Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Zimní zahrady

Zimní zahrada představuje trend dnešní doby. Elegantní a funkční stavba vyniká svojí mobilitou a možností přizpůsobit vzhled i rozměry potřebám domu a vašim požadavkům. Inspirujte se v našem magazínu.

Atypická zimní zahrada

Toužíte po zimní zahradě, ale nevíte kam ji umístit? Důvodem mohou být atypické tvary vašeho domu, nedostatek místa nebo záměr ji propojit s interiérem a zvětšit užitnou plochu. Nic z toho však nemusí být problém, moderní postupy nám umožňují vytvořit stavbu zcela na míru.

Číst celý článek

Realizace zimní zahrady stavebnicového typu

Zimní zahrada stavebnicového typu se dá postavit svépomocí, rychle a jednoduše. Její konstrukci bez problémů zvládnete ve dvou lidech. Navíc je vyrobena z pevného materiálů, který vyniká univerzalitou a vy si tak můžete vytvořit stavbu přesně dle představ. Podívejte se na některé naše realizace.

Číst celý článek

Romantické propojení zimní zahrady a bazénu

Spojení zimní zahrady je nejen velmi estetické řešení, ale také maximálně praktické. Vytvoříte ojedinělé místo, které můžete využívat celoročně a za každého počasí. Důležité je však dodržovat určitá pravidla. Ty začínají již od typu konstrukce a jejími doplňky.

Číst celý článek

Zimní zahrada v japonském stylu pro náročné

Promyšlené prvky, řád, výrazné doplňky a celková melancholie. Japonský styl zahrad je populární i u nás a stává se nezapomenutelným místem. A právě menší stavby tvoří celkový ráz tohoto prostoru a zimní zahrada je jednou z nich. Jaké vlastnosti by měla mít?

Číst celý článek

Galerie posuvných zimních zahrad

Jarní déšť, letní žár, podzimní vichr či zimní sněhová nadílka. Celoroční zimní zahrady s posuvnými okny se přizpůsobí opravdu všemu. Jednoduchý systém otevírání vám umožní, jakkoliv regulovat vnitřní klima. Ať už jste si zimní zahradu pořídili k jakémukoliv účelu, vždy budete zcela spokojení.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.