MagazínTipy, rady a inspirace pro pergoly

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho tak ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud víte jak na to, můžete vytvořit neocenitelný designový prvek. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Sezóna odpočinku na zahradě je již v plném proudu. Aby naše chvíle v obklopení přírody nebyly ohroženy, je nutné si vytvořit místo chráněné před deštěm, slunečními paprsky a dalšími nežádoucími vlivy. Jak je eliminovat? Odpověď vězí v zastřešení terasy.
Magazín
Také máte rádi ten pocit zaslouženého odpočinku, který si chcete vychutnat po návratu ze zaměstnání. Jen tak si chvíli posedět s kávou či vínem a kochat se výhledem na zahradu. Tento pocit nám může překazit jen náhlý déšť nebo jinak nepříznivé počasí. A i když nechcete přijít o přímý kontakt se zahradou, začnete uvažovat o zastřešení posezení.
Magazín
Barevný odstín jednotlivých prvků na zahradě změní povahu celého prostoru. Přístřešek pro auto, zimní zahrada, plot, zahradní domek a pergola. To vše je nutné sladit navzájem a především s exteriérem i interiérem domu. Zvažujte, kombinujte, zkoušejte a hlavně promýšlejte.
Magazín
Snadná montáž, široké možnosti využití a robustní vzhled. Samonosná pergola představuje nezapomenutelnou stavbu, kterou je možné využít k řadě činností. Může sloužit nejen jako místo k posezení, zároveň vytváří prostor s funkčními i estetickými vlastnostmi. Jelikož stojí zcela osamoceně, dá se umístit na jakékoliv místo.
Magazín
Bioklimatické pergoly jsou konstruovány, aby efektivně pracovaly s venkovním klimatem a plně využívaly slunečních paprsků ve správnou dobu. Naopak v případě v deště, se vytvoří zcela pevná střecha, která dovnitř nepustí ani trochu vody. To vše je možné prostřednictvím otočných lamel.