informacecopy
Potřebujete poradit?

Kompostéry na zahradu

Jak využít zdánlivě nevyužitelný odpad z kuchyně a zahrady? Pořiďte si zahradní kompostér. Nabízíme kompostéry různých tvarů, velikostí a materiálů. Vybírejte mezi kovovými a plastovými výrobky. Využijte speciální nabídku a nakupte plastové kompostéry za akční ceny.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Ekologické hospodaření pomocí zahradních kompostérů

Pokud chcete šetřit životní prostředí a zároveň z toho mít užitek, investujte do kompostéru. Díky své konstrukci pojme velkou část domovního bioopadu – trávu, drny, větvičky či další. Navíc ventilací vzniká dále využitelný kvalitní humus.

Do kompostéru nepatří:

  • Maso, kosti, tuky
  • Pecky z ovoce, semena
  • Stavební materiál
  • Chemikálie, barvy, laky

Jak kompostovat?

Kompostování je snadné a nevyžaduje příliš mnoho úsilí a času. Kompost pracuje sám – za přístupu vzduchu, vlhkosti a živých organismů, jako jsou dešťovky či chvostoskoci, vzniká kvalitní materiál, kterým můžete hnojit zeleninu, rostliny a stromky na zahradě i interiérové květiny v květináčích. Více o kompostování si přečtěte v článku Jak založit kompost.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii