informacecopy
Potřebujete poradit?

Rotační sekačky s elektrickým motorem

Mezi rotačními sekačkami jsou elektrické zpravidla ty nejlevnější a mají řadu výhod. Ovšem nehodí se pro každý pozemek; je třeba dobře zvážit, zda si skutečně poradí i s vaším terénem a rozsahem trávníku. Elektrické sekačky jsou ideální pro pravidelné sekání rovinatých menších trávníků.

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Elektrická rotační sekačka: nízká hlučnost

Elektrická rotační sekačka bývá na rozdíl od benzinové lehčí a mívá tišší chod. Je prakticky bezúdržbová. Ovšem při sečení trávy může někomu zavazet přívodní kabel. Nevýhodou je také nižší výkon. Nezvládne posekání vysoké a přerostlé trávy.

Výhody elektrických sekaček

Elektrické sekačky jsou obvykle vhodné pro údržbu menších trávníků do rozsahu 600 – 1000 m2. Je také vhodné zvážit šířku záběru sečení podle členitosti konkrétního terénu. Širší sekačky jsou vhodné na prostorný terén bez keřů a dalších překážek, naopak pokud máme na pozemku různé výklenky, kořeny stromů apod., je lepší volit užší záběr sekačky, abychom se s ní dostali, kam potřebujeme.

Lehčí sekačky mívají nižší výkon, ale snazší manipulaci. Pro někoho je možná podstatná i velikost koše – větší koš se nemusí tak často vysypávat, ovšem projeví se to na hmotnosti elektrické rotační sekačky.

Alternativou k elektrické a benzinové sekačce je sekačka s aku motorem, ve které se spojují výhody obou. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii