NovinkyFotovoltaické zahradní stavby v našem showroomu

Solární pergoly, zimní zahrady a přístřešky pro auto si můžete prohlédnout v našem ukázkovém centru v Říčanech u Prahy. Jedná se o první stavby tohoto druhu v České republice. Navštivte nás a naši zástupci vám o nich řeknou všechny informace.

Showroom naleznete zde

Fotovoltaické zahradní stavby jsou naší novinkou. Solární panely jsme zcela integrovali do zastřešení ze skla. Jedná se o velmi elegantní řešení, které může nahradit klasické panely umístěné na střeše rodinného domu. Těm se vyrovná i svým výkonem. Pergoly v oblíbeném rozměru 6 x 4 metry dosáhne stejného výkonu jako fotovoltaika na běžném domě. 

Od pergoly po přístřešky 

Fotovoltaika zdobí všechny zahradní stavby naší výroby. Hliníkovou konstrukci pergol, zimních zahrad a přístřešku jsme obohatili o tento moderní typ zastřešení. Vy si můžete zvolit jakýkoliv rozměr konstrukce, závisí pouze na vašich preferencích. Přístřešky je možné využít také pro komerční účely. Velký potenciál nabízejí krytá parkoviště se zastřešením ze solárních panelů. 

Podpora a dotace 

Pro naše klienty jsme zároveň zajistili plné financování prostřednictvím úvěru. Stačí krátký proces a získáte prostředky pro výstavbu solární zahraní stavby. Dotace lze čerpat až do výše 70 % z ceny solárního systému.