NovinkyPředstavujeme solární dobíjecí stanici na elektrokola

Reagujeme na měnící se infrastrukturu měst a rozšiřujeme naši nabídku o solární dobíjecí stanici. Bikeport nabídne kryté parkovací stání pro elektrokola i elektrokoloběžky. Fotovoltaické panely v zastřešení a kompletní technologie zajistí jejich dobití za každého počasí.

Do městských ulic, na větší parkoviště u obchodních center, před kancelářské budovy a specializované prodejny. Solární bikeport odpovídá na trend rozvoje městské cyklistické dopravy. Elektrokola a elektrokoloběžky se stávají běžnou součástí silníčního provozu a jejich popularita roste raketovým tempem. 

Solární bikeport má za cíl podpořit ekologickou dopravu ve větších a středních městech. Jeho lehkou hliníkovou konstrukci je možné umístit na jakékoliv místo. Připravili jsme pro vás typizovaný rozměr 517 x 215 cm. Ten je možné snadno rozšířit připojením dalších modulů. Jedná se o tzv. ostrovní systém, kdy fotovoltaika není připojena do distribuční sítě. Tím získáte zcela nezávislou stavbu. 

Hliníkový solární bikeport 517 x 215 cm

Dotace a kompletní technologie

Bikeport spadá do nových výzev Integrovaného regionálního operačního programu, který má za cíl rozšířit stávající infrastrukturu cyklostezek. Na produkt je možné čerpat dotaci ve výši až 85 % z pořizovací ceny.

Součástí přístřešku je kompletní FVE technologie: 

  • Fotovoltaické panely typu B60: 350 wp
  • Třífázový asymetrický hybridní střídač Growatt SPH 10000 BH-UP 
  • Baterie Growatt ARK-2.5H-A1 10,24 kWh 
  • Growatt Shine Wifi-X - Monitorovací příslušenství 
  • Modulový optimizér fotovoltaických panelů - Tigo Flex MLPE - TS4-A-O