informacecopy
Potřebujete poradit?

Montované plechové garáže s omítkou

Rychlým, bezpečným a moderním způsobem, jak zajistit automobilu kvalitní garážování jsou montované garáže s omítkou. Mobilní, montovaná konstrukce, se snadnou montáží, je dostupná v různých rozměrech a s možností úprav podle Vašich potřeb.Tyto betonové garáže jsou mnohostranně využitelné, můžete je proměnit sklep, sklad apod. Omítka zajištuje dlouhou životnost, stabilní vzhled a tím pádem nulové náklady na údržbu. 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Levné montované garáže

Díky montované garáži s omítkou získáte nejen levné parkovací stání pro Váš vůz, ale také prostor k uskladnění dalších předmětů, jako jsou zahradní potřeby, nářadí, sekačky na trávu, kola apod.

Levné montované garáže jsou mezi ostatními garážemi zlatou střední cestou. Mají delší životnost než plachtové garáže, ovšem nejsou tak drahé, jako betonové nebo dřevěné garáže. Přitom splňují základní požadavky na prostor, design stavby i ochranu vozu před vnějšími vlivy. Vybírejte z několika různých rozměrů garáží pro jedno auto i dvougaráží.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii