informacecopy
Potřebujete poradit?

Bazénová filtrace - písková

Pokud jste si vybrali bazén, tak je třeba udělat krok číslo 2 – tím je volba bazénové filtrace! Bazén je skvělá záležitost, ale s čistou průzračnou vodou je ještě lepší. Pro provoz bazénu během celé sezóny je bazénová filtrace nezbytností. Vyberte si z našich pískových filtrací tu pravou.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
I když pískové filtrace fungují na přírodním principu filtrování vody, jejich účinnost se tím nesnižuje. Voda se filtruje přes pískovou náplň, která zachytí nečistoty z vody a čistou (přefiltrovanou) vodu vrátí zpět do bazénu. Díky pískové filtraci můžete snížit množství užívané bazénové chemie. Použití pískové filtrace je levné, nenáročné na údržbu a vydrží dlouho (náplně stačí vyměňovat zhruba jednou za dva roky).

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii