MagazínTipy, rady a inspirace pro přístřešky

Přístřešky představují neocenitelného pomocníka pro váš dům. Můžete jimi chránit jakýkoliv prostor, případně i automobil nebo další objekty. Jeho moderní design bude lahodit každému oku. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Každý zná situaci, kdy nechá automobil na vyhřátém parkovišti před obchodním domem. Rozpálený volant a dusno v interiéru jsou jen důsledky, které jsou vidět. Ve skutečnosti automobil pod slunečními paprsky trpí daleko více. Jak se chránit při opravdu horkých dnech? Přístřešek může být řešením.
Magazín
Pod pojmem přístřešek si můžeme představit cokoliv, co chrání před deštěm. Máme hned několik typů, které se liší svým zpracováním, rozměry a vzhledem. Vždy záleží na účelu jeho využití. Toužíme mít v suchu automobil, zahradní náčiní, dřevo či popelnice? Řešení se vždy najde.
Magazín
Stále váháte zda postavit novou garáž nebo přístřešek pro auto? Volba je to těžká. Obě varianty nabízejí maximální ochranu vozu. Přístřešek pro auto však přináší další výhody. Mezi nimi variabilita, nízká cena, snadná montáž a univerzálnost ve svém využití.
Magazín
Ať se jedná o jakoukoliv zahradní stavbu, výběr správného místa je základním rozhodnutím. Přístřešky pro auto mají své specifikace a nabízí širokou variabilitu. Lze je přikotvit k domu, či nechat volně stojící. Díky tomu je lze umístit prakticky kamkoliv. I to má však své náležitosti.
Magazín
Přístřešky pro auto vám pomáhají chránit auto před nástrahami počasí. A nejedná se pouze o silný déšť, kroupy nebo sněhovou nadílku. Přehřívání interiéru i je nebezpečnější, než si myslíte. A právě vhodný typ této stavby může zachránit vozidlo před nevratným poškozením.