Jak vznikl brand

Firma začínala jako malá rodinná společnost s jasným cílem – dodávat svým zákazníkům špičkové produkty a profesionální služby za nejlepší možné ceny na trh. Postupem času jsme svou působnost rozšířili také na Slovensko obchodním zastoupením Hobbytec.sk, s.r.o. Vybrané druhy produktů dovážíme z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska.

Kdy vznikl brand

Značka One Trade® vznikla v roce 2013.  Pod touto značkou nabízíme vybrané produkty koncovým zákazníkům i B2B partnerům. Díky kvalitnímu sortimentu, příznivým cenám a široké nabídce patříme mezi nejrychleji rostoucí firmy v daném segmentu.

Vize

Naší vizí je stále nabízet špičkové produkty svým zákazníkům. Chceme nadále zajišťovat komplexní služby a poskytovat zboží v různých cenových relacích, aby si u nás přišel na své každý zákazník. Své služby a zboží se snažíme neustále vylepšovat a díky mnoha nápadům a námětům také inovovat.

Co všechno vyrábí a dodává zákazníkům

Na našich stránkách si mohou zákazníci vybrat sériově i na klíč vyráběné pergoly ze dřeva i hliníku, altány, garážová stání, stínění pro pergoly a altány, zimní zahrady, garáže, zahradní domky, fóliovníky, zahradní nábytek, opěrné zdi a mnoho dalších prvků pro dům i zahradu. Myslíme také na nejmenší a proto lze u nás pořídit i dětské hřiště a zábavné herní prvky. Výrobky pod značkou One Trade® patří mezi nejkvalitnější na trhu. U nás najdete širokou škálu variant všech produktů. Prohlédnout si je můžete v ukázkovém centru, které se nachází 2 km od Říčan u Prahy, v obchodních řetězcích Globus a Bauhaus i dalších retailových sítích. Pohodlně můžete nakupovat přes eshop.

Přidaná hodnota firmy

Poskytujeme komplexní služby a celou řadu řešení pro každého zákazníka. Nabízíme služby od zaměření, přes cenovou kalkulaci až po kompletní montáž. Služby i výrobky přizpůsobujeme požadavkům zákazníků. Vybíráme si silné a spolehlivé partnery, což nás odlišuje od ostatních firem v tomto odvětví. Pro své zákazníky máme připraven profesionální servis a nejširší nabídku zboží v ČR.

Právě teď Nenechte si utéct

slevy
až 50%

Akce v srpnu: na vybrané produkty z naší hliníkové výroby slevy až 50 % a montáž zdarma.

Akční slevy a montáž zdarma prodlouženo na celé prázdniny

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Montáže po celé čr a slovensku

  V současné době jsme schopni zajistit služby po celé České republice a Slovensku.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy v čr

  Vytvořili jsme pro vás největší ukázková centra svého druhu v ČR. Naleznete nás v Praze a Brně.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v ČR

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.