Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?

Plastové domečky pro děti

„Jděte si děti hrát do domečku.“ Tak tento úkol budou děti plnit s nadšením a úsměvem na tváři, když jim pořídíte vlastní domeček na hraní. Můžete ho mít doma i venku, takže se využije během celého roku. Udělejte radost svým dětem a nechte jim vybrat jejich dětský domeček snů. Stačí zvolit ten nejhezčí. Nabízíme mnoho tvarů, velikostí i barevných provedení.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Plastový domeček je skvělou volbou pro Vaše děti. Mohou ho využít k hraní i jako svůj úkryt. Montáž je jednoduchá, takže ho kdykoli podle potřeby složíte a zase rozložíte. Díky ochraně proti UV záření nedochází k blednutí barev, takže dlouho vydrží a především si v něm děti budou hrát dlouhou dobu, což zase ocení rodiče.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii