Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Dřevěné úložné boxy na polstry

Mezi ostatními úložnými boxy na polstry mají ty dřevěné svoje nezastupitelné místo zejména u těch, komu záleží na sladění zahradních doplňků a kdo mají rádi dřevěný zahradní nábytek. Pod dřevěnou pergolu se bude jistě hodit, ale také třeba na verandu nebo do zimní zahrady.
 
Stránka z 0

Zahradní úložný box na podsedáky

Zatímco na uklizení dětských hraček z pískoviště se hodí spíše plastové boxy, ty dřevěné spolehlivě pojmou polstrování pro zahradní nábytek, případně ubrusy a další předmětu z textilu, nebo třeba kuchyňské náčiní a další příslušenství, které používáte při grilování. Pomocí úložných boxů spolehlivě vyřešíte nedostatek skladovacích prostor na vaší zahradě
 

Dřevěný úložný box – design, užitek a dlouhá životnost

Dřevěný úložný box je opatřen kolečky a vnitřní textilní výplní. Jelikož jsou mezi lamelami ponechány mezery, vše pěkně ventiluje a nedochází k zadržení vlhkosti a vzniku plísní. Výhodou dřeva je jeho obnovitelnost při renovaci, takže při správné péči úložný box na polstry vydrží skutečně po mnoho let. Kromě jeho úložné funkce je zároveň pěkným designovým doplňkem na zahradu.