Zobrazit kategorieSkrýt kategorie
Potřebujete poradit?
Potřebujete poradit?
Zpráva
náhradní plachta pro garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m (62634EU)
 • náhradní plachta pro garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m (62634EU)
Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 604 Kč  na další nákup

náhradní plachta pro garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m (62634EU)

Výrobce:LANIT PLAST, s.r.o.
Dostupnost:1-3 dny
Záruka:2 roky

Výrobce - ShelterLogic Corp., USA

Náhradní plachta pro garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m (62634EU), šedá barva.

Životnost plachty ShelterLogic
Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 213g/m². Plachta je odolná proti protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Samozřejmostí je oboustranný 2UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem.


  Kategorie: Plachtové přístřešky
  Zastavěná plocha: m2
  Délka (vnější): m
  Šířka (vnější): m
  Výška (vnější): m
  Dveře:
  Materiál konstrukce:
  Výška dveří: m
  Šířka dveří: m
  Výrobce:
  Podlaha přibalena:
  Barva: šedá
  Hmotnost: 17,50kg
  Napsat dotaz na prodejce
  • náhradní plachta pro garáž SHELTERLOGIC 3,0x6,1 m (62634EU)
  Celkové hodnocení
  0 %
  Nikdo zatím produkt nehodnotil
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  • 0 ×
  Napsat uživatelské hodnocení
  Ohodnoťte produkt:
  Vložit nový komentář

  Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

  Chci zpracovat nabídku
  Popis požadavku

  O společnosti Hobbytec

  Stanovili jsme si skromný cíl. Poskytnout klientům plnou škálu všech dostupných produktů pro dům a zahradu. Za více než 5 let působení se nám podařilo vytvořit ucelenou nabídku, která zahrnuje zahradní stavby a vybavení napříč celým segmentem. I přes expanzi na zahraniční trhy si stále udržujeme status ryze české a rodinné společnosti.

  Dnes vytváříme obrat více než 500 milionů ročně a kromě tuzemského trhu působíme také na území celého Slovenska. Náš úspěch jsme postavili na vlastní výrobě hliníkových zimních zahrad a hliníkových pergol.

  Kontakt se zákazníkem je pro nás důležitý. Proto jsme se rozhodli vybudovat největší ukázková centra svého druhu v České republice, a to konkrétně v Říčanech u Prahy a Brně. Společně s našimi odborníky zde vždy naleznete to nejvhodnější řešení. Zároveň získáváte možnost si všechny produkty prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet si jejich funkčnost.
  Navštivte také náš e-shop, kde naleznete vše potřebné pro váš dům a zahradu.

  1000+ realizací ročně specializujeme se na zakázkovou výrobu
  3000+ m2 výrobních prostor. Máme vše pod jednou střechou
  50+ zaměstnanců týmový duch je pro nás základ

  Aktuality

  Montáž zdarma na všechny produkty vlastní výroby

  14.2.2020

  Ušetřete až 20 % z pořizovací ceny produktu vytvořeného zcela na míru. Připravili jsme pro vás speciální akci. Montáž zdarma se vztahuje na zimní zahrady, přístřešky pro auto a moderní pergoly značky Hobbytec. Zajistíme vám kompletní servis od prvotních plánů až po finální realizaci. Přijďte si vybrat.

  Novinka - španělská bioklimatická pergola za skvělou cenu

  3.2.2020

  Jde to i chytře. Připravili jsme pro vás novinku v podobě bioklimatické pergoly nazvané SEESKY. Španělská výroba a kvalitní zpracování každého detailu vytváří z této stavby nezapomenutelný prvek vaší zahrady. Postavte nový obytný prostor pro celou rodinu.

  Zobrazit všechny aktuality
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.