Informacecopy
Potřebujete poradit?

Realizace bazénů

Pro bezproblémové realizace bazénu je potřeba dokonalá stavební příprava. Vzhledem k tomu, že ne každý z nás je stavebník, je lepší přenechat realizaci odborníkům a využít možnost stavby na klíč. 

Realizaci bazénu přenechejte odborníkům

Příprava a samotná realizace bazénu zahrnuje mnoho kroků, které musí být provedeny opravdu precizně. Závisí na tom životnost a použitelnost bazénu.

 
Jednotlivé kroky přípravy bazénu:
  • vyhledání pozemku, vyměření prostoru bazénu, výkop bazénu,
  • technologická šachta, vyrovnání dna výkopu, betonování základní desky,
  • uložení skeletu, montáž bazénové technologie, obetonování bazénu,
  • pokládka dlažby, úprava terénu

Toto je jen stručný výčet toho, co je potřeba svůj bazén připravit. Ne každý je schopen se pustit do realizace bazénu svépomocí.  
 
Prodejci bazénů mají zpravidla letité zkušenosti nejen se správným výběrem bazénu, ale také s jeho instalací. Mají rovněž k dispozici stroje, díky kterým provedou výkop bazénu i bazénové šachty rychleji. Váš bazén můžete mít k dispozici za pár dnů, zatímco realizace svépomocí trvá týdny, nehledě na to, že je i při terénních úpravách potřeba přesného měření. 
 
Vybrat si můžete bazény zapuštěné do země z betonu, nerezu, z oceli a geotextilie, z keramiky, z betonu a geotextilie. Každý materiál má svá pro a proti. Ideálním obdobím pro spuštění hrubé stavby bazénu je podzim. Objednat si můžete nejen realizaci bazénu na klíč, ale také montáž zastřešení a pokládku zámkové dlažby okolo bazénu. Nyní si můžete bazény pořídit za výhodnou cenu. 

Pro více informace o stavbu bazénů nás kontaktujte. 

 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

20.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii