Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Zimní zahrady

Zimní zahrada představuje trend dnešní doby. Elegantní a funkční stavba vyniká svojí mobilitou a možností přizpůsobit vzhled i rozměry potřebám domu a vašim požadavkům. Inspirujte se v našem magazínu.

Jak zvolit správný systém otevírání u zimní zahrady

Jak hodláte vaší zimní zahradu využívat? Prvotní otázka, kterou si musí položit každý. Chcete objekt využívat jako sezónní zastřešení, k přezimování rostlin nebo vytvořit celoroční obytný prostor? Dle vašich požadavků se pak nabízí tři základní typy. Pojďte se podívat na menší přehled.

Číst celý článek

Relaxační zóna se zimní zahradou Fiesta

Představujeme novinky pro rok 2019. Místo plné světla a svobody. Sezónní zimní zahrada Fiesta nabídne kvalitní konstrukci s možností výběru posuvného či skládacího otevírání. To vám během chvíle zajistí ideální vnitřní klima v závislosti na rozmarech počasí.

Číst celý článek

Hliníková zimní zahrada vytvoří prosvětlené místo

Čistá a elegantní konstrukce zimní zahrady Zania poskytne ochranu před nepřízní počasí po většinu část roku. Přibližte se přírodě při podzimní romantice i jarních mrazících a vytvořte si nové oblíbené místo v domě, kam se budete rádi vracet. Podívejte se na naší nedávnou realizaci a inspirujte se.

Číst celý článek

Celoroční zimní zahrada Supertherm do každého počasí

Představujeme novinky pro rok 2019. Nerušené a pohodlné chvíle s rodinou a přáteli za každého počasí. Celoroční zimní zahrada Supertherm dokonale chrání své návštěvníky, k tomu zaujme svojí štíhlou a jednoduchou hliníkovou konstrukcí.

Číst celý článek

Stěna VG17 vytvoří z terasy další obytný prostor

Představujeme novinky pro rok 2019. Stěna VG17 přinese vaší terase dokonalý komfort a promění ji v další obytný prostor. Vytvoříte tak tzv. studenou zimní zahradu, ve které si budete moci užívat společně chvíle s rodinou či přáteli od prvních jarních dnů až po romantický podzim.

Číst celý článek
lidí si právě prohlíží tuto kategorii
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.