Informacecopy
Potřebujete poradit?

Bazény do země

Zahradní bazény lze rozdělit na bazény do země, polozapuštěné a nadzemní bazény. Každý bazén má své pro a proti. Bazén vybírejte tak, aby vyhovoval vašim požadavkům. 
 
Bazény do země můžete využít pro venkovní použití, ale také do zimních zahrad jako interiérové bazény.  Nabízí velkou vzhledovou atraktivitu, zvýší architektonickou hodnotu nemovitosti a dobře je sladíte se vzhledem zahrady. Bazén do země snadno zastřešíte, díky tomu zůstane voda v bazénu déle čistá, nehrozí pád dětí či zvířat do vody a prodloužíte si koupací sezónu o další měsíce. Bazén může mít vestavěný protiproud, což uvítají především plavci. 
 
Nevýhodou zapuštěného bazénu je jeho nemobilnost. Jakmile jej jednou umístíte do země, již s nim není možné hýbat. Proto pečlivě zvažte vhodné místo pro umístění bazénu. Počítejte s vyšší pořizovací cenou. 

Jaký materiál? 

 
V závislosti na použitém materiálu se bazény do země dělí na:
  • betonové, foliové, laminátové, nerezové, keramické
 
Aby vám bazén dělal skutečnou radost, vyberte si vhodný tvar, materiál a velikost. Podle toho, jak materiál zvolíte, závisí pak životnost bazénu. 
 
Foliové a plastové bazény do země - vydrží vám zhruba 10 let. Chcete-li bazén s neomezenou životností, pak je vhodný nerezový. Nevýhodou je příliš vysoká pořizovací cena. Keramický bazén je laminátový bazén s vrstvou keramiky ve struktuře. Laminátové a sklolaminátové bazény patří mezi nejoblíbenější, nabízí dobrý poměr kvality a ceny. Nejsou nákladné na zabudování do země. 


Jaký tvar bazénu?

Mnoho bazénů nabízí velmi lákavý tvar, ale po pár týdnech můžete zjistit, že vám tento typ bazénu nemusí vůbec vyhovovat. Myslete tedy nejen na vzhled,ale také funkčnost bazénu. 
 
Kulatý bazén do země - není vhodný na plavání, obtížně se zastřešuje
Oválný bazén - nabízí možnost plavání, má příjemný vzhled, zastřešit musíte i nevyužívané roh
Hranatý bazén - je vhodný pro plavání i hrátky celé rodiny. Maximálně využijete daný prostor a snadno jej zastřešíte


 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

20.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii