informacecopy
Potřebujete poradit?
FB TW

Zimní zahrady ceník

Zimní zahrada a její cena se odvíjí od různých faktorů. Kromě použitých materiálů je to především způsob, jakým je řešena konstrukce, či o jaký typ zimní zahrady se jedná.

 

Typizované řešení nebo na míru

Nejlevnější jsou stavebnicové zimní zahrady, speciálně navržené tak, aby šly ve dvou či třech lidech jednoduše smontovat svépomocí už během jednoho dne. Z tohoto důvodu se jedná výhradně o typizované řešení s omezeným rozsahem nabízených rozměrů a možností přizpůsobení. Na druhou stranu díky tomu pořídíte takovouto zimní zahradu za výrazně nižší cenu. U konstrukčně náročnějších anebo rozměrnějších zimních zahrad se však bez montáže zajištěné profesionály zpravidla neobejdete, výhoda rychlé použitelnosti hotové řešení zahrady přesto zůstává.

Zimní zahrady na míru jsou naopak dražší, ale za to dokáží poskytnout to, co typizované modely za nižší ceny ne. Jsou snadno přizpůsobitelné individuálním potřebám jak po stránce dispozic, tak i designu a doplňkové výbavy. Dokáží tak splnit i ty nejvyšší nároky.

Sezónní nebo celoroční využitelnost

Vliv na cenu má samozřejmě také to, jak často hodláte vaši novou zimní zahradu využívat. Sezonní zimní zahrady nejsou standardně vytápěné, takže jsou vhodné pouze pro sezonní využití. Naopak celoroční zimní zahrada je díky zavedenému systému vytápění využitelná nepřetržitě.


Zimní zahrady - ceník bestsellerůChci zpracovat nabídku

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Váš formulář byl v pořádku odeslán.
Zpět na výpis článků

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX