informacecopy
Potřebujete poradit?

Umělé židle a stoly u umělého ratanu, sety ratanového nábytku

Sety zahradního nábytku z umělého ratanu jsou výbornou alternativou pro ty, kdo mají rádi přírodní materiál, ale zároveň požadují bezúdržbové výrobky. Imitace ratanu je oblíbenou volbou do zahrad, na terasy, pod pergoly i do restaurací. Na rozdíl od plastového nábytku budí dojem luxusu a pohodlí.
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Sety ratanového zahradního nábytku 2+1, 4+1, 6+1

Vybírat lze z mnoha variant setů ratanového nábytku. Záleží jen na Vás, kolik židlí nebo křesel potřebujete. Nabízí se sady se dvěma, čtyřmi nebo šesti židlemi. V případě potřeby můžete dokoupit ratanové židle nebo stoly samostatně. Pro pohodlné sezení nezapomeňte zakoupit také polstrování na zahradní nábytek.

Luxusní ratanový nábytek

Ratanový nábytek nabízí velmi příjemné posezení. Křesla z umělého ratanu jsou prostorná a pohodlná. V nabídce jsou levnější varianty nábytku i luxusní sety pro náročné zákazníky.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii