Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Ostatní vybavení

Dokonalé místo tvoří smysl pro detail. Doplňky bývají rozhodujícím činitelem, který není třeba podcenit. Co vaší zahradu či dřevěný dům ozvláštní? O tom vás budeme pravidelně informovat. Inspirujte se v našem magazínu!

Roztomilá stavba s bohatým využitím

Ač na první pohled nevypadá, zahradní domek má nespočet využití. Kromě toho, že obohatí celý okolní prostor, může sloužit k uskladnění pomůcek a sportovního vybavení, schovka pro ty nejmenší či jako letní sídlo pro hosty. Jaké vlastnosti oceníte u dřevěné varianty?

Číst celý článek

Představujeme zahradní nábytek

Pořídili jste si pergolu, zahradní altánek nebo zimní zahradu a potřebujete ji vybavit odpovídajícím nábytkem? Stůl a čtyři židle jsou základ, při výběru jejich provedení máme hned několik možností. Důraz je nutné dát především na volbu materiálu.

Číst celý článek

Jak se připravit na příští pěstitelskou sezónu

Léto je v plném proudu a postupně přichází čas si plánovat úrodu na další rok. Pomohou vám letošní jarní zkušenosti. Pokud jste nebyli se sklizní spokojeni, možná je na čase sáhnout po jiném řešení. Tím se může stát skleník. Jak zvolit ten správný?

Číst celý článek

5 letních zahradních opor pro vaši práci

Poslední roky se z dříve nevyzpytatelného počasí stala jistá záležitost. Slunečných dní přibývá a letní dny jsou jak stvořené pro práci na zahradě. Ke konci prázdnin již musíme začít myslet na to, jak svoji zahradu zajistit na zimu. K tomuto účelu jsme pro vás připravili hned několik pomocníků. S nimi vše zvládnete raz dva. Zde je 5 tipů

Číst celý článek

Kvalitní hliníková okna na dřevostavbě

Úspora nákladů při pořízení domu je dnes rozhodujícím faktorem. S rostoucí cenou elektřiny stále více toužíme po doplňcích, které oplývají dokonale izolačními vlastnostmi. Jedním z nich jsou i hliníkové profily. Vždyť jen skrze okna může utíkat až 40 % tepla. Zároveň mohou minimalizovat hluk a vytvořit dokonalé soukromí.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.