NovinkyVelká soutěž na Impulsu o výhry v hodnotě 2 milionů korun

"Haló, tady Impulsovi!". Známá hláška se v následujících týdnech bude týkat Hobbytecu. Ve spolupráci s populárním rádiem jsme připravili soutěž o velké ceny. V sázce je peněžní odměna v hodnotě 1 000 000 Kč a dárkový poukaz v hodnotě 1 000 000 Kč na výrobky dle vlastního výběru od naší společnosti.

Jak soutěžit? 

  1. Do databáze účastníků se můžete přihlásit od 3.10. od 5:00 do odvolání 
  2. Stačí zaslat textovou zprávu SMS na telefonní číslo 906 11 09. Formát zprávy "IMPULSOVI příjmení telefonní číslo". Druhým způsobem je vyplnění a odeslání elektrického formuláře, který naleznete na www.impuls.cz 
  3. Samotná hra bude probíhat od 10.10.2022 do odvolání
  4. Každé herní ráno mezi 5:00 - 9:00 moderátor v živém vysílání Rádia Impuls zavolá jednomu vylosovaného přihlášenému účsatníkovi. 
  5. Pokud zvednete telefon a ihned řeknete "Haló, tady Impulsovi" získáváte odměnu. 

O co se soutěží? 

Každý den hrajete o odměnu 10 000 Kč. Pokud zvednete telefon a ihned se ohlásíte zmíněnou hláškou, vyhráváte. Následuje otázka, kterou když zodpovíte správně, získáváte trojitou odměnu ve výši 30 000 Kč

Mimořádná odměna. Soutěž bude trvat až do tohoto prosince. Finále hry o mimořádnou odměnu proběhne dne 23.12.2022. Výhrou je peněžní odměna ve výši 1 000 000 Kč a dárkový poukaz v hodnotě 1 000 000 Kč. 

Všechny informace o soutěži se dozvíte v herní dny na Rádiu Impuls, případně vše naleznete na www.impuls.cz 

Vyhrejte solární zahradní stavbu 

Soutěžte a obohaťte svou zahradu o žádanou novinku českého trhu. Vyrobili jsme pro vás pergoly, zimní zahrady a přístřešky pro auto s fotovoltaikou. Panely jsme umístili přímo do zastřešení a vytvořili velmi elegantní řešení. Pokud zvolíte běžný rozměr jedné z nabízených staveb, svým výkonem se vyrovná fotovoltaice na střeše běžného rodinného domu. Součástí je kompletní fotovoltaická technologie, včetně baterie. 

Podívejte se na představení solárních zahradních staveb