VIP reference

Rodinné domy

Ve výrobě dřevostaveb patříme ke špičce v České republice. Na výběr máte spoustu typů, které se liší zpraváním, designem, velikostí nebo funkčností. Stačí si jen zvolit ten správný. Inspirujte se v našem magazínu.

Plnohodnotné bydlení jménem modulární stavba

Zatímco v minulých letech byla modulární stavba chápána jako spíše dočasné bydlení, postupem času se z ní stalo plnohodnotné řešení, které je možné využívat po celý rok. Oproti zděné variantě pak vyniká svojí mobilitou, variabilitou, a nakonec i vstřícnosti k přírodě.

Číst celý článek

Výhody mobilního domu

Zatímco ve světe jsou mobilní domy běžnou praxí, v české kotlině jsou stále velmi podceňovaným řešením. A přitom jejich výhody často předčívají zděnou variantu. Oproti ní vynikají rychlostí výstavby, cenou, náklady na provoz nebo šetrností k přírodě. V čem tkví jejích skutečná krása?

Číst celý článek

SIP panel jako základ našeho mobilního domu

Panel SIP je základem našich dřevostaveb. V čem tkví jeho kouzlo? Jedná se o desetiletí ozkoušenou stavební metodu, která vyniká především svými izolačními schopnostmi. Navíc se jedná o 100% recyklovatelný materiál a chová se tedy velmi šetrně k přírodě, což je rozhodující.

Číst celý článek

Nekonečné rozměry dřevostavby

Výhody dřevostavby je nízká energetická náročnost, použití přírodních materiálů a především variabilita ve svých rozměrech. Pokud si pořídíte rodinný dům v tomto stylu, je možné v budoucnu jeho prostor rozšířit o další místo a vytvořit bydlení až do rozměru 150 m². Jak na to?

Číst celý článek

Pojďte na prohlídku - prostorný dům Anne

7 místností, 3 sociální zařízení, prostorná kuchyně a moderní zimní zahrada. To vše naleznete v 135 metrech čtverečních dřevostavby Anne. Jednoduchá konstrukce odpovídá moderním trendům, funkčnost potěší především početnou rodinu.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii