Novinky

Každý rok boříme hranice. A ten letošní rok 2022 nebude výjimkou. Našim cílem je nový rekordní obrat, opět výrazná expanze na okolní trhy, posílení výroby a rozšíření produktového portfolia. Zároveň se chceme ještě přiblížit našim klientům. Chystáme se otevřít další ukázková centra. A co dalšího nás čeká? Plány pro vás shrnul Miroslav Zelený, jednatel a zakladatel společnosti.
Jaká je historie společnosti? Jak se proměnil trh v době kovidové? Jaké novinky přicházejí s novým výrobním závodem? Přečtěte si nejnovější rozhovor Miroslava Zeleného, zakladatele společnosti.
Ve spolupráci se společností O2 TV Sport jsme připravili atraktivní soutěž pro fanoušky pořadu TIKI TAKA. Pojďte si pro výhru v podobě přístřešku pro auto v hodnotě 100 000 Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do losování.
Nalaďte si 93,7 FM a poslouchejte. Pokud uslyšíte výzvu ve vysílání, volejte na 800 937 937. V Hitrádiu CITY si totiž pro vás přichystali soutěž o hliníkovou pergolu naší výroby v hodnotě 200 000 Kč. Tu si můžete zvolit zcela na míru.
V létě přesuneme naše kanceláře, skladovací prostory a výrobní závod do nových prostor ve Všechromech. Nový areál v hodnotě více než 350 mil. Kč se nachází pouze 5 kilometrů od Říčan. Tento krok úzce souvisí s našim růstem a plány do budoucna, kdy chceme výrazně rozšířit výrobu našich produktů. Showroom zůstává na svém místě v Tehovci u Říčan.
Rozhodli jsme se posílit naši výrobu hliníkových zahradních staveb. Od poloviny měsíce května spouštíme dvousměnný provoz v našem výrobním závodě v Tehovci u Říčan. Zde se věnujeme produkci pergol a zimních zahrad, které jsme schopni vytvořit zcela na míru požadavkům zákazníka.
I když děláme maximum pro ochranu našich zaměstnanců, pandemie koronaviru se nám bohužel nevyhnula. V současné době jsme nuceni uzavřít náš výrobní závod a přerušit produkci hliníkových zahradních staveb. V tomto důsledku může dojít k prodloužení termínu realizací u našich klientů. Za vzniklé potíže se omlouváme.
Vedení společnosti jmenovalo Tomáše Jánského výkonným ředitelem, a to s platností od 22.3.2021. Na nové pozici ho čeká hned několik výzev. Letošní rok by měl být pro Hobbytec rekordní co se týče celkového obratu. Navíc se chystá navýšení výrobní kapacity, uvedení nových produktů a výrazná expanze na zahraniční trhy.
Co čeká společnost Hobbytec v následujících měsících? Posílení výrobních kapacit, otevření ukázkového centra v Bratislavě, zahájení prodeje v Maďarsku a Rakousku, rozšíření vlastní výroby o bioklimatické pergoly a mnoho dalšího. Cíle jsou nastaveny vysoko, ovšem je na co navazovat. Rok 2020 se stal zásadním milníkem, a to především v oblasti prodejů. Poprvé se podařilo překročit roční obrat ve výši 300 milionů korun.
Jednoduchost je mottem současnosti a rovné linie trendem zahradní architektury. Proto jsme do nabídky zařadili hliníkový přístřešek pro auto a pergolu s rovným zastřešením. Tato novinky splní vaše požadavky na kvalitu, odolnost a snadnou údržbu.
Vyslyšeli jsme vaše přání a ukázkové centrum v Říčanech u Prahy otevíráme v plném rozsahu také o víkendu. Doposud jste ho měli možnost v tento čas navštívit pouze bez obchodních zástupců, nyní vám poskytneme kompletní služby. Po celou dobu se vám budeme věnovat a poradíme s každým přáním. Platí od začátku března!
Rozhodli jsme se, že fyzickým osobám budeme vracet DPH při nákupu produktů naší zakázkové výroby. Zároveň stále platí podzimní akce na zimní zahrady, pergoly a přístřešky pro auto, kdy vám garantujeme nejlepší cenu na trhu a zajistíme montáž zcela zdarma.
Vážení zákazníci, po nových vládních opatřeních zůstávají naše ukázková centra stále otevřeny pro veřejnost. Otevírací doba je zachována. Abychom však respektovali vydaná nařízení a maximálně ochránili zdraví návštěvníku i našich zaměstnanců, doporučujeme si schůzku s našim zástupcem domluvit telefonicky již před návštěvou.
V rámci rozšíření našich aktivit do oblasti realit jsme nově do nabídky zařadili rezidenční byty k pronájmu. Jedná se o dvě jednotky na lukrativní adrese v centru Říčan u Prahy. Vyberte si svůj nový domov.
Hobbytec reality nabízí kompletní servis při prodeji a pronájmu rezidenčních bytů, mobilních a rodinných domů. Cílem je zákazníkům poskytnout kvalitní a příjemný domov, do kterého se budou rádi vracet. Kompletní nabídku všech nemovitostí můžete nyní naleznout na novém webu.
Vážení zákazníci, infekční onemocnění COVID-19 se šíří intenzivně po celém světě a Česká republika je nyní jednou z nejohroženějších zemí. Dopady této skutečnosti pociťujeme každý z nás. Děláme maximum pro to, abychom zajistili dostupnost zboží a včasnou realizaci zakázek. Zároveň pečlivě dodržujeme nařízení všech úřadů. Zdraví našich zaměstnanců a zákazníků stojí na prvním místě.
Jako každý rok se také letos účastníme největšího stavebního veletrhu v ČR, který se koná na výstavišti v Letňanech. Od 22. - 26.9. naleznete náš stánek v hale číslo 1. Čeká vás prezentace naší vlastní výroby hliníkových zahradních staveb. Zároveň zde budete mít možnost si promluvit s našim zástupcem o vašich plánech.
Moderní dispozice, cenová dostupnost a variabilita ve svých dispozicích. Mobilní domy nabízejí oblíbené řešení, jak bydlet celoročně a za nízké náklady. Proto jsme rozšířili naši nabídku o další typy domů. Ty se liší především svým vnitřním uspořádáním a celkovými rozměry.
Zimní zahrady, pergoly a přístřešky pro auto. Hliníkové produkty naší značky za nejlepší cenu trhu. Pokud naleznete levnější nabídku u některého z našich hlavních konkurentů, tak vám její výši minimálně dorovnáme.
Vážení zákazníci, bohužel poslední dny a týdny přinášejí řadu překážek, které mohou zpomalit naši výrobu a následnou realizaci. Z důvodu přítomnosti druhé vlny COVIDU, bereme nařízení vlády a zdraví spoluobčanů velmi vážně, což se může odrazit i prodloužené době dodání našich zakázkových produktů.