MagazínTipy, rady a inspirace pro pergoly

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho tak ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud víte jak na to, můžete vytvořit neocenitelný designový prvek. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Snadná montáž, široké možnosti využití a robustní vzhled. Samonosná pergola představuje nezapomenutelnou stavbu, kterou je možné využít k řadě činností. Může sloužit nejen jako místo k posezení, zároveň vytváří prostor s funkčními i estetickými vlastnostmi. Jelikož stojí zcela osamoceně, dá se umístit na jakékoliv místo.
Magazín
Bioklimatické pergoly jsou konstruovány, aby efektivně pracovaly s venkovním klimatem a plně využívaly slunečních paprsků ve správnou dobu. Naopak v případě v deště, se vytvoří zcela pevná střecha, která dovnitř nepustí ani trochu vody. To vše je možné prostřednictvím otočných lamel.
Magazín
Klasický altán působí romanticky, ovšem jeho vzhled se hodí do specifického prostředí. Naproti tomu pergola nabídne větší variabilitu a její design si poradí s okolím jakéhokoliv typu. Výše její ceny se nese ve stejném duchu. Základní verzi je možné si pořídit již za pár desítek tisíc korun.
Magazín
Vyniká elegancí a chrání před nástrahami počasí. Taková je hliníková pergola se zastřešením ze skla. Stává se pravou volbou, pokud toužíme vytvořit ideální kout pro společné chvíle s rodinou a přáteli. Jejích služeb se dá využívat téměř po celý rok.
Tipy
Dva nosné sloupy, zastřešení z polykarbonátu a rozměry na míru. Takové vlastnosti má realizovaná pergola u roztomilého domu v zajímavém provedení. Vytvořili jsme kryté místo, kde své večery může trávit celá rodina pospolu, a to téměř za každého počasí.