Novinky

V minulých dnes se nám podařilo registrovat ochrannou značku Hobbytec u úřadu průmyslového vlastnictví evropského patentového úřadu. Tento krok úzce souvisí s rozšířením našich služeb na trhy mimo Českou republiku. Konkrétně se jedná o Slovensko, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Chorvatsko a Slovinsko.
Vycházíme vstříc vašim přáním a u pergoly série Pollard zařazujeme do nabídky hloubku 4,5 metru, a to zcela bez příplatku. Jedná se o nadstandardní variantu, která vyniká robustností a moderním vzhledem. Montáž po celé České republice a Slovensku zcela zdarma.
Pojďte se podívat do našeho showroomu a výrobního závodu v Říčanech u Prahy. Ukázkové centrum je vůbec tím největším svého druhu v České republice. Na několika tisících metrech čtverečních naleznete kompletní nabídku od zimních zahrad až po mobilní domy.
Přinášíme vám širokou nabídku hliníkových i dřevěných pergol. Lze zvolit také variantu se zděnými a kamennými sloupy. Výběr závisí zcela na vás a vašich preferencích. Stavba musí ladit k domu a svému okolí. Co vše je potřeba k realizaci?
Po celý březen a duben jsme zorganizovali soutěž ve spolupráci s populárním webem o bydlení Living.cz. V této době soutěžící posílali fotografie svých zahrad a krátkým popiskem, proč by se jim hodila zimní zahrada. A o tu se hrálo. Konkrétně o poukaz na zimní zahradu v hodnotě 350 000 Kč.
Našim cílem je podpořit českou ekonomiku, a proto jsme pro následující týdny připravili speciální akci. Na všechny produkty zakázkové výroby můžete využít montáž zcela zdarma. Navíc vám vrátíme DPH. Akce platí pro celou Českou republiku
Na základě jednání vlády se od čtvrtka 9.4. mohou otevřít provozovny hobbymarketů. Do této kategorie spadají i naše ukázková centra v Říčanech u Prahy a Brně. Při návštěvě budou platit přísnější hygienická opatření, které budou zajištěny ze strany našich pracovníků.
V rámci rozšíření našich aktivit na slovenském trhu, hledáme obchodní partnery pro prodej B/C. Jedná se především o hliníkové produkty naší výroby. Našim cílem je vytvořit stabilní nabídku nejen u našich sousedů, ale také v Polsku, Slovinsku a Chorvatsku.
Ušetřete až 20 % z pořizovací ceny produktu. Připravili jsme pro vás speciální akci. Montáž zdarma se vztahuje na zimní zahrady, přístřešky pro auto, moderní pergoly, garáže a spoustu dalšího. Zajistíme vám kompletní servis od prvotních plánů až po finální realizaci. Přijďte si vybrat.
Až do půlky dubna jsme ve spolupráci s populárním webem o bydlení Living.cz spustili speciální soutěž o zimní zahradu v hodnotě až 350 000 Kč. Zadání je jednoduché. Na stránku Living.cz stačí nahrát fotografii vaší krásné zahrady a připojit příběh jejího vzniku. Soutěžit lze do 12.4.  
Od pondělí 2.3. až do čtvrtka 6.3. se na nás můžete těšit v nejpopulárnějším pořadu o vaření na českých obrazovkách. V Prostřenu můžete soutěžit o slevu 3 000 Kč na nákup v showroomech Hobbytec v Říčanech u Prahy a Brně. Stačí se dívat a správně odpovědět na zadanou otázku.
Jde to i chytře. Připravili jsme pro vás novinku v podobě bioklimatické pergoly nazvané SEESKY. Španělská výroba a kvalitní zpracování každého detailu vytváří z této stavby nezapomenutelný prvek vaší zahrady. Postavte nový obytný prostor pro celou rodinu.
Zimní zahrady, přístřešky pro auto a pergoly v mnoha provedeních. V novém roce 2020 jsme si pro vás připravili speciální akce na tyto zahradní stavby. Pořiďte si nové posezení nebo chraňte svůj vůz před nástrahami počasí. Dnes se slevou až 50 %.
Nový rok bude ve znamení rozšíření výroby a posílení pozice na slovenském trhu. Našim cílem je vytvořit prostředí, ve kterém nebudou přání našich zákazníků svázány žádnými omezeními. Zakázková výroba se stane ústředním tématem u většiny produktů společnosti. Můžete se tak těšit na větší variabilitu naší nabídky.
Vyšli jsme vstříc vašim přáním a prodloužili montáž zdarma do 15.1. Hliníkové pergoly, přístřešky pro auto, zimní zahrady a spoustu dalších produktů značky Hobbytec. Akce se vztahuje na zakázkovou výrobu, která vám vytvoří řešení zcela na míru vašim požadavkům. Vyberte si svojí oblíbenou variantu a ušetřete až 20 % z celkové ceny. 
Vážení přátelé, rádi bychom vám poděkovali za uplynulý rok. Společnými silami se nám podařilo vytvořit nezapomenutelné stavby, které vás budou těšit do dalších let. Vážíme si vaší přízně a přejeme vám spoustu úspěchů do roku 2020.
Jedinečný design, velká odolnost a dlouhá životnost. To vše v sobě kombinuje bioklimatická pergola Moraira. Tato novinka prošla náročnou certifikací a její vlastnosti splňují i ty nejpřísnější požadavky. Díky tomu vytvoří místo, na které se nezapomíná.
Spustili jsme výprodej našich mobilních domů. Sleva až 35 % se vztahuje na modely Corinne, Florence a Marcelle, a to hned v několika variantách. Pořiďte si bydlení šetrné k přírodě, které odpovídá nejnovějším trendům.
Bioklimatické pergoly, zimní zahrady, pergoly, přístřešky pro auta, dřevostavby a mnoho dalšího. Celý náš sortiment při řešení zcela na míru si můžete pořídit s montáží zcela zdarma. Využijte naší zakázkové výroby a vytvořte si produkt, který si přizpůsobíte vašim požadavkům.
Válcujeme ceny před Vánoci. Připravili jsme pro vás speciální akci na pořízení hliníkové pergoly naší výroby. Vyberte si provedení a rozměry zcela na míru vašim požadavkům a získejte slevu až 50 %. Stavbu vám dodáme na klíč a s montáží zcela zdarma.