

Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Ochraňte své auto před zimou

4.12.2017

Přístřešky na auto se slevou až 35%.

Výstavní mobilní dům sleva 270 tis. Kč.

30.11.2017

Využijte výstavní slevy celoročního domku jen za 450 tis. Kč.

Zobrazit všechny aktuality