Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Ostatní vybavení

Dokonalé místo tvoří smysl pro detail. Doplňky bývají rozhodujícím činitelem, který není třeba podcenit. Co vaší zahradu či dřevěný dům ozvláštní? O tom vás budeme pravidelně informovat. Inspirujte se v našem magazínu!

Chytré řešení s dřevěným zahradním domkem

Zahradní domky jsou stále vyhledávanějším produktem. Dřevěná varianta v sobě skrývá neutuchající potenciál v rámci možností jejího využití a zároveň nabízí designovou variantu, která zapadne do svého okolí. Výběr je široký - sedlová, plochá střecha nebo klasické provedení pro úschovu vašeho nářadí. Vyberte si!

Číst celý článek

Jak uschovat zahradní nářadí - úložné boxy

Schází vám na zahradě úložný prostor pro nářadí a další vybavení? Úložné boxy nabídnou objemný, uzavíratelný a chráněný prostor. Na výběr pak máme hned několik variant, které se liší především použitým materiálem. Jaké výhody v sobě nese plast, dřevo a ocel? Máme pro vás krátké srovnání.

Číst celý článek

Vyberte si svoji stavbu v našem showroomu

Více než 20 000 m2. Využili jsme co největší plochu, abychom vybudovali největší ukázková centra tohoto druhu v České republice. Jelikož se soustředíme na zakázkovou výrobu, je nutné, aby zákazník měl možnost si vše vyzkoušet a přímo na místě si pro sebe vybral ideální stavbu, a to s konzultací odborníka.

Číst celý článek

Wellness příprava na chladné měsíce

Léto a čas dovolených pomalými kroky odchází ze scény a blíží se k nám chladné dny doprovázené nepřetržitou pracovní dobou. Jak se dokonale zklidnit? Není nutné utrácet velké částky za wellness pobyty. Relaxační centrum si můžete vybudovat u sebe doma, teď je na to ta správná doba.

Číst celý článek

Opěrná zeď jako neocenitelný pomocník

Při terénních úpravách vaší zahrady, jako vymezující prvek parkovacího místa či okrasná stavba. Opěrné zdi představují jednoduché a funkční řešení, které může svým designem obohatit okolní prostředí. Jaké výhody přinášejí?

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii