Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference
Navštívené produkty

Přístřešky

Přístřešky představují neocenitelného pomocníka pro váš dům. Můžete jimi chránit jakýkoliv prostor, případně i automobil nebo další objekty. Jeho moderní design bude lahodit každému oku. Inspirujte se v našem magazínu.

Jaká stavba je do zahrady nejvhodnější?

Zahrada je vizitkou naší osobnosti. Proto je třeba se soustředit i na ten nejmenší detail. Výběr stavby patří je jedním z nich a dotváří celkový vzhled.

Číst celý článek

Vyřešte garážování vozu jednoduše a stylově

Řešíte jak ochránit svoje plechové miláčky a bojíte se velké investice do dvojgaráže. Poradíme vám, jak tuto stavbu vybudovat za přijatelnou cenu.

Číst celý článek

Autobusové zastávky v nabídce Hobbytec

Autobusové zastávky jsou velmi důležitou součástí městského mobiliáře. Rozhodli jsme se vyjít vstříc moderním požadavkům a přinést maximální komfort pro cestující.

Číst celý článek

Co rozhoduje při výběru garáže

Garáž představuje nejoblíbenější místo muže. Často neslouží pouze jako přístřešek pro auto, ale také jako kutilská dílna, trucovna nebo skladiště sportovního náčiní. Přinášíme vám pár tipů, jak při její realizaci vybrat ty správné rozměry a nakonec i celkový design. 

Číst celý článek

Stavební povolení na přístřešek pro auto

Přístřešky na auto začínají být více populární než tradiční garáže. Jejich popularita tkví především ve vzhledu a nízkých nákladech při pořizování. Navíc jsou schopné ochránit vozidlo před nepřízní počasí, stejně jako tradiční garáž. Je ale možné si takový přístřešek postavit kdekoliv a kdykoliv bez stavebního povolení?

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.