Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zapuštěné bazény

Přemýšlíte nad tím, zda je pro vaši zahradu lepší zapuštěný, polozapuštěný či nadzemní bazén? Zapuštěné bazény vydrží po mnoho let a lépe si je užijete, než malé nadzemní bazény, ve kterých se bohužel nedá plavat. V zapuštěných bazénech si užijete spousty příjemných chvil s celou rodinou. 
 

Bazény do země slouží dlouhá léta

Podle způsobu umístění se bazény dělí na nadzemní, částečně zapuštěné a zapuštěné bazény. Pokud to vaše zahrada i finanční situace dovoluje, pak rozhodně zvolte bazén zapuštěný do země.

Důvodů je hned několik:

 • jsou méně vystaveny vlivům počasí
 • mají delší životnost
 • užijete si lepší koupání
 • získáte lepší přístup do vody
   
V zapuštěných bazénech můžete skákat šipky, opalovat se, relaxovat u bazénu, pořádat zahradní slavnosti.  Z hlediska materiálu jsou nejlepší zapuštěné materiály z laminátu. Vybrat si vhodný materiál je klíčové pro dlouhou životnost bazénu.

Laminátové zapuštěné bazény nabízí skvělý poměr porovnání ceny a kvality. 
 
Zapuštěné bazény nabídnou příjemný design, pokud si pořídíte bazén do země, bude se líbit každé vaší návštěvě. Bazén můžete zastřešit, čímž prodloužíte jeho čistotu a životnost. Součástí bazénu by měla být písková filtrace, schůdky či žebřík, solární ohřev , čerpadlo a další příslušenství. Jedině tak si užijete u zapuštěného bazénu maximální komfort. 
Na životnosti bazénu záleží také péče o něj a správná realizace. Ideální  je nechat vše na odbornících.

Bazény do země vám poskytnou skvělý užitek. Můžete si do nich přidat protiproud nebo slanou vodu, možností je mnoho. Tvar a velikost přizpůsobte členům rodiny. Ledvinový tvar uspokojí náročné uživatele všech věkových kategorií. 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Možnosti platby

 • Dobírka
 • Bankovní převod
 • Platba přes PayPal
 • Okamžitá online platba
 • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

20.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii