MagazínTipy, rady a inspirace pro zimní zahrady

Zimní zahrada představuje trend dnešní doby. Elegantní a funkční stavba vyniká svojí mobilitou a možností přizpůsobit vzhled i rozměry potřebám domu a vašim požadavkům. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Barevný odstín jednotlivých prvků na zahradě změní povahu celého prostoru. Přístřešek pro auto, zimní zahrada, plot, zahradní domek a pergola. To vše je nutné sladit navzájem a především s exteriérem i interiérem domu. Zvažujte, kombinujte, zkoušejte a hlavně promýšlejte.
Magazín
Investice na celý život. Cena zimní zahrady je nezanedbatelnou položkou v rodinném rozpočtu. Hliníková varianta v běžném provedení začíná okolo 100 000 Kč. Ukážeme vám, jak snížit počáteční výdaj a postupně vybudovat dokonalou zimní zahradu do každého počasí.
Magazín
Možností, jak si užít vaše oblíbené rostliny po celý rok, je využit služeb zimní zahrady. Pokud si pořídíme celoroční i sezónní variantu můžeme vytvořit nový botanický koutek v naší domácnosti. Díky využití moderních technologií zvládne tato stavba i náročné podmínky a umožní provádět váš koníček i za nepříznivého venkovního počasí.
Magazín
Zimní zahrada je složitou stavbou, která si vytváří vlastní ekosystém. A to především v případech pokud se rozhodneme ji využít k pěstování květin, večírkům s přáteli, vaření nebo sušení prádla. To vše se může stát příčinou vysoké vlhkosti a následného rosení oken. V takovém případě může dojít k poškození konstrukce a klima uvnitř se nestane příjemné pro další pobyt.
Magazín
Inspirujte se v naší fotogalerii zimních zahrad z hliníkového materiálu. Ať už toužíte vytvořit klasickou variantu v běžných rozměrech nebo atypické řešení, vždy jsme vám schopni vytvořit stavbu zcela na míru. Nabídka je široká a záleží pouze na vašich preferencích a budoucím využití.