Informacecopy
Potřebujete poradit?

Bazény s pevnou stěnou

 
Pořídit si bazén není dnes nemožné. Vzhledem k široké nabídce tvarů, typů a materiálů ani jednoduché. Mezi oblíbené patří bazény s pevnou stěnou, které lze použít jako "testovací bazén", kdy si rodina vyzkouší, zda ji vyhovuje mít bazén na zahradě či nikoliv. 
 
Bazény s pevnou stěnou nejsou nijak finančně nákladné a také nejsou náročné na instalaci a následnou obsluhu. Chcete-li mít čistou vodu, je vhodné pořídit si bazénovou filtraci a příslušnou bazénovou chemii, která udrží vodu bez nečistot a bakterií. 
 
Bazén s pevnou stěnou není příliš hluboký, proto si v něm nezaplavete, využijete ho pro osvěžení v horkých letních dnech. Existují i varianty pro nejmenší děti, které jim slouží jako brouzdaliště. Vybrat si můžete různé tvary. 
 
Pro umístění bazénu s pevnou stěnou je potřeba mít vyrovnaný podklad. Lze jej umístit na geotextilii nebo jen na dlaždice. Podklad nesmí být z kamínků či štěrku, aby nedošlo k protržení bazénu. S vhodným zazimováním můžete mít nadzemní bazén venku po celý rok. Je potřeba jej správně zazimovat - vyčistit příslušenství, odpojit filtraci, zajistit jej před mrazem. 


 
Podle velikosti prostoru pro bazén na zahradě můžete vybrat i vhodnou velikost bazénu. Správnou hloubku bazénu s pevnou stěnou volte s ohledem na děti. Koneckonců právě děti jsou nejčastějšími návštěvníky bazénu. 
Bazény s pevnou stěnou jsou vyrobeny z tvrzeného PVC, mají pevné vinylové dno, montáž je velice jednoduchá. Nafouknete horní lem a začnete napouštět vodu, díky tomu se bazén sám postaví a vytvaruje. Díky měkkému povrchu nehrozí zranění vašich blízkých. 
 
Bazén můžete po zimě vypustit, vysušit a uskladnit. Se správnou péčí vám vydrží několik let. 

 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

20.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii