VIP reference
Navštívené produkty

Zimní zahrady

Zimní zahrada představuje trend dnešní doby. Elegantní a funkční stavba vyniká svojí mobilitou a možností přizpůsobit vzhled i rozměry potřebám domu a vašim požadavkům. Inspirujte se v našem magazínu.

Zimní zahrada část 2. – vysoká vlhkost v interiéru

Vlhkost je jednou z nejvíce skloňovaných věcí při provozu zimní zahrady. A to zvláště, pokud toužíte interiér využívat po celý rok, případně v něm pěstovat rostliny nebo zde umístit bazén. Jak se s tímto problémem vypořádat? Možností je hned několik.

Číst celý článek

Zimní zahrada část 1. – Odvětrávací systém

Zimní zahrada představuje komplikovanou stavbu. Pokud ji toužíme využívat za každého ročního období, je nutné ji vybavit odpovídajícími doplňky. Jak na to? Postupně vám představíme složitosti s jednotlivými komponenty. Dnes nás čeká alchymie ohledně správné cirkulace vzduchu.

Číst celý článek

Oblíbená zimní zahrada s 50% slevou na montáž

Užijte si venkovních aktivit na vaší terase i za nepříznivého počasí. Pořiďte si populární zimní zahradu a získejte slevu 50 % na montáž. Nechte práci odborníkům a ušetřete čas i finanční prostředky. Výsledek vás nadchne a prodlouží pobyt blízko přírodě do pozdních podzimních večerů.

Číst celý článek

Vychutnejte si prostor vaší terasy i v zimě

Každý z nás miluje posezení na vlastní terase. Rodinné chvíle nebo večery s přáteli jsou nezapomenutelným zážitkem. Výhled do okolí nás přibližuje k přírodě a vytváří dokonalou atmosféru. S nástupem zimy však tuto aktivitu musíme nedobrovolně opustit. Tomu se však dá zabránit, a to kvalitním a funkčním zasklením.

Číst celý článek

Zimní zahrada nadstandardních rozměrů

Prostor pro každou příležitost s permanentním výhledem do okolí. Zimní zahrada může tyto parametry snadno splňovat, je však důležité zvolit tu pravou. V nabídce Hobbytec vycházíme vstříc přáním zákazníků a jsme tak schopni vytvořit řešení přímo na míru. Rozhodují především budoucí plány s využitím.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.