Informacecopy
Potřebujete poradit?

Dřevěné úložné boxy na polstry

Mezi ostatními úložnými boxy na polstry mají ty dřevěné svoje nezastupitelné místo zejména u těch, komu záleží na sladění zahradních doplňků a kdo mají rádi dřevěný zahradní nábytek. Pod dřevěnou pergolu se bude jistě hodit, ale také třeba na verandu nebo do zimní zahrady.


Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Zahradní úložný box na podsedáky

Zatímco na uklizení dětských hraček z pískoviště se hodí spíše plastové boxy, ty dřevěné spolehlivě pojmou polstrování pro zahradní nábytek, případně ubrusy a další předmětu z textilu, nebo třeba kuchyňské náčiní a další příslušenství, které používáte při grilování. Pomocí úložných boxů spolehlivě vyřešíte nedostatek skladovacích prostor na vaší zahradě

Dřevěný úložný box – design, užitek a dlouhá životnost

Dřevěný úložný box je opatřen kolečky a vnitřní textilní výplní. Jelikož jsou mezi lamelami ponechány mezery, vše pěkně ventiluje a nedochází k zadržení vlhkosti a vzniku plísní. Výhodou dřeva je jeho obnovitelnost při renovaci, takže při správné péči úložný box na polstry vydrží skutečně po mnoho let. Kromě jeho úložné funkce je zároveň pěkným designovým doplňkem na zahradu.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii