Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Rodinné domy

Ve výrobě dřevostaveb patříme ke špičce v České republice. Na výběr máte spoustu typů, které se liší zpraváním, designem, velikostí nebo funkčností. Stačí si jen zvolit ten správný. Inspirujte se v našem magazínu.

Pojďte na prohlídku - prostorný rodinný dům Helene

7 obytných místností, 122 m² a dvě patra v moderních dispozicích. Rodinný dům Helene je ideálním místem pro velkou rodinu a nabídne exkluzivní bydlení za příjemnou cenu. Jeho celkovou podobu lze maximálně přizpůsobit vašim požadavkům.

Číst celý článek

Pojďte na prohlídku - mobilní dům v klasickém stylu

Až 150 m² můžete vytvořit díky jednotlivým modulům. Mobilní dům Marcelle začíná na rozměru 49 m², ovšem s postupem času z něj můžete vytvořit dokonalý prostor pro větší rodinu. Tři obytné místnosti, kuchyňský kout a koupelna k tomu přímo vybízejí.

Číst celý článek

Pojďte na prohlídku - svébytný dům Jacqueline

Dokonale dispozičně řešený mobilní dům v sobě ukrývá velký prostor o rozloze 100 m² a je tak ideální pro rodinu. Jeho moderní design se hodí na menší pozemek, blízko přírody i okolní zástavby. Velká okna přinášejí dostatek světla po celý den.

Číst celý článek

Pojďte na prohlídku - slunečný dům Chantal

Rodinný dům Chantal je luxusním řešením pro mladou rodinu i starší pár. Dřevostavbu je možné vybudovat v různých rozměrech a dosáhnout prostoru až 250 m². Interiér nabídne veliký obývací pokoj s praktickým kuchyňským koutem a dvě oddělené pokoje. K objektu je připojena elegantní terasa pro odpočinek

Číst celý článek

Pojďte na prohlídku - rostoucí rodinný dům Renne

Dřevostavba Renne nabízí originální vzhled a velký vnitřní prostor ideální pro rodinu. Jeho největší výhodou je možnost ho budovat na dvě etapy. Ve výsledku interiér nabídne až 100 m², dvě patra, prostorný obývací pokoj s přímým vstupem na verandu a 2 samostatné místnosti. Dispozice i velikost se dá vždy přizpůsobit přáním zákazníka.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.