MagazínTipy, rady a inspirace pro fotovoltaiku

Současná situace ohledně vysokých cen energií přeje novým technologiím mezi, které se fotovoltaika resp. solární panely (elektrárny) počítají. U nás jsme připravili unikátní střešní panely, které můžete dát na pergolu, přístřešek či zimní zahradu a spojit tak říkajíc příjemné s užitečným. Přečtěte si naše rady a tipy.

Fotovoltaika na zahradní stavbě je lepší než panely na rodinném domě
Magazín
Titulek hlásá odvážné ale pravdivé tvrzení. Ke spojení fotovoltaického systému a zahradních staveb se schylovalo dlouhou, chybělo však funkční a elegantní řešení. Nám se podařilo spojit hliníkovou konstrukci a zastřešení z bezpečnostního skla, do kterého jsou solární panely zcela integrovány. Výsledek posuďte sami.
Představujeme solární zahradní stavby
Magazín
Potenciál zahradních staveb pro solární využití je ohromný. Jedná se o izolované stavby, které nabídnou zastřešení v ideální ploše a sklonu. Navíc je můžete orientovat na správnou světovou stranu a maximálně využít sílu slunečních paprsků. Pojďme si představit jednotlivé typy staveb.
Fotovoltaika na střeše rodinného domu? Raději na zahradní stavbu
Magazín
Nezakrývejte střechu svého rodinného domu, máme pro vás elegantnější řešení. Výkon solárních panelů v zastřešení zahradních staveb je dostatečný. Celé provedení je velmi moderní, fotovoltaiku jsme integrovali do bezpečnostního skla.
10 nejčastějších otázek k fotovoltaickým zahradním stavbám
Magazín
Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších dotazů ohledně našeho fotovoltaického systému.
Budoucnost fotovoltaiky
Magazín
Fotovoltaika má před sebou obrovskou budoucnost. Rozvoj moderních technologií, politický tlak na využitelnost obnovitelné energie, rostoucí ceny energií z klasických zdrojů, a především snaha lidí chránit matičku zemi. To vše se promítá do popularity a vývoje fotovoltaických panelů.