MagazínTipy, rady a inspirace pro rodinné domy

Ve výrobě dřevostaveb patříme ke špičce v České republice. Na výběr máte spoustu typů, které se liší zpraváním, designem, velikostí nebo funkčností. Stačí si jen zvolit ten správný. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Mobilní dům jako investice? Proč ne. Tento styl bydlení v posledních letech bourá předsudky a začíná se prosazovat i na český trh. Oproti klasické, zděné variantě nabídne daleko širší využití a lze ho měnit dle našich preferencí i podnikatelských záměrů.
Magazín
Podívejte se na exkluzivní video při stěhování našeho mobilního domu. Mobilita je jednou z předností tohoto typu stavby. Kdykoliv se dá vzít a umístit na jiné místo. Při stavbě navíc není potřeba vyřizovat stavební povolení. Celý proces je tak rychlý a za minimální náklady.
Magazín
Snadná výstavba, nízká pořizovací cena a kvalitní konstrukce pro celoroční využití. Mobilní domy běžné uživatele uspokojí těmito vlastnostmi. A co více? Jejich hlavní krása tkví v modularitě a možnosti je kdykoliv přestěhovat z místa na místo. A to bez nejmenších problémů. Díky tomu naleznout uplatnění nejen v soukromé ale také v komerční sféře.
Magazín
Čas jsou peníze. Oblíbené pořekadlo se v dnešní době stává neochvějnou pravdou. Pokud nepatříte k nadšencům do stavby svépomocí, je možné si nechat postavit dům zcela na klíč. Mobilní stavby požadavek zcela splňují. Díky jejich povaze je výstavba rychlá a pro vás bez starostí.
Magazín
Co je pasivní dům? Jedná se o stavbu, která nepotřebuje aktivní topný systém. Teplo čerpá z vnitřních zdrojů tepla, slunečního záření a vnitra povrchu země. Oproti klasickému domu má až o 90 % nižší energetickou náročnost. Pojďme se na jednotlivé vlastnosti podívat podrobněji.