informacecopy
Potřebujete poradit?

Fólie na foliovníky

Jestliže dáváte přednost fóliovníkům před skleníky nebo pařeništi s polykarbonátovou deskou, máte dvě možnosti. Pořídit si fóliovník na míru, který dodáváme včetně folie. Nebo si vyrobit konstrukci svépomocí z vlastních materiálů. Pak ovšem potřebujete zakoupit speciální folii, která zajistí ideální klima uvnitř fóliovníku nebo pařeniště

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Kašírovaná folie na fóliovník

Polyetylenová kašírovaná folie na fóliovník je speciální pevná tkanina s UV stabilizátorem, která je velmi odolná proti povětrnostním vlivům a má dlouhodobou životnost. Pod touto fóliovníkovou plachtou se bude zelenině i rostlinám dařit skvěle. Zjara je chrání před ranními mrazíky, a taktéž před různými škůdci, hmyzem a ptáky.

Náhradní fólie na fóliovník

Poškodila se na vašem fóliovníku část folie? Stávající tkanina dosloužila? Dodáváme náhradní folie na fóliovník. Vybírejte z několika rozměrů.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii