Novinky

Přivítejte léto s Hobbytecem
Dovolujeme si Vás pozvat na náš showroom v Tehovci u Říčan, kde se bude konat akce pro naše vážené zákazníky. Přijďte „Přivítat léto s Hobbytecem“
Hledáme velkoobchodní partnery
Stále rosteme a hledáme partnery, kteří chtějí prorazit v segmentu hliníkových zahradních staveb. Nabízíme kvalitní produkty, zázemí stabilní české společnosti a férové podmínky spolupráce.
Výprodej roku 2022! Sleva 15 % na vybrané produkty
Toužíte po hliníkovém přístřešku pro auto? Dlouho sníte, že si uzavřete prostor pergoly bočním zasklením? Máme pro vás speciální akci na tyto produkty. Sleva 15 % platí až do konce letošního roku. Tak neváhejte.
Solární produkty vystavíme na veletrhu Czechbus 2022
Máme za sebou veletrh e-SALON, kde jsme s velkým úspěchem představili naši kompletní nabídku solárních staveb. Stejné produkty vystavíme od 22. do 24. 11. na veletrhu hromadné dopravy a inovací v ní. Czechbus 2022 se uskuteční v pražských Letňanech.
Hobbytec poprvé na E-SALONU 2022
Hobbytec ve světě moderních technologií. Naše nové solární produkty v listopadu představíme na dvou významných akcí, které se týkají elektromobility a dopravní infrastruktury chytrých měst. E-SALON proběhne 10. - 13.11 na veletrhu v Letňanech.
Představujeme solární dobíjecí stanici na elektrokola
Reagujeme na měnící se infrastrukturu měst a rozšiřujeme naši nabídku o solární dobíjecí stanici. Bikeport nabídne kryté parkovací stání pro elektrokola i elektrokoloběžky. Fotovoltaické panely v zastřešení a kompletní technologie zajistí jejich dobití za každého počasí.
Na konci roku 2022 jsme se rozhodli zrealizovat velký a pro společnost Hobbytec velmi strategický krok - přestěhovat výrobní závod, kanceláře a veškeré zázemí do nových prostor v Poděbradech.
Hobbytec kráčí směrem k soběstačnosti a elektrifikuje vozový park
Poté, co letos Hobbytec úspěšně uvedl na trh solární zahradní stavby, se pustil do dalšího projektu, který má za cíl šetřit přírodu s využitím obnovitelných zdrojů. Vedení společnosti se rozhodlo pro absolutní elektrifikaci vozového parku. Ta má nastat do dvou let.
Velká soutěž na Impulsu o výhry v hodnotě 2 milionů korun
"Haló, tady Impulsovi!". Známá hláška se v následujících týdnech bude týkat Hobbytecu. Ve spolupráci s populárním rádiem jsme připravili soutěž o velké ceny. V sázce je peněžní odměna v hodnotě 1 000 000 Kč a dárkový poukaz v hodnotě 1 000 000 Kč na výrobky dle vlastního výběru od naší společnosti.
Hobbytec letos na veletrhu ForArch nevystavuje
Přípravili jsme si pro Vás zajímavou akci v podobě LED osvětlení zdarma. Tato akce platí po dobu trvání veletrhu od 22. do 24. září 2022 při podpisu smlouvy.
Po celý srpen montáž zdarma na produkty vlastní výroby
Ušetřete až 20 % z celkové ceny. Připravili jsme pro vás speciální akci na montáž zdarma. Nabídka platí do konce srpna a vztahuje se na produkty vlastní výroby. Získejte pergolu, zimní zahradu či přístřešek s výraznou slevou.
Fotovoltaické zahradní stavby v našem showroomu
Solární pergoly, zimní zahrady a přístřešky pro auto si můžete prohlédnout v našem ukázkovém centru v Říčanech u Prahy. Jedná se o první stavby tohoto druhu v České republice. Navštivte nás a naši zástupci vám o nich řeknou všechny informace.
Plné financování fotovoltaického systému zahradních staveb
Spojili jsme se s Raiffeisen Bank a jsme schopni vám zajistit plné financování vaší solární pergoly, zimní zahrady či přístřešku pro auto. Tato možnost se vztahuje na domácnosti i naše B2B partnery.
Fotovoltaika na zahradní stavbě? Jsme první v republice
Ceny energií se v posledním roce zvýšily přibližně trojnásobně. Výhled je přitom zahalen v nejistotě rostoucí inflace a situací v zahraničí. Rozhodli jsme se vám nabídnout možnost nahradit tradiční zdroje obnovitelnou alternativou. Integrovali jsme solární panely přímo zastřešení pergoly, zimní zahrady a přístřešku pro auto. Vy si můžete vytvořit vlastní solární elektrárnu.
Hobbytec na výstavě v Prešově
Po dvou letech se do Prešova vrátil oblíbený stavební a zahradní festival ABC. Městská hala nabídla přehlídku nejrůznější zeleně, stavebních materiálů a zahradních staveb. Mezi nimi nechyběla elegantní hliníková konstrukce naší výroby.
Spustili jsme Nadační fond Hobbytec
Již téměř 10 let se snažíme zlepšovat kvalitu bydlení našich klientů. Nyní jsme se rozhodli pomáhat na místech, kde je nejvíce potřeba. Založili jsme Nadační fond Hobbytec. Z každé objednané zahradní stavby věnujeme 1 % z celkové ceny veřejně prospěšným projektům v Čechách a na Slovensku.
Hobbytec a plány do roku 2022
Každý rok boříme hranice. A ten letošní rok 2022 nebude výjimkou. Našim cílem je nový rekordní obrat, opět výrazná expanze na okolní trhy, posílení výroby a rozšíření produktového portfolia. Zároveň se chceme ještě přiblížit našim klientům. Chystáme se otevřít další ukázková centra. A co dalšího nás čeká? Plány pro vás shrnul Miroslav Zelený, jednatel a zakladatel společnosti.
Rozhovor Miroslava Zeleného pro MF Dnes
Jaká je historie společnosti? Jak se proměnil trh v době kovidové? Jaké novinky přicházejí s novým výrobním závodem? Přečtěte si nejnovější rozhovor Miroslava Zeleného, zakladatele společnosti.
Vyhrajte přístřešek na auto v hodnotě 100 000 Kč
Ve spolupráci se společností O2 TV Sport jsme připravili atraktivní soutěž pro fanoušky pořadu TIKI TAKA. Pojďte si pro výhru v podobě přístřešku pro auto v hodnotě 100 000 Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do losování.
Soutěžte s Hitrádio City o pergolu za 200 000 Kč
Nalaďte si 93,7 FM a poslouchejte. Pokud uslyšíte výzvu ve vysílání, volejte na 800 937 937. V Hitrádiu CITY si totiž pro vás přichystali soutěž o hliníkovou pergolu naší výroby v hodnotě 200 000 Kč. Tu si můžete zvolit zcela na míru.