Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Zimní zahrady

Zimní zahrada představuje trend dnešní doby. Elegantní a funkční stavba vyniká svojí mobilitou a možností přizpůsobit vzhled i rozměry potřebám domu a vašim požadavkům. Inspirujte se v našem magazínu.

Historie zimní zahrady

Zimní zahrada je dnes synonymem komfortu, pohodlí a tepla domova. Ne vždy to s nimi však vypadalo růžově, velké popularitě se začaly těšit až před několika lety.

Číst celý článek

Celoroční posezení se zimní zahradou

Chci sluníčko po celý rok. Takovéto přání samozřejmě nikdo nemůže vyplnit. Management v oblasti počasí není bohužel v naší kompetenci. Když ale řeknete, že chcete hezké posezení s maximálním podílem světla po celý rok, tak podobné přání se již splnit dá.

Číst celý článek

Ohromte své okolí zimní zahradou

Zimní zahrada je místem nejen pro pěstování zeleně a chov exotického ptactva, především je však určena pro relax a odpočinek. Ve vytápěné místnosti budete chráněni před nepříznivým počasím po celý rok. Zároveň budete blíže přírodě.

Číst celý článek

Cena zimní zahrady

Mít zimní zahradu je sen mnoha lidí. Kolik financí je třeba si připravit? To závisí na spoustě faktorů - velikosti, materiálu, provedení a mnoho dalším. Máme pro vás 5 základních rad.

Číst celý článek

Posezení na terase nemusí být pouze letní záležitostí

Posedět si na zahradě s přáteli, užít si grilování, sluníčko nebo zábavu s rodinou nemusíte už jen v létě. Díky snadnému řešení si můžete přírodu užívat za jakéhokoliv počasí.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.