informacecopy
Potřebujete poradit?

Stojany na houpací sítě

Prodáváme nejen houpačky, ale také konstrukce vhodné k jejich zavěšení. Houpací sítě se dříve věšely na větve stromů, což je samozřejmě možné i dnes, ale pro ty, kdo nemají k dispozici vhodné podmínky, bylo třeba vytvořit stojany na houpací sítě, aby se tomuto druhu relaxace mohl oddávat každý.

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Stojan na hamaku

Stojany na hamaku jsou vyrobeny z vysoce kvalitního masivního dřeva a jsou opatřeny dostatečnou impregnací a nátěrem, aby mohly být umístěny venku. Díky možnosti renovace budou sloužit po mnoho let. Luxusní stojany na hamaku jsou velmi elegantní, nenarušují celkový dojem z prostředí a lze je mořit nátěry, které můžete sladit třeba s barvou pergoly.

Nabízíme stojany na hamaku pro dva i na hamaku pro jednu osobu. Jejich montáž je snadná a rychlá.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii