informacecopy
Potřebujete poradit?

Plastový stůl a židle na zahradu, sety plastového nábytku

Kromě dřevěných, kovových a ratanových souprav zahradního nábytku nabízíme také plastové sety, sestávající ze stolu a určitého počtu židlí. Plastový zahradní nábytek je skládací, snadno přenosný a je vyroben z velmi odolného materiálu s dlouhou životností.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Různé varianty plastového zahradního nábytku

Můžete pořídit set plastového nábytku 2+1 nebo 6+1, případně stůl a lavice. Plastový nábytek je oblíbený pro jeho nízkou hmotnost a výbornou skladnost. Hodí se i do vlhkých prostorů, jako jsou například bazény nebo sauny. Když plastové stoly a židle zmoknou, nic se neděje. Na zimu je vhodné uskladnění, aby plast netrpěl při velmi nízkých teplotách.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii