VIP reference

Přístřešky

Přístřešky představují neocenitelného pomocníka pro váš dům. Můžete jimi chránit jakýkoliv prostor, případně i automobil nebo další objekty. Jeho moderní design bude lahodit každému oku. Inspirujte se v našem magazínu.

Nejpovedenější realizace přístřešku pro auto

Přístřešek pro auto se stává stále oblíbenější stavbou. Jeho funkční vlastnosti nahradí garážové stání a svým designem obohatí místo, do kterého je umístěn. Jeho variabilita je nekonečná a rozměry i celkové provedení lze volit zcela na základě vašich požadavků.

Číst celý článek

Přístřešek pro auto v nadstandardní velikosti

Hliníkový přístřešek pro jedno či dva automobily je dnes již běžnou variantou. Variabilita této stavby však umožňuje vytvořit kryté parkovací místo ve větších rozměrech. Není tak problém ochránit hned tři vozidla najednou.

Číst celý článek

Chráněné parkovací místo před domem

Déšť, kroupy, sněhová pokrývka či UV záření. Přístřešek pro auto chrání před nepřízní počasí a zajistí tak vozu dokonale bezpečí před mechanickým poškozením. Zároveň získáte zcela variabilní stavbu, kterou lze lehce demontovat a přesunout na jiné místo.

Číst celý článek

Přístřešek jako ochrana v zimním období

Přístřešek se i v zimním období stává vhodným řešením při ochraně automobilu před chladným počasím. Střecha z polykarbonátu zvládne sněhovou pokrývku o váze 60 až 150 Kg/m². Zároveň odolá také větru o rychlosti vichřice či orkánu. Cena i rozměry jsou absolutně variabilní.

Číst celý článek

Variabilní ocelový přístřešek

Ocelový přístřešek vyniká především svou kvalitou. Jedná se o luxusní stavbu vyrobená z té nejkvalitnější pozinkované oceli. Každého uchvátí i svou funkčností. Automobil vždy spolehlivě ochrání, navíc lze doplnit o další prvky, které tyto vlastnosti ještě zvýší.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.