Informacecopy
Potřebujete poradit?

Výstavba bazénů na klíč

Toužíte mít u svého domu zapuštěný bazén, ve kterém si užije léto celá rodina? Příprava na stavbu i samotná výstavba nejsou nic jednoduchého. Jednoduché řešení je výstavba bazénů na klíč profesionální firmou. 
 

Odborníci si s vašim bazénem poradí

Výstavba bazénů na klíč je pro odborné firmy denním chlebem a tak si s vaším bazénem hravě poradí i v případě potíží s terénem. Odborníci vám rovněž pomohou vybrat nejlepší typ bazénu, poradí vám kvalitní materiály. 
 
Zapuštěný bazén nekupujeme na dva roky, proto je lepší, když je výstavba bazénů na klíč v rukách odborné firmy. Získáte záruku na všechny provedené práce, navíc si ušetříte mnoho času. Realizace bazénu je pak provedena v řádu několika dní, výjimečně týdnů. 
 

Kdy je nejlepší doba, aby byla výstavba bazénů na klíč provedena?

Nejlepším obdobím je brzké jaro nebo podzim, kdy mají stavebníci méně práce. Pokud je váš bazén postaven na podzim, na jaře si snadno upravíte terén. Pokud si necháte bazén postavit na jaře, pak si jej můžete užít po celou koupací sezonu. V případě, že si necháte udělat i zastřešení, lze bazén využívat i na podzim. 
 
S firmou, která provede výstavbu bazénu na klíč, uzavřete smlouvu o dílo ve které budou zahrnuty jednotlivé kroky, které má provést k realizaci bazénu.

Pokud je potřeba stavební povolení, může vás firma na základě plné moci zastoupit při jednání s úřadem. Pro bazény do 40 m 2 není potřeba stavební povolení, stačí pouze územní rozhodnutí. Žádné povolení není potřeba pouze u nadzemních bazénů.  Součástí realizace bazénu může být také úprava terénu a pokládka dlažby. 


 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

20.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii