NovinkyVýrobní závod i kanceláře společnosti Hobbytec se stěhují

Na konci roku 2022 jsme se rozhodli zrealizovat velký a pro společnost Hobbytec velmi strategický krok - přestěhovat výrobní závod, kanceláře a veškeré zázemí do nových prostor v Poděbradech.

Již v únoru proběhla první etapa stěhovaní, kdy jsme přesunuli část výrobního závodu. Během tohoto měsíce došlo také ke stěhování kanceláří a zázemí. Na řadě je však ještě druhá etapa stěhování výroby, která proběhne po uvolnění další výrobní haly. To je v plánu od 1. 4. 2023. "V tuto chvíli jsou kvůli výše zmíněnému stěhování omezeny výrobní kapacity. V některých případech bohužel nejsme schopni plnit termíny dodávek zahradních staveb. Chtěli bychom se zákazníkům omluvit za případné komplikace. Uděláme vše pro to, abychom svým závazkům dostáli v co nejkratší době,“ říká Miroslav Zelený, majitel společnosti Hobbytec. 

Nový výrobní závod a administrativní prostory, které se nachází v Poděbradech, nabízí rozlohu více než rozlohu více než 6 000 m², kdy výroba disponuje rozlohou 5 000 m² a kanceláře 1 300 m². Součástí stěhování byly i zásadní investice do technického zázemí. Do rodiny jsme přivítali novou balící a výrobní linku Elumatec 628 v hodnotě přes 20 milionů Kč.