VIP reference

Pergoly

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho tak ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud víte jak na to, můžete vytvořit neocenitelný designový prvek. Inspirujte se v našem magazínu.

Zastřešení u zahradní pergoly

Zastřešení je hlavní součástí zahradních staveb a u pergol to platí dvojnásob. Dotváří samotnou stavbu a ještě zvyšuje její funkční i estetické vlastnosti. Na výběr máme ze dvou hlavních typů. Polykarbonát i sklo jsou kvalitní ve svém zpracování. Jaké jsou jejich hlavní výhody?

Číst celý článek

3 důvody pro volbu bioklimatické pergoly

Bioklimatická pergola si pomalu získává své místo na české zahradě. Jedná se o nenahraditelnou stavbu, která každého zaujme svým designem a funkcí. Její vzhled estetický obohatí každý prostor. A tak zapadne do soukromé zahrady i jako posezení u restaurací či kaváren. V čem tkví její skutečná krása?

Číst celý článek

Zakázková výroba pergoly bez hranic

Design, funkčnost i životnost se v posledních letech posunuly výrazně kupředu a dnes máme při výběru pergoly prakticky neomezené možnosti. Konstrukce i celkové provedení se dá přizpůsobit zcela na míru. Zakázková výroba nepředstavuje nejmenší problém.

Číst celý článek

Využití stavebních vrutů při stavbě pergoly

Rovná plocha, kvalitní materiály a pevný základ. Tři hlavní zásady při stavbě pergoly, kterým je třeba věnovat pozornost. Zatímco v minulosti byla stabilita zajištěna především betonováním, dnes se neocenitelným pomocníkem stávají zemní vruty.

Číst celý článek

Výběr a realizace zahradní pergoly

Pergola z hliníkového materiálu je trendem dnešní doby. Oproti jiným variantám je zcela bezúdržbová a zaručí vám dlouhou životnost. Navíc se její rozměry dají zvolit přesně na míru. V tomto případě jsou možnosti prakticky neomezené.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.