MagazínTipy, rady a inspirace pro přístřešky

Přístřešky představují neocenitelného pomocníka pro váš dům. Můžete jimi chránit jakýkoliv prostor, případně i automobil nebo další objekty. Jeho moderní design bude lahodit každému oku. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Ocelový přístřešek jako elegantní, funkční a cenově přijatelné kryté stání u domu. Tak by se dala charakterizovat tato stavba, která je stále populárnější alternativou ke garáži. Ač se to na první pohled nezdá, její konstrukce nabízí širokou variabilitu. Je možné zvolit variantu přikotvenou ke zdi, či volně stojící. Počet sloupků závisí pouze na vašich preferencích.
Magazín
Parkování v nočních hodinách může být zrádné. Nejen příjezdovou cestou, ale především přístřešek lze obohatit o vhodná svítidla a celou situaci si značně zjednodušit. Nabídka je naštěstí široká a zahrnuje i moderní varianty. Jaké typy jsou tím nejvhodnějším řešením?
Magazín
Garáž je součástí každého domova. Jak však vyřešit situaci, kdy si pořídíme druhý automobil nebo vůz větších parametrů? Stavět další zděné parkovací místo stojí čas i peníze. Ekonomicky se tak hodí přistavět přístřešek. Ten svými vlastnostmi nezklame žádného majitele.
Magazín
Každý zná situaci, kdy nechá automobil na vyhřátém parkovišti před obchodním domem. Rozpálený volant a dusno v interiéru jsou jen důsledky, které jsou vidět. Ve skutečnosti automobil pod slunečními paprsky trpí daleko více. Jak se chránit při opravdu horkých dnech? Přístřešek může být řešením.
Magazín
Pod pojmem přístřešek si můžeme představit cokoliv, co chrání před deštěm. Máme hned několik typů, které se liší svým zpracováním, rozměry a vzhledem. Vždy záleží na účelu jeho využití. Toužíme mít v suchu automobil, zahradní náčiní, dřevo či popelnice? Řešení se vždy najde.