MagazínTipy, rady a inspirace pro doplňky k bydlení

Dokonalé místo tvoří smysl pro detail. Doplňky bývají rozhodujícím činitelem, který není třeba podcenit. Co vaší zahradu či dřevěný dům ozvláštní? O tom vás budeme pravidelně informovat. Inspirujte se v našem magazínu!

Fotovoltaika na střeše rodinného domu? Raději na zahradní stavbu
Magazín
Nezakrývejte střechu svého rodinného domu, máme pro vás elegantnější řešení. Výkon solárních panelů v zastřešení zahradních staveb je dostatečný. Celé provedení je velmi moderní, fotovoltaiku jsme integrovali do bezpečnostního skla.
Hliníkové stavby na terasu restaurace či kavárny
Magazín
​​​​​​​Atypické rozměry, různé druhy zastřešení, posuvné stěny a dokonalé stínění. Při výběru hliníkové zahradní stavby máte široké možnosti, jak vytvořit dokonalý prostor i pro nejnáročnějšího zákazníka. Svoji restauraci či kavárnu můžete rozšířit o elegantní pergolu, přístřešek nebo zimní zahradu.
Na zahradě za horkých dní
Magazín
Při horkých letních dnech může docházet k nedostatku vody a nebezpečným slunečním paprskům. Pokud zeleň nepřipravíte na tento nápor, budete toho litovat. Je možné zahradu připravit na tropické teploty? Určitě ano. Chce to jen zvýšenou pozornost a správnou péči.
Městský mobiliář v režii Hobbytec
Magazín
Vzhled měst se postupně mění, modernizuje a vydává směrem k zelené udržitelnosti. Investice do městského mobiliáře se zvyšují. Důležité je pohodlí obyvatelů a moderní design jednotlivých prvků. V Hobbytec přinášíme širokou nabídku hliníkových staveb, které se mohou stát praktickou a elegantní součástí každé ulice či náměstí.
Jak využít prostor malé zahrady
Magazín
Mít vlastní zahradu je nenahraditelná záležitost, ať už se za vašim domem nachází jakkoliv velký kus přírody. Pokud disponujete menším pozemkem, je nutné s každým metrem zacházet šetrně. I tak je možné vytvořit dokonalou oázu pro váš odpočinek. Jak na to?