VIP reference

Rodinné domy

Ve výrobě dřevostaveb patříme ke špičce v České republice. Na výběr máte spoustu typů, které se liší zpraváním, designem, velikostí nebo funkčností. Stačí si jen zvolit ten správný. Inspirujte se v našem magazínu.

Dřevostavba a její nabídka

Dřevostavba je v současné době velmi dynamicky se rozvíjejícím oborem. V našem provedení se jedná o mobilní řešení, které nabídne velmi široké rozpětí, co se týče typu provedení a finálního zpracování. Výběr se pak liší dle preferencí klienta a jeho cenových možností.

Číst celý článek

Celoroční mobilní domy Hobbytec

Ekologické bydlení moderního stylu. To jsou celoroční mobilní domy značky Hobbytec. Jejich provedení odpovídají nejvyšším standardům a dispozice lze vytvořit na přání klienta. Stavba vás zároveň potěší svojí rychlou montáží, cenou a možnosti ji kdykoliv přemístit z místa na místo.

Číst celý článek

Snadné stěhování mobilního domu

Mobilní domy značky Hobbytec jsou věrné svému jménu. Jejich převoz a následná stavba je možná po celé České republice, stačí jen vybrat nové místo. Kvalitní konstrukce ze SIP panelů je připravena k celoročnímu obývání. A tak záleží na vašich preferencích, dům se dá využívat k permanentnímu bydlení nebo jako víkendová záležitosti.

Číst celý článek

Video - dřevostavba a její popularita

Dřevostavba si postupně získává své místo u českých rodin. Jejich největší výhodou je nízká energetická náročnost a šetrnost k přírodě. Díky tomu se využívají především jako celoroční mobilní a rodinné domy. Skvělé uplatnění naleznou i v komerční sféře jako vrátnice nebo kancelářské prostory.

Číst celý článek

Jak využít terasu u mobilního domu

Velká terasa je často snem každého milovníka pohodlného stylu života. Její využití je víceúčelové a kromě dokonalého relaxu nabídne i místo pro setkávání s přáteli a rodinou. Pokud se jí navíc rozhodnete ochránit i před nepřízní počasí, můžete její služeb využívat prakticky pro celý rok.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii