VIP reference

Archiv novinek

Lednové akce v Hobbytecu

Zimní zahrady, přístřešky pro auto a pergoly v mnoha provedeních. V novém roce 2020 jsme si pro vás připravili speciální akce na tyto zahradní stavby. Pořiďte si nové posezení nebo chraňte svůj vůz před nástrahami počasí. Dnes se slevou až 50 %.

Číst celý článek

Novinky pro rok 2020

Nový rok bude ve znamení rozšíření výroby a posílení pozice na slovenském trhu. Našim cílem je vytvořit prostředí, ve kterém nebudou přání našich zákazníků svázány žádnými omezeními. Zakázková výroba se stane ústředním tématem u většiny produktů společnosti. Můžete se tak těšit na větší variabilitu naší nabídky.

Číst celý článek

Prodlužujeme montáž zdarma do 15.1.

Vyšli jsme vstříc vašim přáním a prodloužili montáž zdarma do 15.1. Hliníkové pergoly, přístřešky pro auto, zimní zahrady a spoustu dalších produktů značky Hobbytec. Akce se vztahuje na zakázkovou výrobu, která vám vytvoří řešení zcela na míru vašim požadavkům. Vyberte si svojí oblíbenou variantu a ušetřete až 20 % z celkové ceny. 

Číst celý článek

Hledáme obchodní partnery pro slovenský trh

V rámci rozšíření našich aktivit na slovenském trhu, hledáme obchodní partnery pro prodej B/C. Jedná se především o hliníkové produkty naší výroby. Našim cílem je vytvořit stabilní nabídku nejen u našich sousedů, ale také v Polsku, Slovinsku a Chorvatsku.

Číst celý článek

Poděkování klientům za rok 2019

Vážení přátelé, rádi bychom vám poděkovali za uplynulý rok. Společnými silami se nám podařilo vytvořit nezapomenutelné stavby, které vás budou těšit do dalších let. Vážíme si vaší přízně a přejeme vám spoustu úspěchů do roku 2020.

Číst celý článek

Novinka - elegantní bioklimatická pergola Moraira

Jedinečný design, velká odolnost a dlouhá životnost. To vše v sobě kombinuje bioklimatická pergola Moraira. Tato novinka prošla náročnou certifikací a její vlastnosti splňují i ty nejpřísnější požadavky. Díky tomu vytvoří místo, na které se nezapomíná.

Číst celý článek

Vybrané mobilní domy se slevou až 35 %

Spustili jsme výprodej našich mobilních domů. Sleva až 35 % se vztahuje na modely Corinne, Florence a Marcelle, a to hned v několika variantách. Pořiďte si bydlení šetrné k přírodě, které odpovídá nejnovějším trendům.

Číst celý článek

Po celý prosinec montáž zdarma na zakázkovou výrobu

Bioklimatické pergoly, zimní zahrady, pergoly, přístřešky pro auta, dřevostavby a mnoho dalšího. Celý náš sortiment při řešení zcela na míru si můžete pořídit s montáží zcela zdarma. Využijte naší zakázkové výroby a vytvořte si produkt, který si přizpůsobíte vašim požadavkům.

Číst celý článek

Hliníkové pergoly sleva až 50% + montáž zdarma

Válcujeme ceny před Vánoci. Připravili jsme pro vás speciální akci na pořízení hliníkové pergoly naší výroby. Vyberte si provedení a rozměry zcela na míru vašim požadavkům a získejte slevu až 50 %. Stavbu vám dodáme na klíč a s montáží zcela zdarma.

Číst celý článek

Bioklimatické pergoly španělské výroby se slevou 47 %

Stali jsme se výhradním dovozcem bioklimatické pergoly španělského výrobce Codeval. Pro prvních 20 zájemců o tento produkt jsme připravili speciální akci v podobě slevy 47 % a montáže zcela zdarma. Navíc od nás jako dárek obdržíte LED osvětlení a zahradní ohřívač.

Číst celý článek

Montáž zdarma na zimní zahrady a pergoly

Oblíbené zimní zahrady a multifunkční hliníkové pergoly. Pro tyto produkty zcela naší výroby jsme připravili speciální akci. Až do konce roku si je můžete pořídit s montáží zcela zdarma. Nechte starosti na nás a my vám dodáme stavbu přímo na klíč.

Číst celý článek

Ukázková centra Hobbytecu na Google Maps

Projděte se po našem showroomu v pohodlí vašeho domova. Nechali jsme pro vás nahrát každý kout našeho ukázkového centra v Praze a Brně. Více než 22 000 m² nyní interaktivně. Prohlédněte si naši nabídku pergol, zimní zahrad, přístřešků pro auto a mnoho dalšího.

Číst celý článek

10 % sleva na e-shopové zboží s Nákupy OnaDnes

Obohaťte svůj oblíbený prostor o vybavení značky Hobbytec. Široká nabídka zahrnuje zahradní domky a nábytek, grily, hliníkové altány a další. Využijte exkluzivní slevy 10 % na zmíněné produkty. Akce vznikla ve spolupráci s populárním časopisem Ona Dnes a vztahuje se na nákup v našem internetovém obchodě. Kupón platí od 14.10. do 30.11.

Číst celý článek

Hliníkové přístřešky značky Hobbytec na České televizi

V neděli 29.9. jsme se představili v pořadu Polopatě na České televizi. Ústředním tématem se staly hliníkové přístřešky. Představili jsme jejich výhody, způsob montáže a cenu. Podívejte se na reportáž a inspirujte se při výběru parkovacího místa na vaši zahradu.

Číst celý článek

29.9. se Hobbytec představí v pořadu Polopatě na České televizi

V neděli V 8:50 si nalaďte Českou televizi. Hobbytec se opět představí v populárním hobby magazínu Polopatě. Nyní přijdou na řadu přístřešky na auto. Představíme vám naše produkty, vysvětlíme funkčnost hliníkového provedení a poradíme, jak na stavební povolení.

Číst celý článek

For Arch 2019 za námi

V minulých dnech jsme se zúčastnili největšího stavebního veletrhu na českém území. For Arch 2019 v pražských Letňanech patří k významným událostem a my jsme rádi, že jsme se mohli 30. ročníku zúčastnit. Děkujeme všem, že navštívili náš stánek a potkali se s našimi odborníky.

Číst celý článek

Hobbytec na veletrhu For Arch 2019

Největší stavební veletrh na našem území se uskuteční od 17. – 21.9. v prostorách veletržního areálu PVA EXPO v pražských Letnaňech. Hobbytec se stane součástí celé akce. Na našem stánku na vás čeká ukázka produktů, které si budete moci naživo prohlédnout a vyzkoušet. Představíme například hliníkovou zimní zahradu Zania nebo neotřelý mobilní dům Corinne.

Číst celý článek

Letní slevy 35 - 50 % na přístřešky pro auto

Toužíte si ozdobit prostor před domem elegantní stavbou a zároveň vytvořit dokonale funkční místo pro vaše auto? Přístřešek na auto nabízí široké využití a zaujme hlavně svým jednoduchým designem a snadnou montáží. Využijte naší letní slevy až 50 % na nejoblíbenější modely.

Číst celý článek

Hobbytec na veletrhu Země živitelka 2019

Od 22. do 27. srpna proběhne na Výstavišti v Českých Budějovicích největší agrosalon svého typu u nás a my budeme jeho součástí. Na 46. ročníku Země živitelky vám mimo jiné představíme elegantní zimní zahradu Zania, výhody mobilního domu Corinne nebo moderní přístřešek na auto PJR. Přijďte se podrobně seznámit s naší nabídkou.

Číst celý článek

Přehled aktuálně nabízených pozic

Staňte se součástí naší rodinné atmosféry a připojte se k příjemnému kolektivu ryze české společnosti. Čeká na vás zajímavé platové ohodnocení, a k tomu flexibilní a zajímavá práce v příjemné dojezdové vzdálenosti od hlavního města. Pojďte se podívat na aktuální přehled volných pozic.

Číst celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.