MagazínTipy, rady a inspirace pro rodinné domy

Ve výrobě dřevostaveb patříme ke špičce v České republice. Na výběr máte spoustu typů, které se liší zpraváním, designem, velikostí nebo funkčností. Stačí si jen zvolit ten správný. Inspirujte se v našem magazínu.

Rychlá a levná cesta k vlastnímu bydlení. To jsou mobilní domy!
Magazín
Opakovat, jak složitá je situace na trhu nemovitostí, je zbytečné. Vlastní bydlení v domě se postupně stává nedosažitelným cílem. Především pro mladé rodiny a starší lidi. Východiskem mohou být mobilní domy. Nízká pořizovací cena, rychlá realizace a možnost se vyhnout stavebnímu povolení jsou dobrým příslibem.
Mobilní dům jako letní chata
Magazín
Chataření a chalupaření leží hluboko v českém naturelu. Vyjet po rušném týdnu za město a užít si volné dny v obklopení přírody je snem většiny z nás. Mobilní domy přinášejí nové možnosti. Můžete si je pořídit za rozumnou cenu a umístit prakticky kamkoliv. I bez stavebního povolení.
Domácí kancelář na zahradě? Proč ne!
Magazín
Stále častější homeoffice nemusí být omezen zdmi domu. Pokud vlastníte větší zahradu, můžete práci přesunout tam. Stačí si zvolit správnou stavbu. Svoji kancelář můžete umístit do volně stojící zimní zahrady či menšího mobilního domu.
Kouzlo malého mobilního domu
Magazín
Pro někoho nepochopitelné bydlení, pro jiného splněný sen. Malé mobilní domy nabídnou na pár metrech vše potřebné, a ještě mnoho navíc. Poskytnou vám sympatický způsob života, který za nízké náklady splní vysoké nároky.
Zateplení mobilního domu
Magazín
Lze mobilní dům obývat celoročně? Nedochází při provozu k velkým tepelným ztrátám? Mýtů, předsudků a otázek okolo tohoto typu stavby je mnoho. Vlastnosti její konstrukce však zvládnou jakékoliv počasí. Z čeho se skládají obvodové zdi a jaké zateplení je nejčastější?