Novinky

Japonské přístřešky na auto Sankyo nyní za 50 % ceny
Toužíte po přístřešku pro své auto? Nyní ještě levněji. Vybrané skladové přístřešky Sankyo můžete koupit za POLOVINU původní ceny!
Zveme vás na DNY HOBBYTEC
11.5.2024 se koná v showroomu v Tehovci den otevřených dveří. Ke každé podepsané objednávce dostanete DÁREK.
Navštivte nás na For Garden a vyhrajte ceny za 100 000 Kč
Ve dnech od 11. do 14. dubna budeme mít stánek na veletrhu For Garden v Letňanech. Najdete nás v hale č. 5, stánek č. 5C01. Vystavovat budeme hliníkové zahradní stavby vlastní výroby i přístřešky pro auto japonské značky Sankyo.
Jak se v zimě správně  starat o zahradní stavby
Každý majitel zahradní stavby si jistě alespoň jednou řekl, že by své pergole nebo zimní zahradě rád věnoval péči, kterou si zaslouží. Pokud ne, tak by určitě měl, a to především zimě. V dnešním článku vám poradíme, jak na to!
Vánoční slevy a výprodej 2023
Kdy jindy než teď. Pořiďte si hliníkovou pergolu, zimní zahradu či přístřešek pro auto se slevou až 30 %. Ve slevě je zahrnuta montáž zdarma a dodatečná 10 % sleva na všechny produkty vlastní výroby společnosti Hobbytec. Navíc jsme spustili výprodej se slevami až 50 %.
Zveme Vás na předvánoční setkání v sobotu 2.12.2023
Připravili jsme si další dodatečné slevy a to 5% nebo 10 % z našich standardních cen. Můžete získat také LED osvětlení a montáž zdarma k vybraných produktům naší výroby.
Inspirujte se: V našem showroomu je to jako u vás doma
Náš showroom inspiruje a ukazuje, jak to může vypadat u vás doma. Spojili jsme se s týmem designerů a vdechli výstavnímu centru život.
Přivítejte léto s Hobbytecem
Dovolujeme si Vás pozvat na náš showroom v Tehovci u Říčan, kde se bude konat akce pro naše vážené zákazníky. Přijďte „Přivítat léto s Hobbytecem“
Hledáme velkoobchodní partnery
Stále rosteme a hledáme partnery, kteří chtějí prorazit v segmentu hliníkových zahradních staveb. Nabízíme kvalitní produkty, zázemí stabilní české společnosti a férové podmínky spolupráce.
Výprodej roku 2022! Sleva 15 % na vybrané produkty
Toužíte po hliníkovém přístřešku pro auto? Dlouho sníte, že si uzavřete prostor pergoly bočním zasklením? Máme pro vás speciální akci na tyto produkty. Sleva 15 % platí až do konce letošního roku. Tak neváhejte.
Solární produkty vystavíme na veletrhu Czechbus 2022
Máme za sebou veletrh e-SALON, kde jsme s velkým úspěchem představili naši kompletní nabídku solárních staveb. Stejné produkty vystavíme od 22. do 24. 11. na veletrhu hromadné dopravy a inovací v ní. Czechbus 2022 se uskuteční v pražských Letňanech.
Hobbytec poprvé na E-SALONU 2022
Hobbytec ve světě moderních technologií. Naše nové solární produkty v listopadu představíme na dvou významných akcí, které se týkají elektromobility a dopravní infrastruktury chytrých měst. E-SALON proběhne 10. - 13.11 na veletrhu v Letňanech.
Představujeme solární dobíjecí stanici na elektrokola
Reagujeme na měnící se infrastrukturu měst a rozšiřujeme naši nabídku o solární dobíjecí stanici. Bikeport nabídne kryté parkovací stání pro elektrokola i elektrokoloběžky. Fotovoltaické panely v zastřešení a kompletní technologie zajistí jejich dobití za každého počasí.
Na konci roku 2022 jsme se rozhodli zrealizovat velký a pro společnost Hobbytec velmi strategický krok - přestěhovat výrobní závod, kanceláře a veškeré zázemí do nových prostor v Poděbradech.
Hobbytec kráčí směrem k soběstačnosti a elektrifikuje vozový park
Poté, co letos Hobbytec úspěšně uvedl na trh solární zahradní stavby, se pustil do dalšího projektu, který má za cíl šetřit přírodu s využitím obnovitelných zdrojů. Vedení společnosti se rozhodlo pro absolutní elektrifikaci vozového parku. Ta má nastat do dvou let.
Velká soutěž na Impulsu o výhry v hodnotě 2 milionů korun
"Haló, tady Impulsovi!". Známá hláška se v následujících týdnech bude týkat Hobbytecu. Ve spolupráci s populárním rádiem jsme připravili soutěž o velké ceny. V sázce je peněžní odměna v hodnotě 1 000 000 Kč a dárkový poukaz v hodnotě 1 000 000 Kč na výrobky dle vlastního výběru od naší společnosti.
Hobbytec letos na veletrhu ForArch nevystavuje
Přípravili jsme si pro Vás zajímavou akci v podobě LED osvětlení zdarma. Tato akce platí po dobu trvání veletrhu od 22. do 24. září 2022 při podpisu smlouvy.
Po celý srpen montáž zdarma na produkty vlastní výroby
Ušetřete až 20 % z celkové ceny. Připravili jsme pro vás speciální akci na montáž zdarma. Nabídka platí do konce srpna a vztahuje se na produkty vlastní výroby. Získejte pergolu, zimní zahradu či přístřešek s výraznou slevou.
Fotovoltaické zahradní stavby v našem showroomu
Solární pergoly, zimní zahrady a přístřešky pro auto si můžete prohlédnout v našem ukázkovém centru v Říčanech u Prahy. Jedná se o první stavby tohoto druhu v České republice. Navštivte nás a naši zástupci vám o nich řeknou všechny informace.
Plné financování fotovoltaického systému zahradních staveb
Spojili jsme se s Raiffeisen Bank a jsme schopni vám zajistit plné financování vaší solární pergoly, zimní zahrady či přístřešku pro auto. Tato možnost se vztahuje na domácnosti i naše B2B partnery.