Novinky

Velká soutěž na Impulsu o výhry v hodnotě 2 milionů korun
"Haló, tady Impulsovi!". Známá hláška se v následujících týdnech bude týkat Hobbytecu. Ve spolupráci s populárním rádiem jsme připravili soutěž o velké ceny. V sázce je peněžní odměna v hodnotě 1 000 000 Kč a dárkový poukaz v hodnotě 1 000 000 Kč na výrobky dle vlastního výběru od naší společnosti.
Hobbytec letos na veletrhu ForArch nevystavuje
Přípravili jsme si pro Vás zajímavou akci v podobě LED osvětlení zdarma. Tato akce platí po dobu trvání veletrhu od 22. do 24. září 2022 při podpisu smlouvy.
Po celý srpen montáž zdarma na produkty vlastní výroby
Ušetřete až 20 % z celkové ceny. Připravili jsme pro vás speciální akci na montáž zdarma. Nabídka platí do konce srpna a vztahuje se na produkty vlastní výroby. Získejte pergolu, zimní zahradu či přístřešek s výraznou slevou.
Fotovoltaické zahradní stavby v našem showroomu
Solární pergoly, zimní zahrady a přístřešky pro auto si můžete prohlédnout v našem ukázkovém centru v Říčanech u Prahy. Jedná se o první stavby tohoto druhu v České republice. Navštivte nás a naši zástupci vám o nich řeknou všechny informace.
Plné financování fotovoltaického systému zahradních staveb
Spojili jsme se s Raiffeisen Bank a jsme schopni vám zajistit plné financování vaší solární pergoly, zimní zahrady či přístřešku pro auto. Tato možnost se vztahuje na domácnosti i naše B2B partnery.
Fotovoltaika na zahradní stavbě? Jsme první v republice
Ceny energií se v posledním roce zvýšily přibližně trojnásobně. Výhled je přitom zahalen v nejistotě rostoucí inflace a situací v zahraničí. Rozhodli jsme se vám nabídnout možnost nahradit tradiční zdroje obnovitelnou alternativou. Integrovali jsme solární panely přímo zastřešení pergoly, zimní zahrady a přístřešku pro auto. Vy si můžete vytvořit vlastní solární elektrárnu.
Hobbytec na výstavě v Prešově
Po dvou letech se do Prešova vrátil oblíbený stavební a zahradní festival ABC. Městská hala nabídla přehlídku nejrůznější zeleně, stavebních materiálů a zahradních staveb. Mezi nimi nechyběla elegantní hliníková konstrukce naší výroby.
Spustili jsme Nadační fond Hobbytec
Již téměř 10 let se snažíme zlepšovat kvalitu bydlení našich klientů. Nyní jsme se rozhodli pomáhat na místech, kde je nejvíce potřeba. Založili jsme Nadační fond Hobbytec. Z každé objednané zahradní stavby věnujeme 1 % z celkové ceny veřejně prospěšným projektům v Čechách a na Slovensku.
Hobbytec a plány do roku 2022
Každý rok boříme hranice. A ten letošní rok 2022 nebude výjimkou. Našim cílem je nový rekordní obrat, opět výrazná expanze na okolní trhy, posílení výroby a rozšíření produktového portfolia. Zároveň se chceme ještě přiblížit našim klientům. Chystáme se otevřít další ukázková centra. A co dalšího nás čeká? Plány pro vás shrnul Miroslav Zelený, jednatel a zakladatel společnosti.
Rozhovor Miroslava Zeleného pro MF Dnes
Jaká je historie společnosti? Jak se proměnil trh v době kovidové? Jaké novinky přicházejí s novým výrobním závodem? Přečtěte si nejnovější rozhovor Miroslava Zeleného, zakladatele společnosti.
Vyhrajte přístřešek na auto v hodnotě 100 000 Kč
Ve spolupráci se společností O2 TV Sport jsme připravili atraktivní soutěž pro fanoušky pořadu TIKI TAKA. Pojďte si pro výhru v podobě přístřešku pro auto v hodnotě 100 000 Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do losování.
