MagazínVyužijte montáž ZDARMA na pergoly a zimní zahrady

Chcete si příští rok pořídit pergolu nebo zimní zahradu? Využijte akci montáž ZDARMA a ušetřete desítky tisíc korun.

Teď nastává ten ideální čas na plánování zahradní sezóny 2024. Pokud si ještě nejste jistí, jestli chcete pergolu, zimní zahradu nebo přístřešek, přijďte se podívat do našeho showroomu v Říčanech u Prahy. Můžete si zde prohlédnout všechny naše produkty a případné dotazy probrat s našimi odborníky. 

Aktuální akce 

Jsme stabilní výrobce hliníkových zahradních staveb a pro své klienty pravidelně připravujeme řadu výhod, díky kterým máme tu nejlepší cenu na trhu za nejvyšší kvalitu. Navíc vám garantujeme, že pokud se vám podaří najít výhodnější nabídku u některého z našich konkurentů, cenu vám minimálně dorovnáme

Příjemné posezení ve stínu pergoly, nová místnost v podobě zimní zahrady či spolehlivý přístřešek pro auto. Na tyto produkty se navic vztahuje MONTÁŽ ZDARMA. 

Moderní hliníkové pergoly

Hliníková pergola dodá zahradě půvab. Elegance jednoduché konstrukce zapadne do rozmanitého okolí. Použitý materiál vyniká svým variabilním provedením. Rozměr i barevný odstín závisí na vašich preferencích. Na výběr je ze dvou typů zastřešení. Polykarbonát i bezpečnostní sklo potěší svými funkčními vlastnostmi, odolností a snadnou údržbou.

Elegantní zimní zahrada 

Jako jarní jídelna, letní obývací pokoj či podzimní studovna. Se zimní zahradou získáte novou místnost v domácnosti. 

Protože Hliníkové zimní zahrady vyrábíme sami, máte možnost si zvolit řešení zcela na míru. Atypické rozměry, barevné provedení dle vzorníku RAL či různé systémy otevírání jednotlivých stěn. 

Ochrana pro vaše auto 

Cenová dostupnost, snadná montáž a dlouhá životnost. Přístřešek pro auto potěší pyšné majitele všech typů vozidel. Oproti zděné garáží vyniká nízkou pořizovací cenou. Odolný přístřešek v kombinaci s kvalitním zastřešením vytváří nesmrtelné parkovací stání. To vše v elegantním provedení. 

Pokud si navíc vyberete jedez našich výprodejových modelů, získáte na něj slevu 50 %. Takový přístřešek si budete muset namontovat sami, což ale zvládne každý šikovný kutil. 

 

Pro více informací kontakujte naši infolinku či nás navštivte na některém z našich showroomu. V Říčanech u Prahy jsme pro vás přichystali ten největší svého druhu v České republice. Zde naleznete naši kompletní nabídku. 

Mimořádné akce 

Na závěr ještě jednou zopakujeme jaké speciální akce u nás platí. Máte jedinečnou příležitost ušetřit a vylepšit své bydlení.

  • Sleva až 50 % na typizované přístřešky (montáž svépomocí) 
  • Montáž zdarma na vybrané produkty
  • Garance nejlepší ceny na trhu