MagazínTipy, rady a inspirace pro pergoly

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho tak ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud víte jak na to, můžete vytvořit neocenitelný designový prvek. Inspirujte se v našem magazínu.

Fotovoltaika o výkonu do 50 kW. Žádná licence ani stavební povolení
Magazín
Vláda nedávno schválila a do poslanecké sněmovny poslala důležitou novelu energetického zákona. Ta zvyšuje limit na instalaci fotovoltaických panelů bez potřebné licence od ERÚ. Nová hodnota 50 kW může výrazně přispět k energetické soběstačnosti domácností i menších firem.
Představujeme bioklimatické pergoly série Climatic
Magazín
V naší nabídce nově naleznete sérii bioklimatických pergol Climatic. Základní provedení jsme doplnili od dvě varianty. Jednu s bočním zasklením, druhou obohacenou o venkovní žaluzie. Oba typy je možné kombinovat. Pojďme si je představit blíže.
Podívejte se na podrobné reportáže o solárních stavbách
Magazín
Ve spolupráci se serverem tvbydleni.cz jsme připravili sérii reportáži na téma solární zahradní stavby. Dozvíte se vše o funkčnosti, výkonu, možnosti čerpání dotací či vám představíme kompletní nabídku této novinky.
10 nejčastějších otázek k fotovoltaickým zahradním stavbám
Magazín
Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších dotazů ohledně našeho fotovoltaického systému.
S námi má investice do solárních panelů smysl
Magazín
Spojili jsme zahradní stavby a solární panely. K tomu vám pomůžeme se získáním dotace až do výše 70 % ceny fotovoltaického systému. Díky našemu partnerství s Raiffeisen Bank můžete solární stavbu financovat prostřednictvím úvěru. Zhodnoťte své bydlení a staňte se energeticky nezávislým. Se vším vám pomůžeme.