Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Ostatní vybavení

Dokonalé místo tvoří smysl pro detail. Doplňky bývají rozhodujícím činitelem, který není třeba podcenit. Co vaší zahradu či dřevěný dům ozvláštní? O tom vás budeme pravidelně informovat. Inspirujte se v našem magazínu!

Jak se vyvíjely zahradní altány

Altán vždy vzbuzoval nebývalý zájem a stával se ozdobou každého místa. Od velkých zděných staveb na šlechtických zahradách jeho vývoj urazil dlouhou cestu. Dnes představuje oblíbenou stavbu a je dostupný pro každého ve spoustě variantách.

Číst celý článek

Kam nejlépe umístit garáž pro vašeho miláčka

Místo pro auto bylo vždy nedílnou součástí domu, dnes je však populární volit samostatné řešení. To může představovat volně stojící garáž či designový přístřešek. Která z variant je tedy ideální?

Číst celý článek

Malý průvodce výběrem zahradního domku

Jste úplní laici a rádi byste si na svoji zahradu vybrali nějaký zahradní domek? Nevíte si rady, jak při výběru postupovat? Pokusíme se vás provést úskalím výběru. Variant je totiž hned několik.

Číst celý článek

Co rozhoduje při výběru garáže

Garáž představuje nejoblíbenější místo muže. Často neslouží pouze jako přístřešek pro auto, ale také jako kutilská dílna, trucovna nebo skladiště sportovního náčiní. Přinášíme vám pár tipů, jak při její realizaci vybrat ty správné rozměry a nakonec i celkový design. 

Číst celý článek

Jak pečovat o dřevěnou terasu

Terasa bývá dominantním prvkem každého vícepatrového domu. Místo pro odpočinek, práci nebo příležitostný spánek může mít různé tvary i velikosti. Nesmíme však zapomínat na její péči, materiály jsou přímo vystaveny všem nástrahám počasí.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.