PřístřeškyPJF hliníkový přístřešek model 2022

PJF hliníkový přístřešek model 2022

Hlavní charakteristiky

 • Hliníková konstrukce
 • Japonská výroba
 • 10 let záruka
 • Moderní design
 • Nejprodávanější produkt
 • Široce variabilní systém
 • Garance nejlepší ceny
Nezávazná poptávka

Pospěšte si!

Vracíme 15 % DPH na vybrané produkty
Časově omezená akce pro fyzické osoby

0 dní
0 hodin
0 minut
0 sekund
 

SpecifikaceTechnické informace

Postavte si před domem elegantní přístřešek PJF a chráňte vůz před deštěm, slunečními paprsky a námrazou. Model 2022 vyniká elegantním provedením. Konstrukce je vyrobena z toho nejkvalitnějšího hliníkového materiálu. Ten byl opatřen speciální ochranou vrstvou, která ho obrnila vůči korozi i mechanickému poškození. Přístřešek pro auto je možné zvolit i ve variantě pro více vozidel, stačí zvolit odpovídající rozměr. 

Jedná o produkt japonské kvality, který je schválen světovým lídrem v oblastech certifikací TÜV SÜD. Montáž přístřešku je velmi snadná a pohybuje se v řádu několika hodin. Stavbu lze realizovat svépomocí. Proces ukotvení je možný dvěma způsoby, a to přímým betonování do výkopu nebo použitím ocelových ocelových přírub, které se kotví na chemické kotvy do předem připraveného základu. 

Rozměr 

Šířka: 430 cm - 1150 cm
Hloubka: 240 cm - 330 cm

Barva 

Hliníkovou konstrukci si můžete vybrat v barevném provedení stříbrná, šedá či hnědá.

Výplň 

Zastřešení je z odolného polykarbonátu s UV filtrem účinně filtruje teplo a brání přímému kontaktu s nebezpečným UV zářením. Díky tomu se interiér vašeho auta za horkých dní nepřehřeje. Navíc je bráněno vyblednutí laku. Tento materiál je navíc vysoce odolný vůči nárazům a pádům.

Montáž svépomoci 

V případě zájmu je možné provést montáž svépomocí. Návod k dostání zde. Produkt vám dovezeme až ke dveřím, a to po celé ČR i Slovensku. 

Nejpopulárnější technické výkresy přístřešku série PJF

Návod k montáži ke stažení zde.

VýhodyProč tento produkt u nás?

 • Vše na míru - tak, aby přesně seděla k vašemu domu
 • Hliníková konstrukce - kvalita a stálost
 • Zákaznícky servis - zákazník u nás na prvním místě
 • Šíře sortimentu - u nás si vybere každý
 • Kvalitní zpracování - moderní materiály a technologie
 

PrůběhPrůběh zakázky

1. Specifikace přístřešku

Výběr přístřešku pro auto je zcela jednoduchý. Stačí si na našich stránkách zvolit preferovanou variantu, rozměry a popsat vaše přání. Na základě těchto specifikací vás kontaktuje náš odborný zástupce a společně si definujete další podrobnosti.

Přijďte k nám do ukázkového centra, kde máte vše po ruce

V Říčanech u Prahy jsme pro vás připravili největší ukázková centra svého druhu. Na 2 000 m² na vás čekají všechny naše produkty, které si můžete vyzkoušet. Po celý čas se vám bude věnovat kvalifikovaný odborník. Ten s vámi probere vaše přání a možnosti.

2. Cenová nabídka

Cenová nabídka je dalším krokem a vyplývá ze specifikací, na kterých jste se domluvili s obchodním zástupcem. Výsledná cena se odvíjí od zvolených rozměrů, použitých materiálů, doplňků, barevného odstínu a celkového provedení. 

Cena je variabilní složkou a závisí na vašich možnostech

Přístřešek pro auto představuje velmi variabilní stavbu a cena se dá zcela přizpůsobit vašim požadavkům. Přístřešek může být volně stojící v prostoru, nebo přikotven ke zdi domu či garáže. Jednotlivé stavby se dají kombinovat a vytvořit řadové stání. 

3. Zaměření

Náš odborník vás po schválení rozpočtu vždy navštíví a provede finální zaměření budoucí stavby. Jedná se o poslední krok před výrobou přístřešku pro auto. Vše musí přesně zapadnout na své místo

Na základě finálního měření vám vytvoříme variantu zcela na míru

Finální zaměření odhalí nesrovnalost jak v podloží, tak i v místech, kde bude přístřešek pro auto přikotven k domu. Důležitá je spolupráce zákazníka s naším odborníkem. Je nutné vědět, kam bude svedena voda, jaká je tloušťka izolační vrstvy na domě, rozvody ve zdi a další parametry, které by mohly způsobit problém při instalaci. 

4. Výroba přístřešku

Finální realizace je pro nás velmi důležitým krokem. Celý proces probíhá pod rukama zkušených odborníků. Přístřešek pro auto musí spolehlivě chránit váš vůz. 

Hliníková výroba umožňuje vytvořit varianta na míru

Díky naší výrobě jsme schopni vytvořit řešení přizpůsobené požadavkům zákazníka. Při výběru rozměrů, barevného odstínu a dalších parametrů rozhoduje i vzhled celého místa. Přístřešek pro auto by měl dokonale plnit svojí budoucí funkci.

5. Finální realizace přístřešku

Montáž přístřešku pro auto je snadná a trvá pouze několik hodin. Tato doba závisí na složitosti konkrétní stavby. Ve výjimečných a komplikovanějších případech se může stavba maximálně o pár hodin prodloužit. Zručnější z vás si přístřešek namontují sami.

Celý proces probíhá za dozoru zkušených odborníků

Finální realizace je pro nás velmi důležitým krokem. Celý proces probíhá pod rukama zkušených odborníků. Přístřešek pro auto musí spolehlivě chránit váš vůz.

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.