MagazínTipy, rady a inspirace pro zimní zahrady

Zimní zahrada představuje trend dnešní doby. Elegantní a funkční stavba vyniká svojí mobilitou a možností přizpůsobit vzhled i rozměry potřebám domu a vašim požadavkům. Inspirujte se v našem magazínu.

Podívejte se na podrobné reportáže o solárních stavbách
Magazín
Ve spolupráci se serverem tvbydleni.cz jsme připravili sérii reportáži na téma solární zahradní stavby. Dozvíte se vše o funkčnosti, výkonu, možnosti čerpání dotací či vám představíme kompletní nabídku této novinky.
Budoucnost fotovoltaiky
Magazín
Fotovoltaika má před sebou obrovskou budoucnost. Rozvoj moderních technologií, politický tlak na využitelnost obnovitelné energie, rostoucí ceny energií z klasických zdrojů, a především snaha lidí chránit matičku zemi. To vše se promítá do popularity a vývoje fotovoltaických panelů.
10 nejčastějších otázek k fotovoltaickým zahradním stavbám
Magazín
Připravili jsme pro vás přehled nejčastějších dotazů ohledně našeho fotovoltaického systému.
Fotovoltaika na střeše rodinného domu? Raději na zahradní stavbu
Magazín
Nezakrývejte střechu svého rodinného domu, máme pro vás elegantnější řešení. Výkon solárních panelů v zastřešení zahradních staveb je dostatečný. Celé provedení je velmi moderní, fotovoltaiku jsme integrovali do bezpečnostního skla.
S námi má investice do solárních panelů smysl
Magazín
Spojili jsme zahradní stavby a solární panely. K tomu vám pomůžeme se získáním dotace až do výše 70 % ceny fotovoltaického systému. Díky našemu partnerství s Raiffeisen Bank můžete solární stavbu financovat prostřednictvím úvěru. Zhodnoťte své bydlení a staňte se energeticky nezávislým. Se vším vám pomůžeme.