MagazínTipy, rady a inspirace pro doplňky k bydlení

Dokonalé místo tvoří smysl pro detail. Doplňky bývají rozhodujícím činitelem, který není třeba podcenit. Co vaší zahradu či dřevěný dům ozvláštní? O tom vás budeme pravidelně informovat. Inspirujte se v našem magazínu!

Magazín
Listí uhrabte na velkou hromadu, pak se pořádně rozběhněte a do kupy skočte. Stále oblíbená zábava děti i starších. Ale co pak s ním? Možností je několik. Čas, kdy se nám zahrada zbarví do romantických barev, přichází a je nutné se na něj připravit.
Magazín
Léto začíná pomalu odpočítávat poslední týdny a vy již chystáte plány, jak změnit zahradu na příští sezónu. Středomořský styl vyniká jednoduchostí, barevnými rostlinami, zahradními stavbami a rustikálními doplňky. Jeho povaha vychází z teplejšího podnebí a je velmi vhodná i pro naše klimatické podmínky.
Magazín
Zahradní architektura neustále posouvá své hranice. Ještě před pár lety hrálo prim osvědčené dřevo, dnes se probouzejí i další materiály. Navíc si své místo postupně berou i moderní technologie. Jak si zpříjemnit chvíle na zahradě? A jak obohatit celý prostor něčím nezapomenutelným?
Magazín
Z místa na místo. Mobilní garáž lze kdykoliv přestěhovat, a to dle vašich potřeb. Díky tomu může sloužit jako dočasné řešení, než se rozhodnete vybudovat zděnou variantu. Následně ji lze umístit na zahradu a využít například jako sklad pracovního náčiní. A jelikož se jedná o prefabrikovaný produkt o malé rozloze, není potřeba stavební povolení.
Magazín
Co je eloxování? Jedná se o povrchovou úpravu hliníku, kdy je vytvořena tvrdá vrstva oxidu. Výsledkem je větší odolnost materiálu vůči mechanickému poškození. Zároveň dochází k prodloužení životnosti a údržba se stává snadnější.