VIP reference

Přístřešky

Přístřešky představují neocenitelného pomocníka pro váš dům. Můžete jimi chránit jakýkoliv prostor, případně i automobil nebo další objekty. Jeho moderní design bude lahodit každému oku. Inspirujte se v našem magazínu.

Několik provedení ocelového přístřešku pro auto

Ocelový přístřešek série CP Flat nabídne prémiovou kvalitu za rozumnou cenu. Při výběru toho vašeho se nemusíte spoléhat pouze na katalogové řešení. V nabídce je hned několik modelových provedení, které nejen přesně zapadnou do vašich plánů, ale zároveň vytvoří stavbu v originálním rukopisu.

Číst celý článek

Mnoho využití přístřešku na auto

Přístřešek na auto zdaleka nenabízí pouze jediné využití. Jelikož si ho můžeme pořídit v různých rozměrech a provedeních, záleží čistě na nás, jaké s ním budeme mít plány. Na jaře ochrání auto před silným deštěm, v létě poslouží jako místo pro posezení a na podzim vytvoří prostor pro uskladnění dřeva.

Číst celý článek

Vchodová stříška na zakázku

Přístřešek nad vstup do domu neboli vchodová stříška obohatí vzhled dveří o svoji eleganci a především funkčnost. Ideálním materiálem se opět stává hliník, který zaručí dlouhou životnost a maximální odolnost vůči dešti i silným kroupám. Vyberte si tu pravou z našich nedávných realizací.

Číst celý článek

Hliníkový přístřešek RSC v různých rozměrech

Hliníkový přístřešek série RSC si můžete zvolit v jakémkoliv rozměru. V případě, že disponujete dvěma auty, dodávkou či karavanem, není problém pro ně vytvořit pohodlné parkovací místo. Předností konstrukce je vytvoření volného předního výjezdu a výhledu bez překážek.

Číst celý článek

Hliníkový přístřešek na auto série RSZ

Zimní období se pomalu blíží a my začínáme vyhlížet místo, kde bychom mohli zazimovat automobil. Hliníkový přístřešek RSZ nabízí zajímavou alternativu. Jeho konstrukce je připravena odolat i silné vrstvě sněhu, případně náročnějšímu dešti v podzimních měsících. Seznamte se!

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.