Informacecopy
Potřebujete poradit?

Doplňky do domácnosti

Péče o domácnost je důležitou součástí denní rutiny. Uklízíme, zdobíme, nakupujeme, rekonstruujeme, vylepšujeme. To vše proto, abychom se v domácnosti cítili dobře. Ale nejen my a naše rodiny, ale také hosté by se u nás měli cítit příjemně. K tomu všemu vedou produkty v této kategorii. Vše pro domácnost – od úklidových pomocníků přes kuchyňské potřeby až po nábytek a matrace
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 11Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Originální bytové doplňky

K vyšperkování domácnosti lze využít cokoliv. Jestliže toužíte po novém dominantním prvku místnosti, můžete si pořídit například elektrický krb. Ovšem nezapomínejte ani na drobnosti – interiér vyladíte třeba také vkusným bytovým textilem.

Vše pro domácnost

Dovolte nám poukázat na moderní doplňky pro domácnost, jako jsou bezdotykové koše a dávkovače mýdla. Nezbytnou pomůckou jsou pak sušáky na prádlo, buď vnitřní, nebo venkovní. Zejména pokud sušíte prádlo uvnitř bytu, bude se vám zřejmě hodit také odvlhčovač vzduchu, případně stropní ventilátor. U nás nakoupíte také domácí trezory, žehlicí systémy, štafle a žebříky či zábradlí ke schodům. Usnadněte si tedy domácí práce těmito pomocníky. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii