MagazínTipy, rady a inspirace pro doplňky k bydlení

Dokonalé místo tvoří smysl pro detail. Doplňky bývají rozhodujícím činitelem, který není třeba podcenit. Co vaší zahradu či dřevěný dům ozvláštní? O tom vás budeme pravidelně informovat. Inspirujte se v našem magazínu!

Magazín
Mobilita, variabilita a bezkonkurenční cena. Plechová garáž se postupně zbavuje mýtů o její funkčnosti a stává se plnohodnotnou alternativou ke své zděné sestřenici. Navíc se dá zcela přizpůsobit potřebám majitele. Rozměry i barevný odstín jsou v tomto směru flexibilní.
Magazín
Betonové opěrné zdi představují elegantní a jednoduché řešení, jak si poradit s nestabilním pozemkem a ozvláštnit zahradu novým prvkem. Při realizaci zahradních projektů pak představují značnou finanční úsporu, a to díky své dlouhé životnosti a velmi dostupné pořizovací ceně.
Magazín
V době, kdy se člověk vydává směrem k přírodě, se zahrada stává stěžejním prvkem v domácnosti každého z nás. Její uspořádání, funkčnost a design jednotlivých prvků musí být navržen pro maximální pohodlí. Důraz je přitom kladen na originalitu a vlastní invenci. Řešení na míru představuje dnešní standard.
Magazín
Plechová garáž je skvělým řešením, jak vyřešit problém s krytým parkovacím místem. Jedná se o velmi levnou variantu, která odvede velký kus práce. Výběr i následná realizace představuje rychlý proces a vy můžete chránit váš automobil již během pár dní. Celkové provedení se dá zvolit zcela na míru požadavkům zákazníka.
Magazín
Mobilita, odolnost a lehká konstrukce. Takové výhody v sobě nese tzv. montovaná garáž s omítkou. Ochrana vozidla je zajištěna za každého počasí. Provedení je možné zvolit s pultovou nebo sedlovou střechou. Celá stavba zvládne i ty nejnáročnější podmínky.