Informacecopy
Potřebujete poradit?

Bazény s konstrukcí

Plánujete si letos pořídit na zahradu bazén, ale ještě netušíte jaký? Pokud chcete stihnout letošní koupací sezonu, je nejvyšší čas si nějaký pořídit. 
 
Nabídka na trhu je velmi pestrá a před nákupem by měl tedy každý zvážit, k čemu bude bazén používat, kdo ho bude nejčastěji používat, jak velký bazén chce a kolik chce do něj investovat. Bazény s konstrukcí si pořizujeme na několik let. Zvažte tedy prostorové i designové možnosti, funkčnost bazénu a četnost jeho využívání. 
 

Jednoduché nadzemní bazény

V těchto bazénech si vyzkoušíte, jaké to je mít bazén u domu. Stejně jako pro bazény s konstrukcí, i zde platí požadavek na zcela rovný podklad bez nečistot. Bazén stačí jen vybalit, nafouknout vrchní část a napouštěním vody se stěny bazénu postaví a vytvarují. Tyto bazény s pevnou stěnou mají malou hloubku a jsou vhodné pro rodiny s dětmi. 
 

Nadzemní bazény s pevnou konstrukcí

Tyto bazény s konstrukcí mají kruhový tvar, pevnou montovanou konstrukci a vnitřní folii. Staví se rovněž na zcela rovný podklad. Pro bazén je potřeba připravit kruhový podklad. Stačí odkopat drny, srovnat terén a kruh vysypat jemným nezrnitým pískem na který položíte geotextilii. Teprve na to postavíte bazén. 
 
Chcete-li si pořídit bazény s pevnou konstrukcí, pak se vyhněte nákupu v supermarketu a raději zvolte nákup u specializovaného prodejce. Vyškolení profesionálové vám poradí s výběrem bazénu a nabídnou také profesionální montáž. Pracovníci vám rovněž namontují veškerou techniku jako je písková filtrace, vysavač nečistot, solární ohřev, tepelné čerpadlo a další. 
 
Tyto bazény patří mezi nejlevnější typy a nemají příliš dlouhou životnost. I tak vám mohou vydržet několik sezon, pokud s nimi zacházíte zodpovědně. 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

20.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii