NovinkyStaňte se partnerem společnosti Hobbytec

Stále rosteme a hledáme partnery, kteří chtějí prorazit v segmentu hliníkových zahradních staveb. Nabízíme kvalitní produkty, zázemí stabilní české společnosti a férové podmínky spolupráce.

Staňte se partnerem Hobbytec
 

V rámci naší expanze v České republice rozšiřujeme parterskou síť o obchodní a montážní společnosti. Tento unikání koncept Hobbytec Point umožní dostupnost našich výrobků po celém území ČR. Počet partnerů je limitován. Máte-li zájem o spolupráci, ozvete se nám.
Spojte své síly s jednou z nejprogresivnějších společností v ČR. Jsme Hobbytec přední český výrobce zahradních staveb. 
  

Co vám můžeme nabídnou: 

Proč spolupracovat se společností Hobbytec


Jsme přední český výrobce hliníkových zimních zahrad, pergol, přístřešků pro auto a solárních zahradních staveb. Ročně provedeme několik tisíc realizací. Poctivá práce a kvalitní výroba se odráží ve všech našich zahradních stavbách. Ctíme individuální přístup, a proto jsme schopni vytvořit stavbu zcela na míru požadavkům našich klientů. Spoléháme na rodinné hodnoty, dlouholeté zkušenosti a profesionální tým. 

Historie společnosti

Vše podstatné začalo v roce 2016, kdy jsme se rozhodli nabídnou našim zákazníkům veškerý sortiment pro dům a zahradu. Kromě drobného zboží pro kutily jsme začali prodávat garáže a přístřešky pro auto japonské kvality. V roce 2018 jsme nastartovali vlastní výrobu hliníkových zimních zahrad a pergol. Od té doby je Hobbytec dynamicky se rozvíjející česká firma, která má pevnou pozici mezi lídry ve svém oboru nejen v České republice, ale i v Evropě.
 

Značka Hobbytec

Značka Hobbytec je registrovanná ochranná značka u úřadu průmyslovného vlastnictví evropského patentového úřadu. Značka je pouze v našem vlastnictví a její užívání je podmíněno naším souhlasem. 


Progresivní růst

Na českém trhu již působíme více než 7 let. I přes velký růst v posledních letech a expanzi na zahraniční trhy si stále držíme status ryze české a rodinné společnosti. Věříme, že pozitivní atmosféra uvnitř týmu se odrazí ve službách pro naše klienty.


 

Naše produkty


 

Vlastní výroba

V oblasti výroby zahradních staveb jsme jedničkou na českém trhu. Soustředíme se na přání zákazníka a díky tomu jsme schopni vytvořit variantu zcela na míru. Každý náš produkt vyniká kvalitním zpracováním, moderním vzhledem a snadnou údržbou. Pro výrobu využíváme zásadně eloxovaný hliník. Ten odolá i náročnému počasí a po dlouhá léta si zachová svůj lesk. Používáme nejnovější CNC stroje, díky kterým vyrábíme zahradní stavby efektivně, rychle a kvalitně.

Staňte se naším partnerem

  • poskytneme Vám kompletní know-how
  • proškolíme Vás
  • společně zajistíme vybudování prodejního místa a poskytneme vám výstavní vzorky
  • po celou dobu vám bude k dispozici naše technické oddělení

Hledáme nové prodejce a montážní firmy po celé ČR, pište na partner@hobbytec.cz 

Kde všude jsme

V současné době nás a naše produkty najdete v těchto zemích a městech. V současné době rozšířujeme partnerskou síť. Jedinečná příležitost pro obchodní a montážní společnosti. Počet partnerů je limitován. 

I takto může vypadat vaše prodejní místo

Ukázka našeho výstavního centra ve Straussbergu u Berlína 
 
Jsme přední evropský výrobce hliníkových zimních zahrad, pergol, přístřešků pro auto a solárních zahradních staveb. Poctivá práce a kvalitní výroba se odráží ve všech našich zahradních stavbách. Jsme schopni vytvořit stavbu zcela na míru požadavkům našich klientů. Spoléháme na rodinné hodnoty, dlouholeté zkušenosti a profesionální tým. Stále se dynamicky rozvíjíme a máme pevnou pozici mezi lídry ve svém oboru nejen v České republice, ale i v Evropě. 

 

Našim partnerům nabízíme podporu a zázemí stabilní firmy, technicko-obchodní školení a marketingové podklady. 

Staňte se naším partnerem

Hledáme nové prodejce a montážní firmy po celé ČR 
Více informací najdete ZDE 
Piště na partner@hobbytec.cz