Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní kovové a ocelové kompostéry

Kromě plastových kompostérů nabízíme kompostéry kovové, z pozinkovaného plechu. Jejich konstrukce je vzdušnější a mohou se nechat odkryté, nebo zakrýt plátem plechu nebo jiného materiálu.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Jak připravit místo pro kovový kompostér

Ke kompostu je třeba zachovat přístup všem živočichům ze země, kteří pomáhají rozkladu bio odpadu. Nevykládejte tedy dno kompostu žádnou fólií, ani jej nestavte na betonem zpevněné podloží. Ideální je najít rovnou plochu, nejlépe v polostinném koutě zahrady, kde nebude kompost vadit nejen Vám, ale ani sousedům. Pro jeho skrytí i pro ochranu před přímým slunečním zářením je vhodné kolem něj vysázet keře nebo stromky.

Je dobré na vybraném místě odstranit travní drny. Sestavte kovový kompostér a na jeho dno můžete položit pár větví, aby zůstal provzdušněný. A potom již lze vynášet organický odpad z domácnosti. Občas jej můžete proložit kousky kartónu nebo nepotištěného papíru. Podrobnější informace se dočtete v článku Jak založit kompost.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii