VIP reference

Montáž zdarma na všechny produkty vlastní výroby

Zakázková výroba je trendem současnosti. Každá zahradní stavba je svým originálem a musí splňovat hned řadu požadavků. Odolnost, kvalitní zpracování, elegance a dlouhá výdrž jsou standardem. Variabilita při budování konstrukce vytvoří nekonečně možností, jak si stavbu přizpůsobit svým požadavkům. Rozměry, doplňky i celkové provedení lze přizpůsobit zcela na míru. 
 

Montáž v ceně 

Stavby pro vás dodáváme doslova na klíč. Stačí navštívit jedno z našich ukázkových center v Říčanech u Prahy a Brně. Společně s našimi odborníky vytvoříte tu nejlepší variantu, která svým vzhledem doplní vaše obydlí. Následná realizaci je již pro vás bez starostí. Montáž provádíme my a nyní ji máte v ceně.  

Vlastní výroba

Akce na montáž zdarma platí na produkty vlastní výroby. Stačí si vybrat na našich stránkách z bohaté nabídky zimních zahrad, přístřešků pro auto, pergol a mnoha dalšího. Naše výrobky vynikají svým zpracováním za využití nejmodernějších technologií. Naše pozornost je upřena na stavby z hliníkového materiálu, který je trendem dnešní doby a svojí elegancí zapadne do jakéhokoliv prostředí. 

Využijte naší speciální akce na montáž zcela zdarma a ušetřete až 20 % z ceny

Zpět na výpis novinek
Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku