informacecopy
Potřebujete poradit?

Podsedák na zahradní křeslo

Podsedák na zahradní křeslo se od podsedáku na židle odlišuje tím, že je vybaven také molitanovou opěrkou. Pokud budou sedět rozměry, můžete jej samozřejmě použít i na zahradní židli – pak vybírejte zejména z podsedáků nízkých.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 3Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Podsedáky na zahradní křesla pod pergolou či na terasách

Díky tomu, že podsedák i opěrka jsou spojeny, bude sezení příjemné i při chladnějších večerech. Nebude Vám foukat na bederní oblast zad. Polstrování je opatřeno tkaničkami, potahy jsou nesnímatelné, ovšem čištění je jednoduché; lze použít klasické čisticí prostředky pro potahy a čalounění. Pokud je Vaše sestava zahradního nábytku vybavena také lehátkem, pořiďte si také polstrování na lehátko ve stejném designu, jako podsedáky na křesla.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii