informacecopy
Potřebujete poradit?

Podsedáky na zahradní židle

V kategorii polstrování na zahradní nábytek nabízíme podsedáky na židle, které lze využívat nejen na zahradní, ale také na interiérové židle do kuchyně a do jídelny. Sedáky jsou ušity z kvalitního materiálu. Díky molitanové výplni je polstrování příjemně měkké. Zahradní židle už studit nebude.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Podsedáky na židle hranaté i zaoblené

Sedáky na židle jsou opatřeny tkaničkami na přivázání, aby nepadaly na zem. Lze je pořídit v různých barvách a tvarech – čtvercové a půlkulaté. Je vhodné zohlednit tvar židle, aby na ni podsedák dobře pasoval. Pokud chcete také polstrování na opěradlo, můžete vybírat z podsedáků na křesla. Ověřte si rozměry Vaší židle a jistě mezi nimi najdete vhodnou velikost.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii