Informacecopy
Potřebujete poradit?

Prefabrikované betonové garáže

Prostorná a kvalitní garáž snadno a rychle? Mobilní betonová garáž s podlahou je tím pravým řešením. Betonové garáže jsou dostupné jako samostatné garáže, ale i jako dvojgaráže, a to buď se dvěma samostatnými vjezdy, nebo jedněmi vraty. Vysokojakostní materiál zajistí odolnost vůči nepřiznivým povětrnostním podmínkám, mobilita umožní snadné přemisťování. Jistě oceníte také sériovost výroby, díky níž se cena drží opravdu nízko. Investujete do kvality a pořiďte si mobilní betonovou garáž právě teď!
 

 
 

Nejprodávanější zboží

1

Betonová garáž s podlahou

186 039 Kč 145 110 Kč
2

MOBILNÍ PRODEJNA

186 039 Kč 145 110 Kč
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Betonová garáž na klíč

Nákladní automobil přiveze hotovou betonovou garáž na pozemek a jeřáb ji sundá na předem připravený základ. Garáž má již fasádu, vrata, okna dveře, elektroinstalace. Mobilní betonová garáž má pevnou a rovnou podlahu, která se umístí na připravený základ. Ten je umístěn v přední a zadní části a garáž je v podstatě ve vzduchu. Je dimenzovaná na tlak shora. Masivní železobetonová konstrukce je odolná vůči nepříznivým vlivům, a to nejen týkajících se počasí, ale také třeba odolnosti vůči vloupání

Různé barevné i rozměrové varianty betonových garáží

Lze vybírat z několika barev omítky, abyste mohli betonovou garáž sladit s fasádou domu. Pokud hledáte levnější řešení, nebo příjezdová cesta k Vašemu pozemku nedovoluje průjezd těžké techniky s již hotovou betonovou garáží, nabízíme plechové garáže s omítkou, které na první pohled vypadají podobně. Dále doporučujeme prohlédnout si také kategorii dřevěných garáží, které jsou oblíbené zejména pro jejich přírodní materiál. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii