VIP reference

Ostatní vybavení

Dokonalé místo tvoří smysl pro detail. Doplňky bývají rozhodujícím činitelem, který není třeba podcenit. Co vaší zahradu či dřevěný dům ozvláštní? O tom vás budeme pravidelně informovat. Inspirujte se v našem magazínu!

Výhody montované garáže s omítkou

Mobilita, odolnost a lehká konstrukce. Takové výhody v sobě nese tzv. montovaná garáž s omítkou. Ochrana vozidla je zajištěna za každého počasí. Provedení je možné zvolit s pultovou nebo sedlovou střechou. Celá stavba zvládne i ty nejnáročnější podmínky.

Číst celý článek

Ukázkové centrum v Tehovci v obrazech

Naše ukázkové centrum v Tehovci je tím největším svého druhu v České republice. Na velké ploše naleznete naší kompletní nabídku. Každý produkt si můžete vyzkoušet přímo na místě. Pokud nás navštívíte, budou se vám věnovat zkušení odborníci. Ti vám vždy pomohou nalézt to nejlepší řešení.

Číst celý článek

Jak připravit skleník na zimu

Bublinková nebo termoreflexní folie, případně izolační dvojsklo. Možností jak zateplit skleník je hned několik. Každopádně nám tento proces pomůže prodloužit vegetační sezonu našich rostlin. V zimním období je tak možné uchránit naší menší botanickou zahradu před nástrahami chladného počasí.

Číst celý článek

Skleník v zimním období

Zimní sezona skončila a my naší veškerou pozornost upínáme ke skleníku. Správná péče o něj nám může zajistit hezké výsledky do následujícího období. Pokud jsme byli v průběhu podzimu pečliví, můžeme již brzy na jaře zasít do dokonalé půdy.

Číst celý článek

Jak se vypořádat se sněhem na terase

Čerstvá bílá pokrývka se již brzy stane součástí ranního probuzení. S ní jde v ruku i odklízení sněhu a ledu v okolí domu. Jak postupovat v případě terasy? Jistě nesmíme tuto situaci podcenit. Některé materiály mohou pod silnou vrstvou trpět.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.