MagazínMontáž rodinného domu zcela zdarma

Toužíte po novém bydlení? Obáváte se však velkých finančních výdajů za samotnou realizaci? Připravili jsme si pro vás řešení. S naší jedinečnou akcí ušetříte až statisíce. Prvních 20 zákazníků získá montáž mobilního nebo rodinného domu zcela zdarma. Nabídka platí také pro komerční prostory.

Vyšli jsme vstříc přáním našich zákazníků a přicházíme s nabídkou montáže zcela zdarma. Při realizaci mobilního či rodinného domu, nebo stavby pro komerční účely, můžete nyní ušetřit až statisíce. Nabídka platí pro prvních 20 zákazníků. Se vším vám rádi pomůžeme a společně vždy najdeme to nejlepší řešení. V nabídce pro vás máme široké portfolio rodinných i mobilních staveb, stačí si jen vybrat.

Bydlete mobilně

Pořízení tohoto typu stavby je skvělým kompromisem mezi nízkou cenou a moderním bydlením. Náklady na realizaci se odvíjejí na základě vnitřního vybavení, velikosti nebo použitých materiálů.

Při výběru se přitom nemusíte spoléhat pouze na tzv. katalogové tipy. Konstrukce umožňuje vytvořit jakoukoliv stavbu dle přání klienta. Měnící se požadavky jako posunout příčku, specificky umístit okna, dveře či jiné dispozice jednotlivých místností nejsou tak žádný problém.

Podívejte se na prohlídku rodinného domum Hobbytec - Renne

 

Pokud si tak na začátek pořídíte menší dům, nemusíte se obávat jeho budoucího rozšíření. Rozrůstající se rodina má možnost svůj domov budovat postupně. Obrovskou výhodou je, že se jednotlivé objekty dají spojovat dohromady a může se tak vytvořit až prostor 150 m².

Bydlete s přírodou

Nízkoenergetický, šetrný k přírodě a elegantní. Tyto tři přívlastky charakterizují produkt moderní doby. Dřevostavby všechny zmíněné požadavky splňují a přinášejí i něco navíc. Povaha stavby přímo vybízí ji umístit na větší zahrady případně blízko divoké přírodě.

V naší nabídce si každý může vybrat, zda chcete dům omítnutý nebo pouze v dřevěném provedení. Dům koncipujeme tak, aby byl obyvatelný po celý rok i v našich proměnlivých klimatických podmínkách. K realizaci přidáváme zateplení a izolační dvojskla.

Pro větší propojení s enviromentálním prostředím máte možnost zvolit nízkoenergetickou variantu. Pokud se podíváme na současnou situaci na trhu, tento typ vzniká podstatně častěji než pasivní možnost. Šetrné vlastnosti ještě umocňují použité materiály, kdy je konstrukce vytvořena z recyklovaných SIP panelů.