VIP reference

Prefabrikované betonové garáže

Prostorná a kvalitní garáž snadno a rychle? Mobilní betonová garáž s podlahou je tím pravým řešením. Betonové garáže jsou dostupné jako jednogaráže, ale i jako dvojgaráže, a to buď se dvěma samostatnými vjezdy, nebo jedněmi vraty. Vysokojakostní materiál zajistí odolnost vůči nepřiznivým povětrnostním podmínkám, mobilita umožní snadné přemisťování. Jistě oceníte také sériovost výroby, díky níž se cena drží opravdu nízko. Investujete do kvality a pořiďte si mobilní betonovou garáž právě teď! 

Nejprodávanější zboží
1
Betonová garáž s podlahou
Betonová garáž s podlahou
218 968 Kč 153 278Kč
Stránka 1 z 1

Betonová garáž na klíč

Nákladní automobil přiveze hotovou betonovou garáž na pozemek a jeřáb ji sundá na předem připravený základ. Garáž má již fasádu, vrata, okna dveře, elektroinstalace. Mobilní betonová garáž má pevnou a rovnou podlahu, která se umístí na připravený základ. Ten je umístěn v přední a zadní části a garáž je v podstatě ve vzduchu. Je dimenzovaná na tlak shora. Masivní železobetonová konstrukce je odolná vůči nepříznivým vlivům, a to nejen týkajících se počasí, ale také třeba odolnosti vůči vloupání
 

Různé barevné i rozměrové varianty betonových garáží

Lze vybírat z několika barev omítky, abyste mohli betonovou garáž sladit s fasádou domu. Pokud hledáte levnější řešení, nebo příjezdová cesta k Vašemu pozemku nedovoluje průjezd těžké techniky s již hotovou betonovou garáží, nabízíme plechové garáže s omítkou, které na první pohled vypadají podobně. Dále doporučujeme prohlédnout si také kategorii dřevěných garáží, které jsou oblíbené zejména pro jejich přírodní materiál.