Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Pergoly

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho tak ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud víte jak na to, můžete vytvořit neocenitelný designový prvek. Inspirujte se v našem magazínu.

Správná péče o hliníkovou pergolu

Hliník poskytuje pergole všechny potřebné vlastnosti. Odolnost, dlouhá životnost i elegantní vzhled. Oproti dřevěné variantě navíc vyniká snadnou údržbou, která vás nebude stát peníze ani čas. Co je tak důležité udělat, aby vám tato stavba mohla sloužit po dlouhá léta?

Číst celý článek

Pergola s dokonalým stíněním

Chrání před větrem, slunečními paprsky a nevyhledávanými pohledy sousedů. Stínění pergoly je stále využívanějším prvkem, který je plně funkční a navíc vypadá dobře. Vy si tak můžete vytvořit dokonalé místo obyvatelné po většinu část roku.

Číst celý článek

Samonosný přístřešek jako elegantní řešení

Přístřešek pro auto je stále populárnější variantou, jak ochránit automobil před silným deštěm či slunečnými paprsky. Při jeho výběru se nám nabízí spousta možností. Samonosné řešení je elegantní a maximálně funkční.

Číst celý článek

Hliníkové zastřešení Hawaii 40 Pure uchvátí jednoduchostí

Představujeme novinky pro rok 2019. Pergola Hawaii 40 Pure vyniká prostými profilovými pohledy, které zaujmou svojí jednoduchostí. Špičkové technologie při výrobě zajistí maximální funkčnost a odolnost vůči nepříznivému počasí v jakékoliv podobě.

Číst celý článek

Hliníková pergola Pure středem pozornosti

Nadčasový design hliníkové pergoly Pure vychází z její jednoduché konstrukce. Ta díky své povaze dokonale splyne s domem a vytvoří nezapomenutelné a funkční místo pro setkávání s přáteli či dětské hrátky. Přesvědčte se.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.