MagazínTipy, rady a inspirace pro pergoly

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho tak ještě nezpříjemnit elegantní pergolou, která vás ochrání před nepřízní počasí. Pokud víte jak na to, můžete vytvořit neocenitelný designový prvek. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Zastřešení ze skla dodává zahradním stavbám nádech luxusu a opticky zvětšuje celý prostor. Navíc vyniká skvělými funkčními vlastnostmi. Díky tomu se perfektně hodí k pergolám i zimním zahradám. Kde nalezneme jeho opravdové výhody?
Magazín
Jaký povrch je ideální pod pergolu? Rozhoduje vzhled, odolnost a stavební připravenost pro vybudování pergoly. Důležitý je také váš vkus. Nabídka je široká. Od nestárnoucího dřeva až po nesmrtelnou zámkovou dlažbu. Kde nalézt dokonalý kompromis?
Magazín
Pergola je skvělým místem pro odpočinek a klidné posezení s výhledem do zahrady. Zároveň ji však můžeme proměnit v romantickou jídelnu, kde budeme trávit společné chvíle s rodinou a přáteli. Jak si prostor ideálně sestavit, aby plnil svojí funkci v každém ročním období?
Magazín
Sezóna odpočinku na zahradě je již v plném proudu. Aby naše chvíle v obklopení přírody nebyly ohroženy, je nutné si vytvořit místo chráněné před deštěm, slunečními paprsky a dalšími nežádoucími vlivy. Jak je eliminovat? Odpověď vězí v zastřešení terasy.
Magazín
Také máte rádi ten pocit zaslouženého odpočinku, který si chcete vychutnat po návratu ze zaměstnání. Jen tak si chvíli posedět s kávou či vínem a kochat se výhledem na zahradu. Tento pocit nám může překazit jen náhlý déšť nebo jinak nepříznivé počasí. A i když nechcete přijít o přímý kontakt se zahradou, začnete uvažovat o zastřešení posezení.