VIP reference

Archiv novinek

Montáž zdarma na zimní zahrady a pergoly

Oblíbené zimní zahrady a multifunkční hliníkové pergoly. Pro tyto produkty zcela naší výroby jsme připravili speciální akci. Až do konce roku si je můžete pořídit s montáží zcela zdarma. Nechte starosti na nás a my vám dodáme stavbu přímo na klíč.

Číst celý článek

Ukázková centra Hobbytecu na Google Maps

Projděte se po našem showroomu v pohodlí vašeho domova. Nechali jsme pro vás nahrát každý kout našeho ukázkového centra v Praze a Brně. Více než 22 000 m² nyní interaktivně. Prohlédněte si naši nabídku pergol, zimní zahrad, přístřešků pro auto a mnoho dalšího.

Číst celý článek

10 % sleva na e-shopové zboží s Nákupy OnaDnes

Obohaťte svůj oblíbený prostor o vybavení značky Hobbytec. Široká nabídka zahrnuje zahradní domky a nábytek, grily, hliníkové altány a další. Využijte exkluzivní slevy 10 % na zmíněné produkty. Akce vznikla ve spolupráci s populárním časopisem Ona Dnes a vztahuje se na nákup v našem internetovém obchodě. Kupón platí od 14.10. do 30.11.

Číst celý článek

Hliníkové přístřešky značky Hobbytec na České televizi

V neděli 29.9. jsme se představili v pořadu Polopatě na České televizi. Ústředním tématem se staly hliníkové přístřešky. Představili jsme jejich výhody, způsob montáže a cenu. Podívejte se na reportáž a inspirujte se při výběru parkovacího místa na vaši zahradu.

Číst celý článek

29.9. se Hobbytec představí v pořadu Polopatě na České televizi

V neděli V 8:50 si nalaďte Českou televizi. Hobbytec se opět představí v populárním hobby magazínu Polopatě. Nyní přijdou na řadu přístřešky na auto. Představíme vám naše produkty, vysvětlíme funkčnost hliníkového provedení a poradíme, jak na stavební povolení.

Číst celý článek

For Arch 2019 za námi

V minulých dnech jsme se zúčastnili největšího stavebního veletrhu na českém území. For Arch 2019 v pražských Letňanech patří k významným událostem a my jsme rádi, že jsme se mohli 30. ročníku zúčastnit. Děkujeme všem, že navštívili náš stánek a potkali se s našimi odborníky.

Číst celý článek

Hobbytec na veletrhu For Arch 2019

Největší stavební veletrh na našem území se uskuteční od 17. – 21.9. v prostorách veletržního areálu PVA EXPO v pražských Letnaňech. Hobbytec se stane součástí celé akce. Na našem stánku na vás čeká ukázka produktů, které si budete moci naživo prohlédnout a vyzkoušet. Představíme například hliníkovou zimní zahradu Zania nebo neotřelý mobilní dům Corinne.

Číst celý článek

Letní slevy 35 - 50 % na přístřešky pro auto

Toužíte si ozdobit prostor před domem elegantní stavbou a zároveň vytvořit dokonale funkční místo pro vaše auto? Přístřešek na auto nabízí široké využití a zaujme hlavně svým jednoduchým designem a snadnou montáží. Využijte naší letní slevy až 50 % na nejoblíbenější modely.

Číst celý článek

Hobbytec na veletrhu Země živitelka 2019

Od 22. do 27. srpna proběhne na Výstavišti v Českých Budějovicích největší agrosalon svého typu u nás a my budeme jeho součástí. Na 46. ročníku Země živitelky vám mimo jiné představíme elegantní zimní zahradu Zania, výhody mobilního domu Corinne nebo moderní přístřešek na auto PJR. Přijďte se podrobně seznámit s naší nabídkou.

Číst celý článek

Přehled aktuálně nabízených pozic

Staňte se součástí naší rodinné atmosféry a připojte se k příjemnému kolektivu ryze české společnosti. Čeká na vás zajímavé platové ohodnocení, a k tomu flexibilní a zajímavá práce v příjemné dojezdové vzdálenosti od hlavního města. Pojďte se podívat na aktuální přehled volných pozic.

