MagazínTipy, rady a inspirace pro doplňky k bydlení

Dokonalé místo tvoří smysl pro detail. Doplňky bývají rozhodujícím činitelem, který není třeba podcenit. Co vaší zahradu či dřevěný dům ozvláštní? O tom vás budeme pravidelně informovat. Inspirujte se v našem magazínu!

Magazín
Z místa na místo. Mobilní garáž lze kdykoliv přestěhovat, a to dle vašich potřeb. Díky tomu může sloužit jako dočasné řešení, než se rozhodnete vybudovat zděnou variantu. Následně ji lze umístit na zahradu a využít například jako sklad pracovního náčiní. A jelikož se jedná o prefabrikovaný produkt o malé rozloze, není potřeba stavební povolení.
Magazín
Co je eloxování? Jedná se o povrchovou úpravu hliníku, kdy je vytvořena tvrdá vrstva oxidu. Výsledkem je větší odolnost materiálu vůči mechanickému poškození. Zároveň dochází k prodloužení životnosti a údržba se stává snadnější.
Magazín
Originální vzhled, maximální využití nabídnutého prostoru a specifický řád vytváří z japonské zahrady populární záležitost, která si našla místo i v našem prostředí. Tento typ vyniká svým klidem a odpočinek ve stínu pečlivě střižených stromů či menšího altánku je vítaným zpestřením každodenní rutiny.
Magazín
Zahradní nábytek je nedílnou součástí koloritu zahrady. Jeho funkce i forma dotvářejí celkový dojem z celého prostoru. Při volbě je nutné zvážit řadu faktorů a nejlépe naslouchat současným trendům. Máme pro vás pár tipů, jak si vybrat to správné vybavení na vaši terasu, zimní zahradu i pod pergolu.
Magazín
Každá zahradní stavba je svým originálem. Aby zimní zahrada, pergola nebo přístřešek pro auto zcela zapadl na své místo, je nutné vytvořit variantu na míru. Ve společnosti Hobbytec se soustředíme na zakázkové produkty. Jejich realizaci nám umožňuje vlastní výroba v Říčanech u Prahy.