Informacecopy
Potřebujete poradit?

Kvalitní zahradní plastové židle skládací, stohovatelné, z umělého ratanu

Mezi plastové zahradní židle patří jednak obyčejné levné židle, jednak kvalitní skládací plastové židle, a jednak zahradní židle z umělého ratanu. Stačí si vybrat, zdali chcete levnou židli nebo luxusní designový kousek.

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Plastové stohovatelné nebo skládací židle

Plastové skládací židle se hodí zejména pro převoz na chatu, nebo tehdy, když máte omezené skladovací prostory. Složená židle nezabere mnoho místa a lehce se přenáší. Vhodnou alternativou je též koupě stohovatelných plastových židlí, které se snadno naskládají na sebe a taktéž nezaberou příliš mnoho místa ani při skladování většího počtu kusů.

Luxusní ratanová křesla

Vysoce kvalitní židle a křesla z umělého ratanu potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Hodí se na terasy, zahrady, pod pergoly i do altánů. Dají se vytvářet kompletní sestavy zahradního nábytku a volně dokupovat potřebné kusy. V nabídce jsou i zahradní židle z dalších materiálů.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii