Novinky

Vyslyšeli jsme vaše přání a ukázkové centrum v Říčanech u Prahy otevíráme v plném rozsahu také o víkendu. Doposud jste ho měli možnost v tento čas navštívit pouze bez obchodních zástupců, nyní vám poskytneme kompletní služby. Po celou dobu se vám budeme věnovat a poradíme s každým přáním. Platí od začátku března!
Rozhodli jsme se, že fyzickým osobám budeme vracet DPH při nákupu produktů naší zakázkové výroby. Zároveň stále platí podzimní akce na zimní zahrady, pergoly a přístřešky pro auto, kdy vám garantujeme nejlepší cenu na trhu a zajistíme montáž zcela zdarma.
Vážení zákazníci, po nových vládních opatřeních zůstávají naše ukázková centra stále otevřeny pro veřejnost. Otevírací doba je zachována. Abychom však respektovali vydaná nařízení a maximálně ochránili zdraví návštěvníku i našich zaměstnanců, doporučujeme si schůzku s našim zástupcem domluvit telefonicky již před návštěvou.
V rámci rozšíření našich aktivit do oblasti realit jsme nově do nabídky zařadili rezidenční byty k pronájmu. Jedná se o dvě jednotky na lukrativní adrese v centru Říčan u Prahy. Vyberte si svůj nový domov.
Hobbytec reality nabízí kompletní servis při prodeji a pronájmu rezidenčních bytů, mobilních a rodinných domů. Cílem je zákazníkům poskytnout kvalitní a příjemný domov, do kterého se budou rádi vracet. Kompletní nabídku všech nemovitostí můžete nyní naleznout na novém webu.
Vážení zákazníci, infekční onemocnění COVID-19 se šíří intenzivně po celém světě a Česká republika je nyní jednou z nejohroženějších zemí. Dopady této skutečnosti pociťujeme každý z nás. Děláme maximum pro to, abychom zajistili dostupnost zboží a včasnou realizaci zakázek. Zároveň pečlivě dodržujeme nařízení všech úřadů. Zdraví našich zaměstnanců a zákazníků stojí na prvním místě.
Jako každý rok se také letos účastníme největšího stavebního veletrhu v ČR, který se koná na výstavišti v Letňanech. Od 22. - 26.9. naleznete náš stánek v hale číslo 1. Čeká vás prezentace naší vlastní výroby hliníkových zahradních staveb. Zároveň zde budete mít možnost si promluvit s našim zástupcem o vašich plánech.
Moderní dispozice, cenová dostupnost a variabilita ve svých dispozicích. Mobilní domy nabízejí oblíbené řešení, jak bydlet celoročně a za nízké náklady. Proto jsme rozšířili naši nabídku o další typy domů. Ty se liší především svým vnitřním uspořádáním a celkovými rozměry.
Zimní zahrady, pergoly a přístřešky pro auto. Hliníkové produkty naší značky za nejlepší cenu trhu. Pokud naleznete levnější nabídku u některého z našich hlavních konkurentů, tak vám její výši minimálně dorovnáme.
Vážení zákazníci, bohužel poslední dny a týdny přinášejí řadu překážek, které mohou zpomalit naši výrobu a následnou realizaci. Z důvodu přítomnosti druhé vlny COVIDU, bereme nařízení vlády a zdraví spoluobčanů velmi vážně, což se může odrazit i prodloužené době dodání našich zakázkových produktů.
S rostoucí poptávkou po našich hliníkových zahradních stavbách jsme se rozhodli, že výrazně podpoříme výrobu. V našem závodě v Říčanech u Prahy jsme zvýšili kapacitu a nyní pokrýváme již 5000 m². Zároveň se v nejbližších měsících chystáme rozšířit produkci o další typy produktů.
Udělali jsme další krok v rámci našich aktivit na Slovensku a otevřeli nové ukázkové centrum v Prešově. Na adrese Bardejovská 30 se návštěvníci mohou těšit na ukázku naší nabídky hliníkových staveb a vybavení pro zahradu. V showroomu bude vždy k dispozici odborný zástupce, připravený vždy poradit s jakýmkoliv požadavkem.
V minulých dnes se nám podařilo registrovat ochrannou značku Hobbytec u úřadu průmyslového vlastnictví evropského patentového úřadu. Tento krok úzce souvisí s rozšířením našich služeb na trhy mimo Českou republiku. Konkrétně se jedná o Slovensko, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Chorvatsko a Slovinsko.
Pochlubte se ostatním vaší zahradní stavbou značky Hobbytec. A můžete připojit krátký vzkaz. Popište svůj oblíbený okamžik ve stínu pergoly, sdělte nám zkušenosti se zimní zahradou či pochvalte odolnost přístřešku pro auto. Fantazii se meze nekladou.
Vycházíme vstříc vašim přáním a u pergoly série Pollard zařazujeme do nabídky hloubku 4,5 metru, a to zcela bez příplatku. Jedná se o nadstandardní variantu, která vyniká robustností a moderním vzhledem. Montáž po celé České republice a Slovensku zcela zdarma.
Pojďte se podívat do našeho showroomu a výrobního závodu v Říčanech u Prahy. Ukázkové centrum je vůbec tím největším svého druhu v České republice. Na několika tisících metrech čtverečních naleznete kompletní nabídku od zimních zahrad až po mobilní domy.
Přinášíme vám širokou nabídku hliníkových i dřevěných pergol. Lze zvolit také variantu se zděnými a kamennými sloupy. Výběr závisí zcela na vás a vašich preferencích. Stavba musí ladit k domu a svému okolí. Co vše je potřeba k realizaci?
Po celý březen a duben jsme zorganizovali soutěž ve spolupráci s populárním webem o bydlení Living.cz. V této době soutěžící posílali fotografie svých zahrad a krátkým popiskem, proč by se jim hodila zimní zahrada. A o tu se hrálo. Konkrétně o poukaz na zimní zahradu v hodnotě 350 000 Kč.
Našim cílem je podpořit českou ekonomiku, a proto jsme pro následující týdny připravili speciální akci. Na všechny produkty zakázkové výroby můžete využít montáž zcela zdarma. Navíc vám vrátíme DPH. Akce platí pro celou Českou republiku
Na základě jednání vlády se od čtvrtka 9.4. mohou otevřít provozovny hobbymarketů. Do této kategorie spadají i naše ukázková centra v Říčanech u Prahy a Brně. Při návštěvě budou platit přísnější hygienická opatření, které budou zajištěny ze strany našich pracovníků.