Soutěžte s Hitrádio City o pergolu za 200 000 Kč
Nalaďte si 93,7 FM a poslouchejte. Pokud uslyšíte výzvu ve vysílání, volejte na 800 937 937. V Hitrádiu CITY si totiž pro vás přichystali soutěž o hliníkovou pergolu naší výroby v hodnotě 200 000 Kč. Tu si můžete zvolit zcela na míru.
Stěhujeme se do větších prostor
V létě přesuneme naše kanceláře, skladovací prostory a výrobní závod do nových prostor ve Všechromech. Nový areál v hodnotě více než 350 mil. Kč se nachází pouze 5 kilometrů od Říčan. Tento krok úzce souvisí s našim růstem a plány do budoucna, kdy chceme výrazně rozšířit výrobu našich produktů. Showroom zůstává na svém místě v Tehovci u Říčan.
Hobbytec spouští dvousměnný provoz výroby
Rozhodli jsme se posílit naši výrobu hliníkových zahradních staveb. Od poloviny měsíce května spouštíme dvousměnný provoz v našem výrobním závodě v Tehovci u Říčan. Zde se věnujeme produkci pergol a zimních zahrad, které jsme schopni vytvořit zcela na míru požadavkům zákazníka.
Hobbytec pozastavuje výrobu kvůli COVID 19
I když děláme maximum pro ochranu našich zaměstnanců, pandemie koronaviru se nám bohužel nevyhnula. V současné době jsme nuceni uzavřít náš výrobní závod a přerušit produkci hliníkových zahradních staveb. V tomto důsledku může dojít k prodloužení termínu realizací u našich klientů. Za vzniklé potíže se omlouváme.
Hobbytec má nového výkonného ředitele
Vedení společnosti jmenovalo Tomáše Jánského výkonným ředitelem, a to s platností od 22.3.2021. Na nové pozici ho čeká hned několik výzev. Letošní rok by měl být pro Hobbytec rekordní co se týče celkového obratu. Navíc se chystá navýšení výrobní kapacity, uvedení nových produktů a výrazná expanze na zahraniční trhy.
Naše cíle pro rok 2021
Co čeká společnost Hobbytec v následujících měsících? Posílení výrobních kapacit, otevření ukázkového centra v Bratislavě, zahájení prodeje v Maďarsku a Rakousku, rozšíření vlastní výroby o bioklimatické pergoly a mnoho dalšího. Cíle jsou nastaveny vysoko, ovšem je na co navazovat. Rok 2020 se stal zásadním milníkem, a to především v oblasti prodejů. Poprvé se podařilo překročit roční obrat ve výši 300 milionů korun.
Hliníkový přístřešek a pergola v novém provedení
Jednoduchost je mottem současnosti a rovné linie trendem zahradní architektury. Proto jsme do nabídky zařadili hliníkový přístřešek pro auto a pergolu s rovným zastřešením. Tato novinky splní vaše požadavky na kvalitu, odolnost a snadnou údržbu.
Ukázkové centrum nově také o víkendu
Vyslyšeli jsme vaše přání a ukázkové centrum v Říčanech u Prahy otevíráme v plném rozsahu také o víkendu. Doposud jste ho měli možnost v tento čas navštívit pouze bez obchodních zástupců, nyní vám poskytneme kompletní služby. Po celou dobu se vám budeme věnovat a poradíme s každým přáním. Platí od začátku března!
Garantujeme nejlepší cenu na trhu a vrátíme vám DPH
Rozhodli jsme se, že fyzickým osobám budeme vracet DPH při nákupu produktů naší zakázkové výroby. Zároveň stále platí podzimní akce na zimní zahrady, pergoly a přístřešky pro auto, kdy vám garantujeme nejlepší cenu na trhu a zajistíme montáž zcela zdarma.