Představte si dům, kde se budete cítit maximálně pohodlně. Dům, který spojuje nadčasovou architekturu, nejlepší stavební materiály a nejmodernější postupy. Zde se budete cítit maximálně pohodlně. Realizace takových dřevostaveb je náš cíl. 

Dřevostavby Hobbytec stavíme v rozsahu od hrubé stavby až řešení zcela na klíč. Na výběr je z řady typových domů, které si zákazník může upravit dle svých požadavků. Náročnějším klientům nabízíme výstavbu podle individuálního návrhu zpracovaného architektem.

Navštivte ukázkový dům v našem výstavním centru v Říčanech u Prahy, nebo si sjednejte schůzku s regionálním zástupcem. 

O podmínkách realizace stavebního záměru je nutné se předem informovat na příslušném úřadu. Nabízíme zprostředkování inženýrských a projekčních prací, které souvisí se stavebním řízení. 

Detailní informace o projektech, možnosti jejich úprav a cen projektů naleznete zde

Katalog dřevostaveb ke stažení 

Rozsah dodávky dřevostaveb ke stažení

ModelyVyberte model
 

CHANTAL 100-250 m²Dřevostavba s rozměry až 250 m², variabilní dispozice, realizace na přání zákazníkaCena od:3 490 732 KčANNE 162 m²Dřevostavba o rozměru 135 m², tepelná izolace, variabilní dispoziceCena od:4 712 487 KčRENNE 105 m²Dřevostavba s plochou až 150 m², variabilní dispozice, ekologické bydleníCena od:4 417 546 KčMARCELLE 49m2 SEDLODřevostavba s rozměrem 49 m², sedlová střecha, ekologické bydleníCena od:1 822 100 KčROZŠÍŘENÍ DOMU 11M2Rozšíření k dřevostavbám, obytná plocha 11 m², dodávka na klíčCena od:441 577 KčFLORENCE 37m2 SEDLODřevostavba pro menší rodinu, rozloha 37 m², možnost rozšíření, variabilitaCena od:1 569 035 KčJACQUELINE 100 m²Dřevostavba s rozlohou 100 m², ekologické bydlení, variabilní dispoziceCena od:3 490 732 KčCORINNE 25m2 SEDLODřevostavby v rozměru 25², sedlová střecha, možnost rozšíření, ekologické bydleníCena od:1 073 361 KčROZŠÍŘENÍ DOMU 19M2Rozšíření k dřevostavbě, obytná plocha 19 m², ekologické bydlení, dodávka na klíčCena od:762 724 KčROZŠÍŘENÍ DOMU 42M2Rozšíření k dřevostavbě, obytná plocha 45 m², řešení na klíčCena od:1 466 106 KčMateřská školaMateřská školka na míru, stavba na klíč, možnost si dát cenu do nákladůCena od:7 088 612 KčNATHALIE 33 m²Dřevostavba o velikosti 33 m², specifické řešení stropu, originální dispoziceCena od:1 408 461 KčNATHALIE 59 m²Dřevostavba s rozlohou 59 m², částečně zastřešená terasa, moderní dispoziceCena od:2 059 532 KčNATHALIE 66 m²Dřevostavba o velikosti 66 m², 3 pokoje, koupelna, toaleta, přímé propojení se zahradou Cena od:2 387 614 KčNATHALIE 79 m²Dřevostavba s rozměrem 79 m², prostorná terasa, prosklené dveře, ekologické bydleníCena od:2 841 407 Kč

Právě teď Nenechte si utéct

Sleva až50 %

Slevy až 50 %
platí na vybrané hliníkové produkty

Do - zbývá už jen:
 • 0 dní
 • 0 hodin
 • 0 minut
 • 0 sekund

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

Dispoziční řešení

Užitná plocha jednotlivých dřevostaveb je velmi variabilní. Máme pro vás širokou nabídku typových domů, které je možné si upravit na základě vašich požadavků. Dispozice je možné přizpůsobit budoucímu využití. Rádi vám zajistíme individuální návrh zpracovaný architektem.

Výstavba dřevostaveb může probíhat v několika etapách, a to v závislosti na vašich finančních možnostech. Dům tak může růst společně s rodinou. K hlavní části není problém v budoucnosti připojit rozšíření, a to až s rozlohou 42 m²

Konstrukce

Konstrukce dřevostaveb je vytvořena ze SIP panelů, které se skládají ze dvou OSB desek a vrstvy expandovaného polystyrenu. Ten slouží jako izolace, kdy si poradí s teplem, zvukem a zároveň odolá i ohni. Naše dřevostavby jsou šetrné k přírodě a zároveň snižují roční provozní náklady. 

VýhodyProč mobilní dům u nás?

 • Vše na míru - dispozice domu si zařídíte dle vašich představ
 • Certifikovaná výroba - při výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály
 • Zákaznický servis - zákazník je pro nás na prvním místě
 • Šíře sortimentu - u nás si vybere opravdu každý 
 • Největší showroomy v ČR - naše produkty si můžete osobně prohlédnout 

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Montáže po celé čr a slovensku

  V současné době jsme schopni zajistit služby po celé České republice a Slovensku.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroom v čr

  Vytvořili jsme pro vás největší ukázkové centrum svého druhu v ČR. Naleznete nás pár km od Prahy.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v ČR

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.