Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Rodinné domy

Ve výrobě dřevostaveb patříme ke špičce v České republice. Na výběr máte spoustu typů, které se liší zpraváním, designem, velikostí nebo funkčností. Stačí si jen zvolit ten správný. Inspirujte se v našem magazínu.

Montáž rodinného domu zcela zdarma

Toužíte po novém bydlení? Obáváte se však velkých finančních výdajů za samotnou realizaci? Připravili jsme si pro vás řešení. S naší jedinečnou akcí ušetříte až statisíce. Prvních 20 zákazníků získá montáž mobilního nebo rodinného domu zcela zdarma. Nabídka platí také pro komerční prostory.

Číst celý článek

Jak vybrat hliníková okna

Hliníková okna vynikají svými izolačně tepelnými vlastnostmi. Díky tomu mohou být rozhodující složkou při úspoře ročních výdajů. Jak vybrat ty správné? Máme pro vás několik rad.

Číst celý článek

Jak správně vybrat dveře do domu

Pořídit si nové dveře znamená vybírat z celé škály materiálů. Jedním z nich je i hliník. Pro jeho vlastnosti i vzhled si ho zaručeně oblíbíte. Navíc je vysoce odolný vůči externím nežádoucím vlivům.

Číst celý článek

Cena hliníkových plotů

Hliníkový plot se pomalu stává žádaným standardem dnešní doby. Vzhled a kvalitní zpracování rozhodují. Co je však třeba vědět při jeho výběru a jak se liší od ostatních typů?

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.