Číst celý článek

Nové produkty v nabídce Hobbytec

Podívejte se na nové produkty v naší nabídce. Připravili jsme pro vás široký výběr zimních zahrad v různých provedení, od těch celoročních až po sezónní. Dále jsme zařadili dva nové typy hliníkových pergol, které svým jednoduchým designem obohatí každý prostor.

Číst celý článek

Hliníkové pergoly sleva 37%

Populární hliníková pergola v dostání již s 37%. Vytvořte pro vaší rodinu a přátele nezapomenutelné chvíle za jakéhokoliv počasí. Tato stavba je stále populárnějším řešením, jak propojit své aktivity s okolní přírodou.

Číst celý článek

Hliníkové pergoly se sklem sleva 50%

Oživte si svoji zahradu neobvyklým a designovým řešením. Hliníková pergola se sklem zaujme každého na první pohled, navíc má neocenitelné funkční vlastnosti. Využijte akčních slev a pořiďte si ji se slevou až 50 %.

Číst celý článek

10% sleva pro každého návštěvníka našeho showroomu

Desítky pergol, zimních zahrad, přístřešků pro auto a mnoho dalšího. Naše ukázková centra v Praze a Brně jsme vybudovali přímo pro vás. Pro každého zákazníka jsme navíc připravili slevu 10 % na nákup v našem e-shopu

Číst celý článek

100 m² a originální vzhled. To je rodinný dům Renne

Dřevostavba, co rozumí vašim přáním. Největší výhodou rodinného domu Renne je jeho modularita. Dá se stavět na etapy, přičemž konečné dispozice nabídnou až 100 m², dvě patra, prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na verandu a 2 samostatné místnosti. Pojďte na prohlídku.

Číst celý článek

Komerční mobilní dům za akční cenu

Mobilní domek složený ze dvou zateplených modulů se stane ideálním prostředím pro vaši kancelář. Neutrácejte za drahé pronájmy prostor, kterým se navíc budete muset přizpůsobit vy. Výhodou této stavby je možnost ji kdykoliv přemístit na jiné místo, případně změnit dispozice dle vašich přání. My ji nabízíme za bezkonkurenční cenu.

Číst celý článek

Upozornění: Nepříznivé okolnosti při realizaci hliníkových pergol

Vzhledem k nepředpokládaným událostem, mezi které můžeme zařadit pozdní dodání hliníkových profilů od výrobce a reklamaci lakování, musíme oznámit, že s velkou pravděpodobností dojde k posunu montáže hliníkových pergol o 3–6 týdnů. Situaci intenzivně řešíme a v nejbližší době se budeme snažit efektivní řešení.

Číst celý článek

Plachtové garáže opět skladem!

Rychlé, levné a mobilní řešení. To jsou plachtové garáže ShelterLogic. Díky kvalitnímu zpracování se jedná o dokonalou variantu, jak ochránit automobil před vnějšími vlivy. Navíc vynikají naprostou mobilitou a dají se tak přemístit na jiné místo. V současné chvíli je produkt opět na skladě a za jedinečnou cenu 7 732 Kč.

Číst celý článek

Montáž rodinného domu zcela zdarma

Toužíte po novém bydlení? Obáváte se však velkých finančních výdajů? Připravili jsme si pro vás řešení. S naší jedinečnou akcí ušetříte až statisíce. Prvních 20 zákazníků získá montáž mobilního nebo rodinného domu zcela zdarma.

Číst celý článek

Pořiďte si betonovou garáž na klíč se slevou 30 %

Mobilita. Největší výhoda tohoto typu betonové garáže se skrývá právě v možnosti ji kdykoliv přemístit. Zároveň značí, že vám bude přivezena během několika dnů od objednání a již zcela připravena k užití. Nyní si ji můžete pořídit až s 30% slevou, navíc s dopravou zcela zdarma.

Číst celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.