MagazínTipy, rady a inspirace pro zimní zahrady

Zimní zahrada představuje trend dnešní doby. Elegantní a funkční stavba vyniká svojí mobilitou a možností přizpůsobit vzhled i rozměry potřebám domu a vašim požadavkům. Inspirujte se v našem magazínu.

Magazín
Koupání ve vyhřáté vodě s výhledem na padající sníh? Není člověka, který by jedinkrát nezatoužil po této romantice. Zimní zahrada k umístění bazénu vybízí. Avšak s ním mohou vznikat dodatečné problémy. A to především s vlhkostí. Jak se tomuto vyhnout?
Magazín
Pergola a zimní zahrada je dnes již běžnou součástí terasy. Jedná se o ideální variantu jak zastřešit tento prostor a vytvořit místo, které je možné využívat téměř za každého počasí. Dnešní technologie umožňuji vyrobit kvalitní stavbu s dlouhou životností.
Magazín
Vybrali jste si novou zimní zahradu. Vše je naplánováno. Základ položen a rodina natěšená na společné chvíle v okolí přírody. Ještě je tu však jedna otázka. Potřebuji stavební povolení, ano či ne? Legislativa v tomto směru je velmi vstřícná. Ve většině případů bude stačit pouze územní souhlas nebo ohlášení stavby.
Inspirace
Po většinu roku nás těší příjemné počasí. Teploty pomalu rostou a opravdu chladných dní ubývá. Zimní zahrada je tak stále využívanějším místem a plnohodnotnou součástí interiéru. Jak ideálně zařídit její interiér, aby uspokojil všechny vaše přání? Inspirujte se!
Magazín
Investice na celý život. Cena zimní zahrady je nezanedbatelnou položkou v rodinném rozpočtu. Hliníková varianta v běžném provedení začíná okolo 100 000 Kč. Ukážeme vám, jak snížit počáteční výdaj a postupně vybudovat dokonalou zimní zahradu do každého počasí.