VIP reference
Navštívené produkty

Pergoly

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho tak ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud víte jak na to, můžete vytvořit neocenitelný designový prvek. Inspirujte se v našem magazínu.

Montáž hliníkové pergoly

Hliníková pergola obohatí vzhled domu a zajistí venkovní posezení za každého počasí. Její konstrukce je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, aby byla zajištěna dostatečná odolnost a dlouhá životnost. Zároveň se při výrobě myslí na to, aby její stavba nebyla složitá a mohli jsme ji realizovat během několika hodin.

Číst celý článek

Jak vyřešit nedostatek místa s parkováním

Dvě auta v rodině a nedostatek prostoru pro vybudování garáže nebo většího chráněného stání. Jedná se o klasický problém, a to především ve větších městech. Řešení je jednoduché a spočívá v přístřešku, kde budete moci zaparkovat za sebou.

Číst celý článek

Pergola chráněna bezpečnostním sklem

Hliníková konstrukce, důmyslný zasklívací systém, sezonní ochrana a variabilita v provedení. To je pergola s bezpečnostním sklem, které poskytne příjemné venkovní posezení za každého počasí a s několika možnostmi využití. Díky svým vlastnostem může najít uplatnění u rodinných domů, restaurací nebo jako ochrana pro auto.

Číst celý článek

Montáž hliníkové pergoly s 50% slevou

Hliníková pergola je vděčnou stavbou. Jednoduchá konstrukce ve spojení s maximální funkčností z ní dělají oblíbené řešení, jak vytvořit místo pro volné chvíle. Její montáž se často stává obávaným krokem nových majitelů. A v tomto případě nastupují na řadu naši odborníci, kteří vám vše sestaví přesně na míru.

Číst celý článek

Jak oživit starou pergolu

Dřevo je krásné na pohled, originální ve svém zpracování a dokonale ladí s okolní přírodou. I když se výroba stále zkvalitňuje, stále se nejedná o umělý materiál a postupem času může ztrácet na svém vzhledu. U pergoly to platí dvojnásob, stavba je totiž neustále vystavena klimatickým změnám.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.