VIP reference

Mobilní přístřešky pro koně

Přístřešky pro koně dodáváme hned v několika variantách: mobilní dřevěný box,venkovní boxy, . V sortimentu proto najdete jak levné mobilní přístřešky pro koně (označované také jako pastevní přístřešky), ale i klasické dřevěné boxy. Vhodné i pro skladování - pro úschovu většího objemu krmiv či zemědělské techniky jsou zase ideální volbou mobilního dřevěného boxu, které nabízejí i mnoho dalších způsobů využití.
 

Takže ať už máte jakékoliv požadavky, u nás si snadno vyberete ze široké nabídky přístřešků pro zvířata
 
 
 
Stránka 1 z 1

Venkovní boxy pro koně

Dřevěné boxy pro koně se využívají jako venkovní. Chrání koně a další zvířata před rozmary počasí - v zimě před sněhem a větrem, v létě před deštěm a sluncem. Jsou určeny k montáži svépomocí, případně si k nim můžete objednat i montáž odbornou firmou. 
 

Další druhy přístřešků pro koně

Kromě dřevěných boxů prodáváme také plachtové přístřešky pro koně různých rozměrů, které jsou vhodné zejména na pastvu, aby se měla zvířata během dne kam schovat před sluncem nebo deštěm. Dále můžete zakoupit kruhové napájecí nádoby a napájecí koryta s výpustí. Mezi chovatelskými potřebami nabízíme také další produkty spojené s chovem ostatních zvířat, zejména psů (kotce, boudy...) a koček (pelíšky a škrábadla).