MagazínTipy, rady a inspirace pro rodinné domy

Ve výrobě dřevostaveb patříme ke špičce v České republice. Na výběr máte spoustu typů, které se liší zpraváním, designem, velikostí nebo funkčností. Stačí si jen zvolit ten správný. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Rostoucí ceny nemovitostí, pozemků a těžké podmínky pro získání hypotéky pomáhají k rostoucí oblibě mobilních domů. Český spotřebitel stále více sahá po této variantě v souvislosti s vytvořením celoročního bydlení. Zásadní otázka vzniká v oblasti stavebního povolení. Je nutné, či nikoliv?
Magazín
Zatímco před lety byl mobilní dům brán jako víkendová chalupa či menší kancelářská budova na stavbách, dnes se jedná o plnohodnotnou variantu, kterou je možné obývat po celý rok. Použitý materiál pro konstrukci odolá náročnému počasí a zvládne uvnitř vytvořit příjemné místo pro celou rodinu.
Magazín
Mobilní dům se stává stále oblíbenějším řešením. Jeho nízké pořizovací náklady a variabilita z něho vytváří ideální řešení pro mladé rodiny i starší páry. Jeho hlavní krása však tkví v mobilitě. Díky ní ho můžete umístit na jakémkoliv místě a to již během necelého měsíce.
Rady
Dřevostavba je v současné době velmi dynamicky se rozvíjejícím oborem. V našem provedení se jedná o mobilní řešení, které nabídne velmi široké rozpětí, co se týče typu provedení a finálního zpracování. Výběr se pak liší dle preferencí klienta a jeho cenových možností.
Tipy
Ekologické bydlení moderního stylu. To jsou celoroční mobilní domy značky Hobbytec. Jejich provedení odpovídají nejvyšším standardům a dispozice lze vytvořit na přání klienta. Stavba vás zároveň potěší svojí rychlou montáží, cenou a možnosti ji kdykoliv přemístit z místa na místo.