Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference
Navštívené produkty

Pergoly

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho tak ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud víte jak na to, můžete vytvořit neocenitelný designový prvek. Inspirujte se v našem magazínu.

Jaká stavba je do zahrady nejvhodnější?

Zahrada je vizitkou naší osobnosti. Proto je třeba se soustředit i na ten nejmenší detail. Výběr stavby patří je jedním z nich a dotváří celkový vzhled.

Číst celý článek

Jak si vybrat zahradní posezení

Altán či pergola? Obě stavby mají něco do sebe. Záleží pouze na vašich preferencích. Přinášíme vám pár tipu, které by vám výběr mohly značně ulehčit.

Číst celý článek

Inspiruj se při stavbě pergoly

Zahrada slouží nejen k úmorné práci s krásnými výsledky, ale také jako místo odpočinku. Nedělní odpoledně před vašim domem je k nezaplacení a proč si ho ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí.

Číst celý článek

Jak si poradit s cenou pergoly

Užít si slunného dne na své zahrádce je mnohem příjemnější, kdy si pořídíte kvalitní zastřešení. To může mít podobu nejen klasického altánu, ale také oblíbené pergoly. Pokud zvolíte kvalitní materiály a zpracování, ochráníte se i před nepřízní počasí v podobě deště či silného větru.

Číst celý článek

Pergola jako ozdoba vaší zahrady

Venkovní posezení je dnes standardem každé moderní zahrady. Přístřešek nebo pergola doplňuje tvář tohoto prostoru, díky své funkčnosti je neocenitelným pomocníkem.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii