VIP reference

Ostatní vybavení

Dokonalé místo tvoří smysl pro detail. Doplňky bývají rozhodujícím činitelem, který není třeba podcenit. Co vaší zahradu či dřevěný dům ozvláštní? O tom vás budeme pravidelně informovat. Inspirujte se v našem magazínu!

Založení zahrady u dřevostavby

Po realizaci hlavních částí mobilního domu nastává čas naplánovat podobu, rozměry a celkový kolorit zahrady. Jedná se o důležitou součást, která dá ráz celému místo. Důležité je myslet především na účel, nepodceňte přitom preference všech členů rodiny.

Číst celý článek

Zazimování zahrada - příprava terénu

Dle nejnovějších předpovědí si můžeme užívat poslední teplé dny v roce. V tuto chvíli tak nastává ten nejlepší čas na zazimovaní zahrady. V příštích týdnech má teplota v noci klesnout pod nulu, a tak není důvod otálet. Jak na to?

Číst celý článek

Nezbytné prvky městského mobiliáře

Nedílnou součástí městské krajiny je jeho mobiliář. Jednotlivé prvky pak dotvářejí originální vzhled ulic, parků a náměstí. Zároveň jsou neocenitelným pomocníkem pro všechny místní obyvatele a slouží pro odpočinek i ochranu před nepříznivým počasím. Co vše sem patří? Projděte se po naší nabídce.

Číst celý článek

Dřevník - váš pomocník na zimu

Příprava na zimu právě probíhá a uskladnění dřeva je nedílnou součástí procesu. Romantické večery u praskajícího ohně miluje každý z nás. Jak však udržet přírodní materiál ve vytouženém suchu? Dřevník je jednou z variantou, a hned tou nejtypičtější. Jak si vybrat ten správný?

Číst celý článek

5 typů jak vybrat správný typ markýzy

Venkovní markýza je stále oblíbenějším řešením k zastínění odpočinkových a užitkových ploch. Její vlastnosti chrání před deštěm a dalšími vlivy, na druhé straně moderní design ozvláštní každou stavbu. Široká nabídka jednotlivých typů uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Jak vybrat ten správný?

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.