Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Rodinné domy

Ve výrobě dřevostaveb patříme ke špičce v České republice. Na výběr máte spoustu typů, které se liší zpraváním, designem, velikostí nebo funkčností. Stačí si jen zvolit ten správný. Inspirujte se v našem magazínu.

Dřevostavby stavíme dle požadavků zákazníků

Dřevostavby Hobbytec Home a mobilní domy Hobbytec Mobile jsou navrženy tak, aby svojí variabilitou vždy zcela seděly požadavkům jednotlivých zákazníků. Cílem je, aby se vždy zákazník cítil v interiéru maximálně pohodlně, a toho lze docílit zakázkovou výrobou. Ctíme individualitu osobnosti.

Číst celý článek

Pojďte na prohlídku - Krásné rodinné bydlení s domem Laurence

Zastavěná plocha 60 m2 a dispozice 2+1. Celoročně obyvatelný rodinný dům Laurence se zcela přizpůsobí svému okolí. Jeho neutrální vzhled zapadne do rázu okolní zeleně a dá se kombinovat prakticky se vším. Nechte se obklopit přírodou.

Číst celý článek

Mobilní dům pro podnikatelské záměry

Výběr správného prostoru pro vaše podnikání je často tím nejdůležitějším parametrem. Důležitý je prostor, funkčnost, cena a výše ročních nákladů. Mobilní dům na vše odpovídá s vážnou tváří. Jeho variabilita a použité materiály při výrobě z něj vytvářejí dokonalý objekt pro vaše aktivity.

Číst celý článek

Pojďte na prohlídku - dům Chantal na víkendy i natrvalo

Komfort, oddělené dispozice, velká terasa a prostorný obývací pokoj s jídelnou. Rodinný dům Chantal je ideální pro vícečlennou rodinu, která touží po klidném bydlení v blízkosti přírody. Vnitřní prostor lze navíc zcela upravit dle potřeb.

Číst celý článek

Pojďte na prohlídku - přírodní dům Corinne 3kk

Povaha a design domu je navržený tak, aby dokonale splynul s okolní přírodou. Plochá střecha a jednoduché linie vytvářejí decentní stavbu v moderní vzhledu. Otevřené dispozice o rozloze 55 m² jsou vhodné pro starší pár i mladou dvojici.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.