informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní domky se sedlovou střechou

Zahradní domky se sedlovou střechou jsou mezi dřevěnými domky vyhledávaným produktem. Mnoho zákazníků láká jejich dokonalý vzhled, ale také samotný přírodní materiál. Levné dřevěné zahradní domky se hodí prakticky do jakéhokoliv prostředí a mají velké množství způsobů využití. V nabídce jsou také domky s plochou střechou

Nejprodávanější zboží

2
4

Zahradní domek Laura ekonom

60 368 Kč 51 010 Kč
5

Zahradní domek Albert ekonom

40 855 Kč 32 675 Kč
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Levné dřevěné zahradní domky

Na výběr je široké spektrum rozměrů a tudíž i cenových relací. Malý zahradní domek lze pořídit již od 12 000 korun. Produkt je dodáván v demontovaném stavu, zákazník si jej může sestavit svépomocí jako stavebnici, případně lze využít služeb našich odborně vyškolených montážníků. Sedlová střecha je tvořena z kvalitních smrkových palubek, opatřena nenasákavou lepenkou. V případě přání zákazníka je možné střechu oplechovat a vybavit okapovým systémem.

Možnosti využití dřevěných zahradních domků


Levné dřevěné domky – luxus za rozumnou cenu

Zahradní domky nemusejí sloužit jen jako úschovna zahradního náčiní. Poslouží též jako prostor pro posezení s přáteli nebo venkovní zastřešený koutek pro děti. Větší zahradní domky se sedlovou střechou jsou opatřeny i terasou před vchodem, případně boční stříškou, pod níž je možné schovat dřevo.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii