informacecopy
Potřebujete poradit?

Škrábadla a odpočívadla pro kočky

Mezi chovatelskými potřebami nabízíme mimo jiné škrabadla pro kočky. Jsou vhodná zejména pro kočky, které veškerý čas tráví v uzavřeném bytě nebo domě a nemají dostatek možností k jejich oblíbeným činnostem, jež by podnikly v přírodě. Kočičí škrabadla mají vkusný design a hodí se téměř do každého bytu. Nezaberou mnoho místa a vaší kočce zajistí dostatek aktivního pohybu.

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Uchraňte nábytek díky kočičímu škrabadlu

Kočka bude vždy o něco škrábat drápky, tomu nezabráníte. Můžete ale tuto její činnost nasměrovat na místo, kde vám to nebude vadit. Stačí pořídit kočičí škrabadlo, aby váš mazlíček nemusel zatínat drápky do koberců, sedaček, polstrovaných židlí a záclon. Kromě broušení a procvičování drápků si kočka také potřebuje značkovat teritorium, a to viditelnými i pachovými stopami. Nepostradatelnou součástí života kočky je hraní, tudíž některá jsou některá kočičí škrabadla opatřena hračkou zavěšenou na gumičce.

Škrabadlo pro kočku – odpočinek ve výšinách

Navíc mají kočky rády rozhled shora na okolí, proto je také jejich přirozeností lézt na stromy. Mají přehled o okolí a cítí se tam v bezpečí, protože žádný jiný tvor žijící v našich, který by je mohl ohrozit, po stromech lézt neumí. Škrabadla mají v různých výškách rozmístěná odpočívadla, na nichž si může kočka lebedit.

Kromě škrabadel nabízíme také pelíšky pro kočky a přepravní boxy. Pokud máte i pejska, možná se vám budou hodit i chovatelské potřeby pro psy: kotce a psí boudy, ohrádky pro štěňata či vozíky za kolo.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii