VIP reference
Navštívené produkty

Zimní zahrady

Zimní zahrada představuje trend dnešní doby. Elegantní a funkční stavba vyniká svojí mobilitou a možností přizpůsobit vzhled i rozměry potřebám domu a vašim požadavkům. Inspirujte se v našem magazínu.

Zimní zahrada část 6. - typy zimní zahrady

Při plánování zimní zahrady je nutné se rozhodnout pro správný typ. Při výběru rozhoduje cena, budoucí využití a vzhled domu, ke kterému bude stavba přikotvena. Vše musí do sebe zapadnout. V současné době je nabídka široká a přináší hned několik variant.

Číst celý článek

Zimní zahrada část 5. - hliníková konstrukce k nezaplacení

Zimní zahrada se stává novou místností v domě. Ve většině případů se jedná o spojnici mezi obývacím pokojem a venkovním prostorem. Její provedení závisí nejen na budoucím účelu využití, ale především pak na architektuře domu. Tomu musíme přizpůsobit design konstrukce a další vlastnosti.

Číst celý článek

Zimní zahrada část 4. - typ zastřešení

Zastřešení je pro zimní zahradu tím nejdůležitějším prvkem. Společně s konstrukcí vytváří její vzhled a odolné vlastnosti. Při jeho výběru se však musíme mít na pozoru. I drobnosti rozhodují a záleží na mnoha faktorech.

Číst celý článek

3 provedení zimní zahrady Zania

Zimní zahrada série Zania je naším bestsellerem. Její elegance, jednoduchost a variabilita se stala oblíbeným řešením pro každého, kdo touží vytvořit ojediněle místo. Díky hliníkové konstrukci si můžete vytvořit řešení přímo na míru. Fantazii se meze nekladou

Číst celý článek

Zimní zahrada část 3. - vnější faktory při stavbě

Materiál konstrukce, opláštění, zastínění, větrání a vytápění. Tyto vnitřní faktory ovlivní funkčnost zimní zahrady, a proto není třeba na ně zapomínat. Kromě nich tu však máme ještě ty externí. Orientaci ke světovým stranám a klimatickou oblast není třeba podcenit.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii