Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Pergoly

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho tak ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud víte jak na to, můžete vytvořit neocenitelný designový prvek. Inspirujte se v našem magazínu.

Kubická hliníková pergola ohromí svým designem

Moderní design hliníkové pergoly Cubo v sobě kombinuje jednoduché provedení s využitím moderních materiálů. Vysoce kvalitní konstrukce může být volně stojící nebo připojena k domu. Nabízí tak spoustu možností využití a zvýší architektonickou hodnotu vašeho bydlení.

Číst celý článek

Ocelový přístřešek zaujme svojí nenápadností

Jedná se o moderní, luxusní a praktické řešení. Přístřešek z oceli má neocenitelné vlastnosti. Kromě dlouhé životnosti nabídne dokonalý design, který doslova splyne s domem. Navíc ochrání automobil před silným deštěm i sněhovými překážkami.

Číst celý článek

5 důvodů pro pořízení dřevěné pergoly

Originalita v každém zpracování. Dřevo je stále oblíbeným materiálem, který nezapře svůj přírodní původ. Pokud je vaše zahrada bohatá na rostlinné druhy, pergola ze dřeva ji obohatí svým bezkonkurenčním vzhledem. Máme pro vás 5 důvodů, proč sáhnout zrovna po tomto řešení.

Číst celý článek

3 nejprodávanější typy pergol

Typů pergol v nejrůznějších rozměrech a designech, či rozdílných konstrukcí, je nepřeberné množství. Jak však vybrat tu pravou? Máme pro vás tři tipy na ty nejpopulárnější modely z naší nabídky.

Číst celý článek

Realizace atypické dřevěné pergoly

Dřevo nepatří starého železa. Často podceňovaný materiál z hlediska funkčnosti a variability se díky moderním technologiím vrací na výsluní. Vícevrstvé lepené dřevo umožňuje přizpůsobit stavbu přesně na míru požadavkům a místu, kde vše realizujeme. Podívejte se na ukázku naší práce.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.