MagazínTipy, rady a inspirace pro rodinné domy

Ve výrobě dřevostaveb patříme ke špičce v České republice. Na výběr máte spoustu typů, které se liší zpraváním, designem, velikostí nebo funkčností. Stačí si jen zvolit ten správný. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Stále častější homeoffice nemusí být omezen zdmi domu. Pokud vlastníte větší zahradu, můžete práci přesunout tam. Stačí si zvolit správnou stavbu. Svoji kancelář můžete umístit do volně stojící zimní zahrady či menšího mobilního domu.
Magazín
Pro někoho nepochopitelné bydlení, pro jiného splněný sen. Malé mobilní domy nabídnou na pár metrech vše potřebné, a ještě mnoho navíc. Poskytnou vám sympatický způsob života, který za nízké náklady splní vysoké nároky.
Magazín
Lze mobilní dům obývat celoročně? Nedochází při provozu k velkým tepelným ztrátám? Mýtů, předsudků a otázek okolo tohoto typu stavby je mnoho. Vlastnosti její konstrukce však zvládnou jakékoliv počasí. Z čeho se skládají obvodové zdi a jaké zateplení je nejčastější?
Magazín
Velkoplošné topné systémy se stávají moderním standardem většiny novostaveb. Oproti klasickým nástěnným topidlům jsou daleko efektivnější. Umožňují totiž rovnoměrně rozmístit teplo po celé místnosti. Navíc nejsou vidět a dávají větší volnost při zařizování interiéru. V tomto směru máme dvě možnosti volby. Podlahové a stropní vytápění.
Magazín
KVH nosníky se často využívají v konstrukcích mobilních domů a dalších staveb. Jejich vlastnosti je k tomu předurčují. Pro tento účel jsou navrženy. Jedná se o konstrukční řezivo, které je speciální upraveno pro svůj budoucí účel.