VIP reference

Doplňky do domácnosti

Péče o domácnost je důležitou součástí denní rutiny. Uklízíme, zdobíme, nakupujeme, rekonstruujeme, vylepšujeme. To vše proto, abychom se v domácnosti cítili dobře. Ale nejen my a naše rodiny, ale také hosté by se u nás měli cítit příjemně. K tomu všemu vedou produkty v této kategorii. Vše pro domácnost – od úklidových pomocníků přes kuchyňské potřeby až po nábytek a matrace
Stránka 1 z 1

Originální bytové doplňky

K vyšperkování domácnosti lze využít cokoliv. Jestliže toužíte po novém dominantním prvku místnosti, můžete si pořídit například elektrický krb. Ovšem nezapomínejte ani na drobnosti – interiér vyladíte třeba také vkusným bytovým textilem.
 

Vše pro domácnost

Dovolte nám poukázat na moderní doplňky pro domácnost, jako jsou bezdotykové koše a dávkovače mýdla. Nezbytnou pomůckou jsou pak sušáky na prádlo, buď vnitřní, nebo venkovní. Zejména pokud sušíte prádlo uvnitř bytu, bude se vám zřejmě hodit také odvlhčovač vzduchu, případně stropní ventilátor. U nás nakoupíte také domácí trezory, žehlicí systémy, štafle a žebříky či zábradlí ke schodům. Usnadněte si tedy domácí práce těmito pomocníky.