informacecopy
Potřebujete poradit?

Dřevěné stoly a židle zahradní, sety dřevěného nábytku

Dřevěné sety zahradního nábytku jsou stálicí v oblasti vybavení zahrad, pergol a teras. Na rozdíl od kovového a plastového nábytku je dřevěný v oblibě pro samotný přírodní materiál. Je třeba mu věnovat zvláštní péči a čas od času dřevěné židle a stoly obrousit, natřít a nalakovat, ale uživatelům se odmění dlouhou životností a pěkným vzhledem.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Sety dřevěného nábytku lze renovovat

Dřevěný zahradní nábytek je snadno opracovatelný. Pokud dojde k narušení povrchu, je možné jeho zabroušení, případně zatmelení, což například u plastového zahradního nábytku možné není. Set dřevěného nábytku je odolný vůči mechanickému poškození – není snadně jej zničit hrubou silou. Naproti tomu je vhodné jej nenechávat stát na dešti a na zimu uklízet.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii