Zapuštěné bazény

Přemýšlíte nad tím, zda je pro vaši zahradu lepší zapuštěný, polozapuštěný či nadzemní bazén? Zapuštěné bazény vydrží po mnoho let a lépe si je užijete, než malé nadzemní bazény, ve kterých se bohužel nedá plavat. V zapuštěných bazénech si užijete spousty příjemných chvil s celou rodinou. 
 

Bazény do země slouží dlouhá léta

Podle způsobu umístění se bazény dělí na nadzemní, částečně zapuštěné a zapuštěné bazény. Pokud to vaše zahrada i finanční situace dovoluje, pak rozhodně zvolte bazén zapuštěný do země.

Důvodů je hned několik:

  • jsou méně vystaveny vlivům počasí
  • mají delší životnost
  • užijete si lepší koupání
  • získáte lepší přístup do vody
     
V zapuštěných bazénech můžete skákat šipky, opalovat se, relaxovat u bazénu, pořádat zahradní slavnosti.  Z hlediska materiálu jsou nejlepší zapuštěné materiály z laminátu. Vybrat si vhodný materiál je klíčové pro dlouhou životnost bazénu.

Laminátové zapuštěné bazény nabízí skvělý poměr porovnání ceny a kvality. 
 
Zapuštěné bazény nabídnou příjemný design, pokud si pořídíte bazén do země, bude se líbit každé vaší návštěvě. Bazén můžete zastřešit, čímž prodloužíte jeho čistotu a životnost. Součástí bazénu by měla být písková filtrace, schůdky či žebřík, solární ohřev , čerpadlo a další příslušenství. Jedině tak si užijete u zapuštěného bazénu maximální komfort. 
Na životnosti bazénu záleží také péče o něj a správná realizace. Ideální  je nechat vše na odbornících.

Bazény do země vám poskytnou skvělý užitek. Můžete si do nich přidat protiproud nebo slanou vodu, možností je mnoho. Tvar a velikost přizpůsobte členům rodiny. Ledvinový tvar uspokojí náročné uživatele všech věkových kategorií.