informacecopy
Potřebujete poradit?

Stavba bazénů

Máte-li v zahradě dostatek místa, můžete si splnit svůj sen a pořídit si na zahradě bazén. Stavba bazénu svépomocí je náročná a zahrnuje mnoho úkonů, včetně přípravy podkladu pro bazén a základové desky. Pokud si nejste jisti, že to zvládnete, je možné si objednat bazén na klíč. 
 
Stavba bazénu - je potřeba stavební povolení? 
 
To, zda potřebujete stavební povolení, záleží na velikosti bazénu. Pokud máte zastavěnou plochu do 40 m2, pak vám postačí územní souhlas. U většího bazénu musíte mít stavební povolení stejně, jako u rodinného domu či jiné větší stavby. Stavební povolení není nutné pro nadzemní bazény, které jednoduše kdykoliv složíte a uskladníte. 
 

Stavba bazénů v 11 krocích

1) Příprava podkladu
2) Výkop zeminy
3) Zhotovení betonové desky
4) Zalití betonem
5) Stavba stěn bazénu
6) Omítnutí stěn
7) Položení folie
8) Instalace techniky a bazénu
9) Zasypání okolí bazénu zeminou
10) Naplnění vodou
11)  Úprava terénu (poklad dlaždic)
 
Stavba bazénů vyžaduje přesnost a preciznost, bazénová vana se nesmí nijak prohýbat, deformovat. Špatně položený bazén můžete velmi snadno zničit. Je proto lepší obrátit se na odborníky, se kterými sepíšete smlouvu o dílo, ve které je definován rozsah prací, termín dodání i výsledná cena. Za pár dní můžete mít bazén k dispozici. 
 
Vyberte si bazén od firmy, která provede realizaci bazénu, pomůže vám s výběrem materiálu i velikosti bazénu. Vhodné parametry vám ušetří řadu starostí. Bazén je třeba umístit na slunné místo, ideálně blízko vchodu od domu. Zapustit do země můžete bazény z kovu, nerezu, laminátu, s keramickým povrchem, ale i betonové bazény. Tvar si vyberte podle počtu členů rodiny a aktivit v bazénu - menší bazény pro děti a na osvěžení, větší bazény pro plavce. 

 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové přístřešky a pergoly se slevou 21%

22.5.2017

Propásnete zvýhodněnou nabídku samonosných přístřešků a pergol s akrylovým sklem.

Montované domy do 1 mill.

13.5.2017

Nově s našem sortimentu naleznete montované domy systéme SIPs. Díky suchému procesu stavby je možné zkrátit termín výstavby pouze na několik dnů. Nyní výrazné zaváděcí ceny.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii