Informacecopy
Potřebujete poradit?

Stavba bazénů

Máte-li v zahradě dostatek místa, můžete si splnit svůj sen a pořídit si na zahradě bazén. Stavba bazénu svépomocí je náročná a zahrnuje mnoho úkonů, včetně přípravy podkladu pro bazén a základové desky. Pokud si nejste jisti, že to zvládnete, je možné si objednat bazén na klíč. 
 
Stavba bazénu - je potřeba stavební povolení? 
 
To, zda potřebujete stavební povolení, záleží na velikosti bazénu. Pokud máte zastavěnou plochu do 40 m2, pak vám postačí územní souhlas. U většího bazénu musíte mít stavební povolení stejně, jako u rodinného domu či jiné větší stavby. Stavební povolení není nutné pro nadzemní bazény, které jednoduše kdykoliv složíte a uskladníte. 
 

Stavba bazénů v 11 krocích

1) Příprava podkladu
2) Výkop zeminy
3) Zhotovení betonové desky
4) Zalití betonem
5) Stavba stěn bazénu
6) Omítnutí stěn
7) Položení folie
8) Instalace techniky a bazénu
9) Zasypání okolí bazénu zeminou
10) Naplnění vodou
11)  Úprava terénu (poklad dlaždic)
 
Stavba bazénů vyžaduje přesnost a preciznost, bazénová vana se nesmí nijak prohýbat, deformovat. Špatně položený bazén můžete velmi snadno zničit. Je proto lepší obrátit se na odborníky, se kterými sepíšete smlouvu o dílo, ve které je definován rozsah prací, termín dodání i výsledná cena. Za pár dní můžete mít bazén k dispozici. 
 
Vyberte si bazén od firmy, která provede realizaci bazénu, pomůže vám s výběrem materiálu i velikosti bazénu. Vhodné parametry vám ušetří řadu starostí. Bazén je třeba umístit na slunné místo, ideálně blízko vchodu od domu. Zapustit do země můžete bazény z kovu, nerezu, laminátu, s keramickým povrchem, ale i betonové bazény. Tvar si vyberte podle počtu členů rodiny a aktivit v bazénu - menší bazény pro děti a na osvěžení, větší bazény pro plavce. 

 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

20.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii