Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Přístřešky

Přístřešky představují neocenitelného pomocníka pro váš dům. Můžete jimi chránit jakýkoliv prostor, případně i automobil nebo další objekty. Jeho moderní design bude lahodit každému oku. Inspirujte se v našem magazínu.

Jak vyřešit parkování většího automobilu

Jak zaparkovat karavan, dodávka či obytný přívěs? Častá otázka majitelů většího typu automobilu. Řešení je jednoduché. Jelikož garáž ve většině případů nestačí, přístřešek je tou správnou volbou. Podívejte se na některá naše řešení.

Číst celý článek

Typy zastřešení vchodové stříšky

Vaše ochrana při vstupu do domu a designová záležitost. Podceňovaný doplněk vašeho vchodu tzv. vchodová stříška vás může ušetřit od nepříjemných situací. Navíc vypadá dobře. Použité materiály vynikají nejen svojí odolností, ale také originalitou a možností je vybudovat přesně na míru.

Číst celý článek

Lázeňský altánek v bílé barvě

Příjemný vzhled a praktické vlastnosti zahradního altánu oživí každou zahradu. Mírumilovná stavba vytvoří příjemné místo pro trávení volných chvil s rodinou a přáteli. Na výběr v tomto směru máte několik možností. Volba dřevěného materiálu v bílém provedení zaujme na první pohled a vtiskne prostoru punc originality.

Číst celý článek

Výhody dřeva a hliníku pro oblíbený altán

Od dřevěné jednoduché stavby až po hliníkový designový prvek naplněný funkčními doplňky. Altán může spoustu podob. Milovníci přírody ho mohou nenápadně posadit mezi zeleň, nadšenci nadčasového vzhledu z něho vytvoří středobod zahrady. Pojďme si porovnat dva zcela rozdílné typy.

Číst celý článek

Neocenitelné výhody plachtové garáže

Cenově dostupné, zcela funkční a naprosto mobilní. Plachtové garáže mají vše, a ještě něco navíc. Často podceňované řešení se dokáže stát plnohodnotnou náhradou pro klasickou zděnou variantu. Představují levný a snadný způsob, jak zajistit ochranu automobilu, zazimování motorky či skladování materiálu.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.