VIP reference

Přístřešky

Přístřešky představují neocenitelného pomocníka pro váš dům. Můžete jimi chránit jakýkoliv prostor, případně i automobil nebo další objekty. Jeho moderní design bude lahodit každému oku. Inspirujte se v našem magazínu.

Jak zabránit přehřívání interiéru auta? Stačí zvolit správnou variantu přístřešku

Přístřešky pro auto vám pomáhají chránit auto před nástrahami počasí. A nejedná se pouze o silný déšť, kroupy nebo sněhovou nadílku. Přehřívání interiéru i je nebezpečnější, než si myslíte. A právě vhodný typ této stavby může zachránit vozidlo před nevratným poškozením. 

Číst celý článek

Lexan jako zastřešení přístřešku pro auto

Co v sobě skrývá tajemný pojem lexan? Jedná se o materiál, který se používá pro zastřešení pergol, stříšek a především přístřešků pro auto. Vyniká především svojí odolností, transparentností a dokonale chrání vůz před silnými slunečními paprsky.

Číst celý článek

Garáž nebo přístřešek? Záleží na financích

Garáž vyniká pohodlím a bezpečností. Přístřešek pro auto vás uchvátí svojí designovou stránkou, pořizovací cenou a účelností. Každá stavba má své výhody i zápory. Ideální variantou kombinace obou. Ovšem pro co se rozhodnout, pokud jsou naše finance značně omezené?

Číst celý článek

Přístřešek pro auto a stavební povolení

Méně než 25 m² a nižší než 5 m. Takové specifikace platí pro přístřešek pro auto, u kterého není třeba zřizovat stavební povolení. Ovšem pozor. I pokud splňujete tyto parametry, návštěvě stavebního úřadu byste se neměli vyhýbat. Jak tedy získáte zelenou pro výstavbu?

Číst celý článek

Nejpovedenější realizace přístřešku pro auto

Přístřešek pro auto se stává stále oblíbenější stavbou. Jeho funkční vlastnosti nahradí garážové stání a svým designem obohatí místo, do kterého je umístěn. Jeho variabilita je nekonečná a rozměry i celkové provedení lze volit zcela na základě vašich požadavků.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii