informacecopy
Potřebujete poradit?

Bazény s konstrukcí

Plánujete si letos pořídit na zahradu bazén, ale ještě netušíte jaký? Pokud chcete stihnout letošní koupací sezonu, je nejvyšší čas si nějaký pořídit. 
 
Nabídka na trhu je velmi pestrá a před nákupem by měl tedy každý zvážit, k čemu bude bazén používat, kdo ho bude nejčastěji používat, jak velký bazén chce a kolik chce do něj investovat. Bazény s konstrukcí si pořizujeme na několik let. Zvažte tedy prostorové i designové možnosti, funkčnost bazénu a četnost jeho využívání. 
 

Jednoduché nadzemní bazény

V těchto bazénech si vyzkoušíte, jaké to je mít bazén u domu. Stejně jako pro bazény s konstrukcí, i zde platí požadavek na zcela rovný podklad bez nečistot. Bazén stačí jen vybalit, nafouknout vrchní část a napouštěním vody se stěny bazénu postaví a vytvarují. Tyto bazény s pevnou stěnou mají malou hloubku a jsou vhodné pro rodiny s dětmi. 
 

Nadzemní bazény s pevnou konstrukcí

Tyto bazény s konstrukcí mají kruhový tvar, pevnou montovanou konstrukci a vnitřní folii. Staví se rovněž na zcela rovný podklad. Pro bazén je potřeba připravit kruhový podklad. Stačí odkopat drny, srovnat terén a kruh vysypat jemným nezrnitým pískem na který položíte geotextilii. Teprve na to postavíte bazén. 
 
Chcete-li si pořídit bazény s pevnou konstrukcí, pak se vyhněte nákupu v supermarketu a raději zvolte nákup u specializovaného prodejce. Vyškolení profesionálové vám poradí s výběrem bazénu a nabídnou také profesionální montáž. Pracovníci vám rovněž namontují veškerou techniku jako je písková filtrace, vysavač nečistot, solární ohřev, tepelné čerpadlo a další. 
 
Tyto bazény patří mezi nejlevnější typy a nemají příliš dlouhou životnost. I tak vám mohou vydržet několik sezon, pokud s nimi zacházíte zodpovědně. 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové přístřešky a pergoly se slevou 21%

22.5.2017

Propásnete zvýhodněnou nabídku samonosných přístřešků a pergol s akrylovým sklem.

Montované domy do 1 mill.

13.5.2017

Nově s našem sortimentu naleznete montované domy systéme SIPs. Díky suchému procesu stavby je možné zkrátit termín výstavby pouze na několik dnů. Nyní výrazné zaváděcí ceny.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii