MagazínTipy, rady a inspirace pro přístřešky

Přístřešky představují neocenitelného pomocníka pro váš dům. Můžete jimi chránit jakýkoliv prostor, případně i automobil nebo další objekty. Jeho moderní design bude lahodit každému oku. Inspirujte se v našem magazínu.

Podívejte se na podrobné reportáže o solárních stavbách
Magazín
Ve spolupráci se serverem tvbydleni.cz jsme připravili sérii reportáži na téma solární zahradní stavby. Dozvíte se vše o funkčnosti, výkonu, možnosti čerpání dotací či vám představíme kompletní nabídku této novinky.
10 nejčastějších otázek k fotovoltaickým zahradním stavbám
Magazín
Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších dotazů ohledně našeho fotovoltaického systému.
S námi má investice do solárních panelů smysl
Magazín
Spojili jsme zahradní stavby a solární panely. K tomu vám pomůžeme se získáním dotace až do výše 70 % ceny fotovoltaického systému. Díky našemu partnerství s Raiffeisen Bank můžete solární stavbu financovat prostřednictvím úvěru. Zhodnoťte své bydlení a staňte se energeticky nezávislým. Se vším vám pomůžeme.
Představujeme solární zahradní stavby
Magazín
Potenciál zahradních staveb pro solární využití je ohromný. Jedná se o izolované stavby, které nabídnou zastřešení v ideální ploše a sklonu. Navíc je můžete orientovat na správnou světovou stranu a maximálně využít sílu slunečních paprsků. Pojďme si představit jednotlivé typy staveb.
Podle čeho vybírat přístřešek pro karavan a obytný vůz?
Magazín
Neustále na cestě. Zaparkovat na jakémkoliv místě, stranou od civilizace a užít si tam nerušené okamžiky. Majitelé karavanu milují přírodu a nekonečnou cestu před sebou. Ovšem občas nastane chvíle, kdy je třeba se vrátit do životní rutiny a svůj obytný vůz nechat stát u domu. Vhodný přístřešek mu může poskytnout ideální útočiště. Podle čeho ideální variantu vybírat?